Jump to content
Dogomania

Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='b-b']Proszę o dane do wpłaty z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241342-KONIEC-ROZLICZAM-Świecidełka-i-paski-dla-Milvy-do-28-03-20-00[/URL]
Udało się zebrać 61 zł :)[/QUOTE]
Wczoraj pieniądze przelałam :)

Ile jeszcze macie na minusie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagataa8']Na koncie Milvy jest 64,16 zł. W marcu przelałam 204 zł, więc do poprzedniej wpłaty brakuje 31,84 zł.[/QUOTE]
To już jest liczone z pieniędzmi z mojego bazarku czy bez nich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagataa8']Pieniądze doszły 8.04.2013 w wysokości 61 zł. Dziękujemy bardzo:)
Już robie przelew na pozostałą kwotę, czyli 96 zł.
Karilka, czy coś jeszcze trzeba wpłacić?[/QUOTE]
[SIZE=3][B]to ja jeszcze tylko prosze o potwierdzenie na bazarkowym wątku:[/B][/SIZE])[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241342-KONIEC-ROZLICZAM-Świecidełka-i-paski-dla-Milvy-do-28-03-20-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b'][SIZE=3][B]to ja jeszcze tylko prosze o potwierdzenie na bazarkowym wątku:[/B][/SIZE])[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241342-KONIEC-ROZLICZAM-Świecidełka-i-paski-dla-Milvy-do-28-03-20-00[/URL][/QUOTE]
Dziękuję :)


Czy są jakieś nowe wieści z domku Milvy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']No to.... [B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]MILVA POJECHAŁA!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]

:drink1::cunao::laola::cunao::BIG::Cool!::laugh2_2::jumpie::B-fly::lilangel::smilecol::klacz:

Od tej chwili - Milva jest rodowitą łodzianką, mieszka na osiedlu Chojny (okolice szpitala Matki Polki), za Pana ma chłopaka o imieniu Kuba a Pani to Iza. Ma też rybki i za oknem widok na Stawy Jana (duży park ze stawami).

Umowa Adopcyjna podpisana, będziemy się umawiali na wspólne spacerki...
A oto pierwsze zdjęcie z Kubą:



Kuba ma 11 lat i już kocha Milvę, bardzo bardzo. Będzie z nią spał i wychodził na spacery do parku, z kolegami i ich psami.
Mama Iza twierdzi, że[B] Milva jest NAJPIĘKNIEJSZYM PSEM NA ŚWIECIE[/B], [SIZE=1]a próżna Milva oczywiście w to wszystko wierzy, hahahahah
(przypomina to słowa mojego brata... Jejku, jak ona go za te komplementy kochała)[/SIZE]

Trzymajcie kciukasy za szybkie zadomowienie się Milvy!

:smilecol:


EDIT: Imię zostaje.Milva będzie Milvą już na zawsze! :multi:[/QUOTE]

ja dopieroo teraz, ale oczywiscie tez sie ciesze!!!!

[quote name='aagataa8']Na koncie Milvy jest 64,16 zł. W marcu przelałam 204 zł, więc do poprzedniej wpłaty brakuje 31,84 zł.[/QUOTE]

[quote name='b-b']To już jest liczone z pieniędzmi z mojego bazarku czy bez nich?[/QUOTE]

[quote name='aagataa8']Bez tych pieniędzy z bazarku, bo jeszcze nie są zaksięgowane[/QUOTE]

[quote name='aagataa8']Pieniądze doszły 8.04.2013 w wysokości 61 zł. Dziękujemy bardzo:)
Już robie przelew na pozostałą kwotę, czyli 96 zł.
Karilka, czy coś jeszcze trzeba wpłacić?[/QUOTE]

[quote name='Karilka']Nie, spokojnie - bardzo dziękuję :loveu:.[/QUOTE]

czyli nie ma dlugu, tak?

[quote name='Karilka']Poznała się z owczarą teściów, beaglem z osiedla... i zaczyna sie spacerkowy sezon![/QUOTE]

o no to fajnie ;) piekna Milva
najpiekniejsza na swiecie (Pani Iza ma racje) MILVUNIA!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...