Jump to content
Dogomania

Basza za TM.


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy jest wydarzenie na facebooku? Tam ciężko zebrać deklaracje stałe, ale jednorazowe wpłaty - to moze się udać! Poza tym może uda się znaleźć bezpłatny, jak się roześle wici...

Tylko potrzebne jest dokładne info gdzie na pomorzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']A czy jest wydarzenie na facebooku? Tam ciężko zebrać deklaracje stałe, ale jednorazowe wpłaty - to moze się udać! Poza tym może uda się znaleźć bezpłatny, jak się roześle wici...

Tylko potrzebne jest dokładne info gdzie na pomorzu.[/QUOTE]
Dziękuję wszystkim za przybycie. Ja na temat pieska wiem tyle, co Dżdżowniś tu napisała. Weszłam tu przez przypadek. Postanowiłam chociaż porozsyłać wątek, bo żal mi się psiny zrobiło. To może być jego jedyna szansa. Mam nadzieję, że Dżdżowniś odpowie na wszystkie pytania, jak tylko się pojawi.
[B]Jeśli chodzi o wydarzenie na fb, to bardzo by sie przydało, jeśli ktoś może zrobić, to będę ogromnie wdzięczna!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiedźma pan jest sprawdzony przez osobę zajmującą się wilczarzami.Koresponduje ze mną od ponad 4tyg.Od siebie mogę napisać że już myślalam że chce zrezygnować z psa, bo sie jakiś czas nie odzywał, ale napisał do mnie i opierniczył za to że Ja się nie odzywam ,a mnie się bardzo pochorował dteszczak i w czasie się wszystko z Baszą przeciągnęło. O transportowym na fb wiem ale jakoś mało tam się dzieje.Można liczyć na to że ktoś go zadarmo zawiezie ale tu liczy się czas. Jak ktoś wozi psy to mu smród psa ze schronu nie przeszkadza inaczej jak masz do czynienia z kimś przy okazji.Chyba że ktoś może go do siebie po adopcji na chwilkę przygarnąć i wykąpać przed wyjazdem.Ja mam jednopokojowe mieszkanko, a w nim dwa awanturujące się dziabągi/ mikropsa nie liczę/ więc zero możliwości żeby tak dużego psa doprowadzić do jako takiego stanu. Zaraz roześlę nr konta na pw i wielkie dzięki za pomoc dla Baszy. Bansai zrobisz wydarzenie na fejsie, bo Ja tego nie ogarniam? Basza ma jechać do Kartuz.

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

na fb - [URL]https://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364#!/groups/425886884111869/[/URL]
na razie mała grupa, ktoś chyba zawozi zwierzaka z W-wy do Torunia 22.06 i proponuje podłączenie

Link to comment
Share on other sites

a czy na FB oglaszaliscie na watkach transportowych? ludzie jadacy w te okolice zabieraja psiaki za darmo (bo i tak jada)

[url]https://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364[/url]

i tu tez napiszcie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-W%C4%85tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!/page9[/url]

Link to comment
Share on other sites

pw już wysłane DZIĘKUJEMY !!!

[quote name='krakowianka.fr']a czy na FB oglaszaliscie na watkach transportowych? ludzie jadacy w te okolice zabieraja psiaki za darmo (bo i tak jada)

Dopiero co ma założony wątek o transport. Mam tez ogłoszenie że szukam transportu.Ludzie z fb i nie tylko psy zabierają i to za darmo, ale to jest duży pies 4lata w schronisku siedzi i musi jechać z osobą doświadczoną z psami, a nie przypadkową.Przy tym jest w strasznym stanie , śmierdzi niemożebnie i nie ma na razie nawet po adopcji gdzie go zabrać na choćby kąpiel.450km z takim smrodlejem to raczej nikt niekumaty jadący na wakacje czy nawet zwykły wyjazd nie pojedzie, bo mu pies zasmrodzi auto dokumentnie.Codziennie też przeglądam fora takie jak Miau czy świnek morskich itp.

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Wiedźma pan jest sprawdzony przez osobę zajmującą się wilczarzami.Koresponduje ze mną od ponad 4tyg.Od siebie mogę napisać że już myślalam że chce zrezygnować z psa, bo sie jakiś czas nie odzywał, ale napisał do mnie i opierniczył za to że Ja się nie odzywam ,a mnie się bardzo pochorował dteszczak i w czasie się wszystko z Baszą przeciągnęło. O transportowym na fb wiem ale jakoś mało tam się dzieje.Można liczyć na to że ktoś go zadarmo zawiezie ale tu liczy się czas. Jak ktoś wozi psy to mu smród psa ze schronu nie przeszkadza inaczej jak masz do czynienia z kimś przy okazji.Chyba że ktoś może go do siebie po adopcji na chwilkę przygarnąć i wykąpać przed wyjazdem.Ja mam jednopokojowe mieszkanko, a w nim dwa awanturujące się dziabągi/ mikropsa nie liczę/ więc zero możliwości żeby tak dużego psa doprowadzić do jako takiego stanu. Zaraz roześlę nr konta na pw i wielkie dzięki za pomoc dla Baszy. Bansai zrobisz wydarzenie na fejsie, bo Ja tego nie ogarniam? Basza ma jechać do Kartuz.[/QUOTE]
O, to już mi się podoba :).
O Bombadilu czytałam, trzymam kciuki, żeby jak najszybciej pokonał chorobę.
Transportem zajmuje się jubu ( z Dogo). Zaufany w 200 % człowiek - poznałyśmy go, kiedy chciałyśmy wyciągnąć ze schroniska Brunusia (w moim podpisie).

Link to comment
Share on other sites

z tym smrodkiem przyznaję rację, wiozłam w dłuższą trasę psa ze schroniska - dla osoby wiedzącej czego się spodziewać to do przeżycia, ale dla kogoś nieuświadomionego może być ciężkie do zniesienia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Gabi , mozesz zebrac wszystkie deklaracje z watku i spisac? Tak, zeby bylo wiadomo na czym stoimy.[/QUOTE]
Jasne. Może powinna to zrobić Dżdżowniś w pierwszym poście, skoro ona założyła wątek i zbiera kasę? Kto zadeklarował i od kogo już wpłynęło.
Z tego, co wyczytałam, to[B] na razie wpłynęło 10zł ode mnie, a zadeklarowanych jest 100. Czyli w sumie 110.[/B]
[B]Dżdżowniś pisała, że potrzeba ok. 500-550[/B].
Monika, dzięki za rozsyłanie wątku, ja też wczoraj rozsyłałam.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...