Jump to content
Dogomania

Basza za TM.


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marra']Podniosę wątek !!!! :)[/QUOTE]

...i ja podrzucę jak inaczej pomóc nie mogę...

Niestety co do kosztów... płacisz w obie strony :( jeśli nie ma innego psiaka do transportu na tej trasie ( a może wstawić na transportowym informację o organizowanym transporcie na trasie Warszawa- Kartuzy i znajdzie się psiak/psiaki, ew. nawet kociak jakiś, które też potrzebują przewiezienia na tej trasie lub jej fragmencie... koszta się podzieli i taniej wyjdzie dla wszystkich- kilometry te same, a kilka zwierzaków będzie płacić...pomyślcie i nad tym)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiaw201']Witam,
poproszę o numer konta na pw, wpłacę ile mogę, on musi jechać[/QUOTE]

Dzięki wielkie. Już wyślę w imieniu Dżdżowniś.
Ja mam masę osobistych problemów, ale powiedziałam sobie, że nie będę się przejmować, byle by Basza pojechał do domu!!!!
[COLOR=#ff0000]Czy ktoś może ogarnąć, jak tam sytuacja na fb Monika083 zrobiła Baszy wydarzenie.
Ja co do fb tempak jestem - nie mam tam konta[/COLOR]

[COLOR=#000080]Dżdżowniś nie masz za co dziękować, wszyscy tu jesteśmy, żeby pomagać psiakom. Poza tym nic wielkiego nie robię. Basza skradł mi serce, najważniejsze, żeby pojechał[/COLOR]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']moze warto napisac do cioteczki Javeny, ona robi cudowne bazarki cegielkowe ,zawsze uzbiera sporo kasy,[/QUOTE]
[B]Dzięki Monika, mam problemy z netem, ale w końcu udało mi się napisać do Javeny z prośbą o bazarek cegiełkowy oby pomogła, czekamy czy się odezwie[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barrybede']Chcę pomóc Baszy, bo zasługuje na to. Mogę przelać na transport 70zł. Podeślijcie mi nr konta, wpłacę jak juz będzie ustalony termin transportu.[/QUOTE]
Dzięki serdeczne, terminu jeszcze nie ma, nie wiemy nawet kto go zawiezie, musimy wiedzieć na czym stoimy odnośnie kasy.
Pozwolę sobie, już wysłać nr konta, bo potem mogę zapomnieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Powtórzę - jubu, człowiek z Dogo, płatny transport bez problemów.[/QUOTE]
[COLOR=#000080]Dżdżowniś, czy pisałaś do jubu w sprawie transportu????[/COLOR]
Cioteczki jak macie kogoś sprawdzonego, kto by przewiózł Baszę proszę piszcie.
Ja cały czas buszuję po dogo, szukam ewentualnego transportu, a tu jak na złość mnie co chwilę z netu wywala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiaw201']Gabi powiedz, czego szukać to pomogę, mnie nie wywala z netu[/QUOTE]
Kasiu, próbuję coś znaleść w sprawie transportu, znalazłam ofertę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198186-Przewiozę-zwierzęta-za-zwrot-kosztów-paliwa-Warszawa-cała-Polska[/URL], ale Dzdżowniś próbowała się już skontaktować z jego założycielką. Nie wiem czy to aktualne.
[B]CAŁY CZAS MNIE WYWALA[/B]:mad:

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie jubu brzmi najbardziej logicznie, ma duże doświadczenie , napiszcie czy będzie to możliwe za ile, a jak już będziemy wiedziały na czym stoimy, zobaczymy co się da zrobić. Basza i mnie zapadł głęboko w serce. Postaram sie pomóc, zeby jak najszybciej trafił do domu i miał jeszcze trochę dobrego życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiaw201']Jak dla mnie jubu brzmi najbardziej logicznie, ma duże doświadczenie , napiszcie czy będzie to możliwe za ile, a jak już będziemy wiedziały na czym stoimy, zobaczymy co się da zrobić. Basza i mnie zapadł głęboko w serce. Postaram sie pomóc, zeby jak najszybciej trafił do domu i miał jeszcze trochę dobrego życia.[/QUOTE]
Nie wiem czy Dżdżowniś pisała do jubu? Musimy na Nią poczekać, jeśli pisała może wieczorem będzie miała jakieś wieści. Ważne, żeby wiedzieć, jaka kwota dokładnie jest potrzebna. Oby się udało.
Ja ostatnio mam "pod górkę", jak uda się pomóc Baszy to będę bardzo szczęśliwa

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do jubu czekamy na odp.Wiecie co na transportowym napisałam do kilku osób które się deklarowały z przewozem i odpisała tylko pati-c.Trochę się można wkurzyć, bo skoro pozakładali tematy to powinni chociaż odpisać że nie zawiozą psa bo coś tam.pati odpisała że transport, ale musi policzyć w obie strony to pi razy oko 510zł Czyli na bank ok550zł może wyjść.

Link to comment
Share on other sites

Ja napisałam do jubu tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Łódź-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Łódź-W-wa)[/URL] , nie wiedziałam Dżdżowniś czy wysłałaś pw i nie chciałam dublować i też pisać pw
Mnie też wkurza, jak ktoś nie odpisuje. Wiadomo, że nikt nie siedzi na dogo 24h na dobę, ale czasem na odp. człowiek czeka i czeka i się nie doczeka.
W obie str. to faktycznie będzie ok. 500zł, czyli tak, jak od początku pisałaś.
Jak dojdą zadeklarowane wpłaty to będzie chyba ok 200 w sumie?
I 70 od cioteczki Barrybede, ale dopiero, jak będzie ustalony termin transportu

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, w takim razie jest 110 zł, ja wysłałam 70 zł, widziałam, że była deklaracja na drugie 70 zł, to już by było 250 zł, ja jeszcze dołożę, nie wiem w tej chwili ile do poniedziałku się ogarnę, może jakiś szybki bazarek, jak ktoś umie robić,?

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, jesteś wspaniała!!!! Zobaczymy ile dzisiaj wpłynie na konto Dżdżowniś, bo na razie jest 110. Ja niestety już nic nie dołożę. Jestem na L4, po operacji, a Zus ma w nosie fakt, że już dawno powinien mi wypłacić pieniądze. Więc tak sobie czekam, cierpliwie.......
Dostałam odp. do Javeny. Mam nadzieję, że mnie nie zabije, jak tu wkleję treść wiadomości
[COLOR=#4b0082]"Gabi właśnie meczę sie nad bazarkiem dla dwóch piesków. Wszyscy zwracają sie do mnie ,a ja naprawdę nie mam tak wiele pomysłów.
Postaram sie jeszcze coś wymyslec,ale nie obiecuję na 100%.Jesli okaze sie ,że bazarek ma wziecie ,dołączę Waszego psiaka. OK?"
[B]Jeśli ktoś mógłby zrobić bazarek to BAAAAAAAARDZO PROSIMY!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nawet nie wiecie jak Ja się ciszę.Normalnie jak jadę doschronu, to mi się serce kraje jak idę pod klatkę i na niego patrzę.A co najgorsze to niestety nie zawsze mogę go na spacer zabrać ,bo on siedzi z 2-ma psami i to średnimi oszalałymi ciągnikami i nie dała bym rady sama z nimi wyjść, a z jednym wiadomo że nie można bo by się mogły po spacerze pogryźć.
Gabi79 ale Ty dziewczyno szybko ogarniasz wszystko((:Kurcze wywala Cię tylko z dogo czy w ogóle z netu? Jak tylko z dogo to musisz zaznaczyć okienko zapamiętaj mnie czy jakoś tak.Niestety czasem to okienko nie działa tylko wywala przy próbie zaznaczenia na stronę karmy co mnie ostatnio mało do szału nie doprowadziło.Robię od 3tyg bazarek na mojego tymczasa.od 3tyg bo laptopa zaatakował mi wirus więc po przeinstalowaniu systemu byłam z dogo wylogowana.Weszłam chciałam się z automatu logować a tu karma się włącza.I tak kur$##@@ przez iX kolejnych dni.Co zabrałam się za wrzucenie fot , to mnie przy zapisywaniu posta wywalało do zalogowania się.Normalnie robota głupiego.Teraz dopiero na dniach udało mi się wbić w autologowanie wiec dopiero teraz dokończe bazarek, bo juz byłam na etapie chęci pozbawienia laptopa klawiatury((:
Dziewczyny dzięki dzięki dzięk.....i(:

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

Wywalało mnie przez jakiś czas ogólnie z internetu.
Jak ja bym chciała, żeby Basza był już w swoim domku!!!!!!
On biedak nawet nie wie, że ma szansę na zawsze opuścić schron.
Marzę o tym, żeby zobaczyć jego fotki z nowego domu!!!!!!!!
Jak zobaczyłam jego fotki i że ma szansę jechać do domu, to aż się rozryczałam.
On jest taki słodki. Dżdżowniś,a jak on reaguje, jak do niego przychodzisz w schronie, cieszy się, szaleje?

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Czyli co, czekamy na odpowiedź i decyzje w sprawie transportu oraz konkretnie jakiej kwoty brakuje, myślę, że do poniedziałku się wyjaśni już ile jest na koncie i będziemy myśleć. Tak bym chciała żeby transport był możliwy na przykład w przyszły weekend.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][quote name='Gabi79']Jak zobaczyłam jego fotki i że ma szansę jechać do domu, to aż się rozryczałam.On jest taki słodki. Dżdżowniś,a jak on reaguje, jak do niego przychodzisz w schronie, cieszy się, szaleje? [/QUOTE]
[/FONT][/COLOR]
Jak przychodzę to siedzi zawsze na budzie i macha ogonem(: Po tym patrzy czy wyciąga się smycze, bo to sygnała do spaceru. Schodzi i stoi przy wejściu jak jest sygnał że idziemy i jest mega grzeczny tak że przykro mi jak nie mogę go zabrać (:Jego klatka to masakra. Przykra rzeczywistośc porzuconego psa. Znikam. Powinnam pojawić sie po 17tej
[COLOR=#b22222][B]Kasiaw201 [/B][/COLOR]dokładnie tak.Napisze jeszcze do faceta chcącego przygarnąć Baszę żeby nam gdzieś nie bryknął kurde bo przecież wakacje mamy.Chociaz z tego co mi pisał ma bardzo dużo pracy /w końcu to wiocha i na razie nigdzie się nie wybierał.No ale zawsze może coś wypaść.

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...