Jump to content
Dogomania

KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Kasią chodzą co dzień na spacery na miasto , rzucają jej piłke na podwórku lubi się bawić ....I Kasia teraz troche wyluzowała więcej śpi , ale wciaż lubi sobie poszczekać .Ale mówią że widać że wszytsko zmierza ku dobremu .Oni sa młodzi cierpliwi i się w Kasieńce zakochali , szukali w internecie ile amstafy żyją i mówią mi o jeszcze długo będziemy razem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Z Kasią chodzą co dzień na spacery na miasto , rzucają jej piłke na podwórku lubi się bawić ....I Kasia teraz troche wyluzowała więcej śpi , ale wciaż lubi sobie poszczekać .Ale mówią że widać że wszytsko zmierza ku dobremu .Oni sa młodzi cierpliwi i się w Kasieńce zakochali , szukali w internecie ile amstafy żyją i mówią mi o jeszcze długo będziemy razem ;)[/QUOTE]

Miło poczytać taką relację! Najważniejsze, ze Kaśka trochę odpuściła, ale to tez pewnie dlatego, ze poczuła, ze to miejsce, w którym sie znalazła to jej dom, a młodzi, to jej ludzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']w hotelu nie szczekała ? nie wiedziałyście że jest problem polegający na tym ze jest głośna ?.[/QUOTE]
W hotelu była cicha. Nie szczekała na wiatr. Miała takie momenty, że szczekała wracając ze spaceru (właśnie tylko przez chwilę i tylko w drodze powrotnej) i jak się czasem stało przy niej i nie zwracało na nią uwagi. Moim zdaniem ona właśnie chce zwrócić na siebie uwagę i czegoś się domaga bo na agresję mi to nie wyglądało. Byle tylko jej nie ulegać bo już zawsze będzie szczekać:)

Ogólnie to jakiś czas mnie nie było, a tu takie wieści!:) Życzę Kasi powodzenia...i wyciszenia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Z Kasią chodzą co dzień na spacery na miasto , rzucają jej piłke na podwórku lubi się bawić ....I Kasia teraz troche wyluzowała więcej śpi , ale wciaż lubi sobie poszczekać .Ale mówią że widać że wszytsko zmierza ku dobremu .Oni sa młodzi cierpliwi i się w Kasieńce zakochali , szukali w internecie ile amstafy żyją i mówią mi o jeszcze długo będziemy razem ;)[/QUOTE]

i tej wersji się trzymajmy ;)

Link to comment
Share on other sites

zamówione i zapłacone 160 zł

Zamówione produkty
Nazwa Ilość Cena Wartość
Smycz linowa "BAD DOG"
Rozmiar: Standard 1,00 39,00 zł 39,00 zł
Szelki "BAD DOG JUNIOR"
Rozmiar: L 1,00 39,00 zł 39,00 zł
Smycz treningowa "BAD DOG"- 20m
Rozmiar: Standard 1,00 41,08 zł 41,08 zł
Obroża kenelowa "STRONG DOG"
Rozmiar: L 1,00 25,00 zł 25,00 zł
Razem 144,08 zł
Kosz dostawy 16,00 zł
Do zapłaty 160,08 zł

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dziekuje bardzo za zamówienie Kasia bedzie miała zrobione zdjęcie w tych nowościach :multi:..A mam pytanie sory ale pożyczyłam na dojazd po Kasie moze ktoś mi coś dorzucić , bo to był kawał drogi i muszę już kase oddać :oops::oops: .....Jesli ktoś może.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']
Chciałam jeszcze napisać ,że Kasia dostanie wyprawkę do nowego domu .Jest to prezent od Bożenki (Aida).Dostanie szelki ,smycz ,linkę i jeszcze zobaczymy co tam jeszcze.Nasza Kasiula pójdzie do domku jak królewna zaopatrzona w super rzeczy.[/QUOTE]
Za prezenty zapłaciła Bożenka (Aida) dziękujemy.
[quote name='arim']Chciałam na początek dać 20zl na transport-więc w razie czego piszcie na pw[/QUOTE]
czy wysłałaś pw?

[quote name='paulina02']Dziewczyny dziekuje bardzo za zamówienie Kasia bedzie miała zrobione zdjęcie w tych nowościach :multi:..A mam pytanie sory ale pożyczyłam na dojazd po Kasie moze ktoś mi coś dorzucić , bo to był kawał drogi i muszę już kase oddać :oops::oops: .....Jesli ktoś może.:oops:[/QUOTE]

Rozliczenie finansów Kasi.Całość na pierwszej stronie w drugim poście.
[B]+ 534 zł
opłata za hotel - 420 zł 03.12.
---------------------------------------------
+114 zł
[COLOR=#000000]wpłata od Nikuś -15 zł 10.12.[/COLOR]
[COLOR=#000000]moca35 10 zł 11.12.[/COLOR]
[COLOR=#000000]z bazarku od Bela51 126,60 11.12.
[/COLOR][B]====================
+ 265,60
Zwrot za koszty hotelowania w karmie 4 worki.
[/B][/B]Z tego co wiem koszt podróży wyniósł 220 zł.Mamy zadeklarowane 20 zł tylko trzeba wysłać pw z kontem.Lidka od siebie zadeklarowała 50 zł .Teraz mam pytanie do deklarowiczów i daroczyńców czy mogę z Puli Kasi przelać 150 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...