Jump to content
Dogomania

KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...


paulina02

Recommended Posts

[quote name='baster i lusi']Cioteczko kochana ponieważ Kasia zostaje w domku i kończymy na deklaracjach styczniowych to mam pytanie.Czy kasa ma zostać u Kasi czy też mam przelać nadwyżkę na Twoje konto czy przekażesz to na innego psiaka w potrzebie.


dziękuję.

Cioteczki mam prośbę czy ktoś zechciałby swoją deklarację od lutego przekazać na Kostka psiaka który siedzi w hotelu i nie ma szczęścia do adopcji a brakuje mu deklaracji.Ja swoją od lutego przekażę na Kostka. Zaglądnijcie choć do biedaka.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124369-Kostek-łagodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele-Szukamy-domu![/URL][/QUOTE]

dobrze, może być na Kostka.. wpisać się tam na wątku??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']Cioteczko kochana ponieważ Kasia zostaje w domku i kończymy na deklaracjach styczniowych to mam pytanie.Czy kasa ma zostać u Kasi czy też mam przelać nadwyżkę na Twoje konto czy przekażesz to na innego psiaka w potrzebie.


dziękuję.

Cioteczki mam prośbę czy ktoś zechciałby swoją deklarację od lutego przekazać na Kostka psiaka który siedzi w hotelu i nie ma szczęścia do adopcji a brakuje mu deklaracji.Ja swoją od lutego przekażę na Kostka. Zaglądnijcie choć do biedaka.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124369-Kostek-łagodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele-Szukamy-domu![/URL][/QUOTE] Skoro kasia ma domek i trochę kasy na żarełko, to moją nadwyżkę przekażę dla innego psiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']dobrze, może być na Kostka.. wpisać się tam na wątku??[/QUOTE]
jeśli możesz to napisz bo tam jest inny skarbnik.
[quote name='Panna Marple']Skoro kasia ma domek i trochę kasy na żarełko, to moją nadwyżkę przekażę dla innego psiaka[/QUOTE]
Cioteczko to mam przelać na Twoje konto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nie, nie przelewaj:lol:. Daj dla Kostka jako deklarację jednorazową, jeśli możesz[/QUOTE]
dziękuję z całego serca w imieniu Kostka.Jak dostanę nr konta do przeleję 100 zł bo na styczeń jeszcze wpłacamy na Kasię.
[quote name='natie']ok, napisalam:)[/QUOTE]
widziałam i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']dziękuję z całego serca w imieniu Kostka.Jak dostanę nr konta do przeleję 100 zł bo na styczeń jeszcze wpłacamy na Kasię.

widziałam i dziękuję.[/QUOTE] jasne, rozumiem. Sorki, że Cię tym obarczam, ale będzie łatwiej jeśli pójdzie już z Twojego konta, a nie z powrotem do mnie i jeszcze raz do Kostka.
Ciotki, czy jak piszecie posta, to też Was wyrzuca w jakieś dziwne opcje?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Przepraszam, ale i tu wpiszę mój apel:


Proszę o pomoc:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238219-CEGIEŁKOWY-NA-ŻYCIE-DLA-ZAGŁODZONEGO-PSA!-DO-20-01-13-r-godz-22-00?p=20232042#post20232042"][COLOR=#4444FF]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20232042[/COLOR][/URL]

Dziękuję. MALWA[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nie, nie przelewaj:lol:. Daj dla Kostka jako deklarację jednorazową, jeśli możesz[/QUOTE]
przelane na konto Kostka.On też bardzo potrzebuje pomocy.

[quote name='baster i lusi']FINANSE KASI.(całość na pierwszej stronie w poście drugim)Myślę ,że na deklaracjach w styczniu skończymy.Mamy trochę kasy by wspomagać Kasię w karmę.

[B]+ 115,60 zł.

STYCZEŃ 2013

[B]baster i lusi 20 zł wpłynęło 20 zł 03.01.
Alab108 20 zł wpłynęło 20 zł 03.01;
[B]Malwa 10 zł wpłynęło 10 zł 20.12.
Nikus 15 zł wpłynęło zł
Natie 10 zł wpłynęło 10 zł 07.01.
Marr 50 zł wpłynęło [COLOR=#ff0000]brak wpłaty za pażdziernik i listopad.[/COLOR]
Moca35 10 zł wpłynęło zł
[/B][B]Panna Marple 20 zł wpłynęło 120 zł (od stycznia do czerwca) 31.12.
[B]Córcia Alab + [B]20 zł [B]03.01.
[B][B]================================================== ===
Stan konta na 04.01.
+ 315,60
-100 zł przelane na konto Kostka (nadpłata deklaracji Panna Marple luty - czerwca
========================================================
+ 215,60
+
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/QUOTE]

[quote name='natie']zaraz zrobię przelew :)[/QUOTE]
jest wpłata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Dziewczyny myśle że te pieniążki co macie na plusie przeznaczcie jakiemuś psiakowi w potrzebie , Kasia grzeje tyłek w domu będe miała na nią oko damy sobie radę ...[/QUOTE]
nie wiem jak inni ale ja myślę że trzeba jeszcze Kasię odrobaczyć.zabezpieczyć na pchły i jeszcze nie wiem czy była szczepiona na wirusówki i przydałby się jeszcze czip.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']nie wiem jak inni ale ja myślę że trzeba jeszcze Kasię odrobaczyć.zabezpieczyć na pchły i jeszcze nie wiem czy była szczepiona na wirusówki i przydałby się jeszcze czip.[/QUOTE]

Grażynko masz rację

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...