Jump to content
Dogomania

Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to zdecydowanie trzymamy kciuki!

[quote name='Karilka']Wczoraj, byliśmy z Milvą na spotkaniu P/A :cool3:.

W skrócie: Pani, z synem (11 lat) przeprowadzają się do Łodzi od dziadków, i chcą psa.
Zastanawiali sie, czy nie zabrać dziadkom owczarka niemieckiego, jednak suczka całe życie mieszka w domku..do tego jest za duża do małego, mieszkania (20? 30m?).. Przeprowadzają się za 3 tygodnie... Wtedy chcieliby zabrać Milvę.

To co? Trzymamy kciuki? Za "nierozmyślnosć"?

Mnie sie podobali :).

Pani nosi w portfelu zdjęcia: synka, mamy i ... zmarłej jamniczki Lejdi.
Widziałam też zdjęcia owczarki niemieckiej od dziadków... Milva najadła sie ciastek.. No jakby sie udało - to uważam, że Milva miałaby fajne życie u boku chłopaka - psiarza (wymienił mi psy, należące do wszystkich kolegów i kolezanek w klasie, haha) ...mieszkanie przy dużym parku, z zalewem...

TRZYMAĆ KCIUKI.


PS: zadzwonili z ogłoszenia z gazety łódzkiej ;) (gdzie Milva jest zamieszczana co tydzień)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Pani złożyła życzenia, jesteśmy w kontakcie. Remontują mieszkanko w Łodzi. Może uda sie im przeprowadzić wcześniej (szansa na przyszły tydzień) ... ja jestem bardzo dobrej nadziei, widząc zaangażowanie Pani i synka. Jednak - dmuchajmy na zimne.

Milva ma sie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

No to.... [B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]MILVA POJECHAŁA!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]

:drink1::cunao::laola::cunao::BIG::Cool!::laugh2_2::jumpie::B-fly::lilangel::smilecol::klacz:

Od tej chwili - Milva jest rodowitą łodzianką, mieszka na osiedlu Chojny (okolice szpitala Matki Polki), za Pana ma chłopaka o imieniu Kuba a Pani to Iza. Ma też rybki i za oknem widok na Stawy Jana (duży park ze stawami).

Umowa Adopcyjna podpisana, będziemy się umawiali na wspólne spacerki...
A oto pierwsze zdjęcie z Kubą:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YUnPcvPvK8E/UV8SNKeGTAI/AAAAAAAABEE/SbIx7YqAhEU/w703-h711-p-o/Zdjęcie0011.jpg[/IMG]

Kuba ma 11 lat i już kocha Milvę, bardzo bardzo. Będzie z nią spał i wychodził na spacery do parku, z kolegami i ich psami.
Mama Iza twierdzi, że[B] Milva jest NAJPIĘKNIEJSZYM PSEM NA ŚWIECIE[/B], [SIZE=1]a próżna Milva oczywiście w to wszystko wierzy, hahahahah
(przypomina to słowa mojego brata... Jejku, jak ona go za te komplementy kochała)[/SIZE]

Trzymajcie kciukasy za szybkie zadomowienie się Milvy!

:smilecol:


EDIT: Imię zostaje.Milva będzie Milvą już na zawsze! :multi:

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Szczęście mnie rozpiera, tańczę, śpiewam i śmieję się :multi:. Kochane Cioteczki, to dzięki Wam - to Wasze nie kupione kiecki, smętne buty na półce w sklepie, niedziela przed telewizorem a nie w kinie - to są te pieniądze, które dały Milvie dom. Życie ma sens gdy pomagamy maluczkim. Och Milva, Milva żyj psiejsko-czarodziejsko w nowym domku.:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo wdzięczna , że los obdarzył w końcu Milvę ds:) Pamiętam ją czołgającą się przed moimi nogami w lutym 2012 a póżniej zniknęła mi z oczu na kilka miesięcy. Mieszkała w lesie, jadała w śmietnikach. W końcu ma dom.
Dzięki Karinie wie jak zachowywać się jak domowiec. Dzięki Nam wszystkim z tego wątku miała szansę.
Bardzo dziękuję.
Żeby wszystko było dobrze!

Karolko dziękuję za ogłaszanie gazetowe Milvy! Do mnie z ogłoszeń z internetowych kompletnie nikt nie dzwonił, traciłam nadzieję a zanim całkowicie straciłam ds znalazł się!

Milveczko wszystkiego najlepszego, w końcu znalazł się ludz który Cię pokochał- taki młody, dobry człowiek. Super

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Szczęście mnie rozpiera, tańczę, śpiewam i śmieję się :multi:. Kochane Cioteczki, to dzięki Wam - to Wasze nie kupione kiecki, smętne buty na półce w sklepie, niedziela przed telewizorem a nie w kinie - to są te pieniądze, które dały Milvie dom. Życie ma sens gdy pomagamy maluczkim. Och Milva, Milva żyj psiejsko-czarodziejsko w nowym domku.:iloveyou:[/QUOTE]

Właśnie, Ania - Twoja determinacja + zaangażowanie wielu osób = Milva w DS :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']No to.... [B][COLOR=#ff0000][SIZE=6]MILVA POJECHAŁA!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]

:drink1::cunao::laola::cunao::BIG::Cool!::laugh2_2::jumpie::B-fly::lilangel::smilecol::klacz:

Od tej chwili - Milva jest rodowitą łodzianką, mieszka na osiedlu Chojny (okolice szpitala Matki Polki), za Pana ma chłopaka o imieniu Kuba a Pani to Iza. Ma też rybki i za oknem widok na Stawy Jana (duży park ze stawami).

Umowa Adopcyjna podpisana, będziemy się umawiali na wspólne spacerki...
A oto pierwsze zdjęcie z Kubą:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YUnPcvPvK8E/UV8SNKeGTAI/AAAAAAAABEE/SbIx7YqAhEU/w703-h711-p-o/Zdjęcie0011.jpg[/IMG]

Kuba ma 11 lat i już kocha Milvę, bardzo bardzo. Będzie z nią spał i wychodził na spacery do parku, z kolegami i ich psami.
Mama Iza twierdzi, że[B] Milva jest NAJPIĘKNIEJSZYM PSEM NA ŚWIECIE[/B], [SIZE=1]a próżna Milva oczywiście w to wszystko wierzy, hahahahah
(przypomina to słowa mojego brata... Jejku, jak ona go za te komplementy kochała)[/SIZE]

Trzymajcie kciukasy za szybkie zadomowienie się Milvy!

:smilecol:


EDIT: Imię zostaje.Milva będzie Milvą już na zawsze! :multi:[/QUOTE]
Jak się cieszę, powodzenia malutka , kochana:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...