Jump to content
Dogomania

Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP'] Zapukałam do drzwi pod którymi stała.
Otworzyła mi młoda dziewczyna i powiedziała, że to jej pies, ale ona jej już nie chce. [/QUOTE]
Jestem na zaproszenie [B]Gabi79[/B]. No cóż powiedzieć w tej sytuacji, tylko przekleństwa przychodzą do głowy:angryy: Ludzie tracą już resztki człowieczeństwa. Będę zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ciocia błagam zapytaj ...nadal szukamy transportu na cito!!![/QUOTE]




nie zdążyłam zapytać, jak zadzwoniła mama ze złą wiadomością - rano rozmawiała z bratem, niestety wyjazd odwołany, wujek ma nawrót choroby.... przyjadą prawdopodobnie dopiero w czerwcu.... ech :(

sunieczka bardzo podobna do "mojego" Dropsika - nie tak dawno znalezionego na ulicy niewidomego szkielecika w typie pinczera....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']nie zdążyłam zapytać, jak zadzwoniła mama ze złą wiadomością - rano rozmawiała z bratem, niestety wyjazd odwołany, wujek ma nawrót choroby.... przyjadą prawdopodobnie dopiero w czerwcu.... ech :(

sunieczka bardzo podobna do "mojego" Dropsika - nie tak dawno znalezionego na ulicy niewidomego szkielecika w typie pinczera....[/QUOTE]

Ciocia kochana tak bywa że mamy czasami pod górkę czego się nie dotkniemy .....wujkowi życzymy powrotu do zdrowia!!!
Nadal szukamy ..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Mysza2 już mnie obdzwoniła ;) dobrze, że nie spałam ;) mam nadzieję, że się wam uda znaleźć transport.[/QUOTE]
:oops::oops::oops: przepraszam za tą porę i dziekuję za radę:)
Na razie niestety nic nie znalazłam pewnego

Link to comment
Share on other sites

na fb jest taki wątek tranportowy ale raczej nic nie widzę takiego,sprawdźcie
[URL="http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364#%21/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364?sk=info"]http://www.facebook.com/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364#!/pages/Transport-tu-i-tam-po-drodze-mi/199778306699364?sk=info[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...