Jump to content
Dogomania

Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))


AgusiaP

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']A jaki jest stan ogolny ?? czy bardzo jest zaniedbana ??
Szkoda, ze jestem tak daleko........czy macie jakies zdjecie ???szkoda suni..........[/QUOTE]

Sunia walczyła u weta jak kot .......nie dała się zbadać .......
Stan uzębienia okropny .....stan zapalny ..........na cito do czyszczenia cyt. weta " stan uzębienia jeden wielki gnój" "koszmar"
Dziewczyny nie były w stanie jej utrzymać u weta .......sunia dostała ataku paniki .....
Zdjęcia już przesłałam naszej Myszy2
brzuszek bardzo napięty .......żeby ją zbadać trzeba jej podać jakiś środek uspakajający.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP']Byłam z nią u weta masakra jakaś... tak grzeczna, spokojna u Gabi i u mnie w aucie a tam nie mogłyśmy ją z panią doktor utrzymać..
cały języczek miała już siny ... To na karku to brodawka a na resztę badań muszę podjechać jutro, bo będą musieli jej dać coś, żeby się troszkę uspokoiła, bo inaczej nie ma szans na przebadanie jej dokładnie.

Mam dość jestem załamana, gdyby kochana Gabi nie zgodziła się jej zostawić u siebie do jutra chyba spała bym z nią pod mostem...

Tak więc dzisiaj zostaje u Gabi a jutro nie mam pojęcia co z nią zrobimy...[/QUOTE]


ona biedna taka przerażona - ze strachu tak się zachowywała...

weszłam z wątku Misia - przeczytałam prośbę o transport z Katowic do Wrocławia...

mój wujek wybiera się do swojej siostry czyli mojej mamy, z Katowic za Wrocław ( zjazd z autostrady w Kątach Wrocławskich) tylko nie wiem kiedy dokładnie będą jechać, no i pojęcia nie mam, jacy oni do psów - nigdy żadnego zwierzaka nie mieli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ona biedna taka przerażona - ze strachu tak się zachowywała...

weszłam z wątku Misia - przeczytałam prośbę o transport z Katowic do Wrocławia...

mój wujek wybiera się do swojej siostry czyli mojej mamy, z Katowic za Wrocław ( zjazd z autostrady w Kątach Wrocławskich) tylko nie wiem kiedy dokładnie będą jechać, no i pojęcia nie mam, jacy oni do psów - nigdy żadnego zwierzaka nie mieli[/QUOTE]

Ciocia błagam zapytaj ...nadal szukamy transportu na cito!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Jestem tylko na chwilkę...
Wyrwałam się na chwilę z pracy i tam pojechałam.
Zobaczyłam ją i kamień spadł mi z serca... Wołałam ją, ale ona się mnie bała, więc poszłam za nią do tego bloku. Zapukałam do drzwi pod którymi stała.
Otworzyła mi młoda dziewczyna i powiedziała, że to jej pies, ale ona jej już nie chce. Więc ją wziełam...


Dziewczynki dziękuje, ze jesteście[/QUOTE]

Boże kochany, ta psinka stała pod drzwiami i ta stara wiedźma jej nie wpuściła??!! Jak ona może patrzeć w lustro? Oby tak ją potraktowały jej dzieci na starość.

Link to comment
Share on other sites

Sunia nie jest bardzo zaniedbana, drapie się, więc może mieć pchły lub po prostu skóra ją swędzi, sierść ma w nie najgorszym stanie, pazurki trochę za długie, ale nie jest tragicznie. Tragiczny jest stan zębów, jak tylko otworzyła pyszczek w całym mieszkaniu rozniósł się brzydki zapach. Sunia po powrocie od weta weszła do mieszkania pewna siebie, merdając króciutkim ogonkiem, zwiedziła wszystkie kąty i położyła się na posłaniu Kajtusia. Jak Aga wyszła (musiała pędzić do swoich zwierzaków, które zostały same w domu) sunia wyła i piszczała, ale na szczęście nie trwało to długo. Sunia może zostać u mnie tylko do jutra i to dzięki temu, iż ubłagałam moją koleżankę, żeby wyszła z nią jutro rano. Ach, trzeba ją jakoś nazwać ja do niej mówię Lalunia, ale jak macie lepsze propozycje to bardzo proszę piszcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Boże kochany, ta psinka stała pod drzwiami i ta stara wiedźma jej nie wpuściła??!! Jak ona może patrzeć w lustro? Oby tak ją potraktowały jej dzieci na starość.[/QUOTE]

Zaniedbala i porzucila .................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Sunia nie jest bardzo zaniedbana, drapie się, więc może mieć pchły lub po prostu skóra ją swędzi, sierść ma w nie najgorszym stanie, pazurki trochę za długie, ale nie jest tragicznie. Tragiczny jest stan zębów, jak tylko otworzyła pyszczek w całym mieszkaniu rozniósł się brzydki zapach. Sunia po powrocie od weta weszła do mieszkania pewna siebie, merdając króciutkim ogonkiem, zwiedziła wszystkie kąty i położyła się na posłaniu Kajtusia. Jak Aga wyszła (musiała pędzić do swoich zwierzaków, które zostały same w domu) sunia wyła i piszczała, ale na szczęście nie trwało to długo. Sunia może zostać u mnie tylko do jutra i to dzięki temu, iż ubłagałam moją koleżankę, żeby wyszła z nią jutro rano. Ach, trzeba ją jakoś nazwać ja do niej mówię Lalunia, ale jak macie lepsze propozycje to bardzo proszę piszcie[/QUOTE]

Lalunia jest bardzo ładnie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra64']jestem na zaproszenie, dziewczyny jeżeli hotel jest koło Warszawy to do Warszawy jeżdzi Figu i wozi psiaki za darmo , to można z nią się umawiać[/QUOTE]

Tak. Figu jeździ regularnie. Jeśli to maleńka sunia to DIF bierze 11 zł
A oto watek hotelowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217475-Hotel-dla-ps%C3%B3w-KADIF-w%C4%85tek-informacyjny-%29?p=19110690#post19110690[/url] i są zdjęcia. Warunki naprawdę dobre.
Bywam tam, bo mam tam Polenkę do której przy okazji zaproszę:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223008-POLA-straci%C5%82a-pana-i-dom-teraz-w-hotelu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-poszukiwaniu-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Jakoś trzeba ją przetrzymać, ale jak :(... Może ktoś mieszka w domku i ma kawałek miejsca dla maleńkiej...
Martika obiecała bazarek dla suni, ja mam sporo rzeczy dziecięcych po wnusi, zdjęcia i opisy wysłałam...[/QUOTE]
Czasami problem polega na tym, ze sie nie bardzo ma czas, a takim pieskiem trzeba sie zajac i potem, wziac do weta, itp. To niestety nie tylko kwestia miejsca, ale czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Do Figu dzwoniłam, odpada , przez cały tydzień będzie w Warszawie, obdzwonię jeszcze z mapy pomocy[/QUOTE]
czy na mapie pomocy są także ludzie z Wawy? Poszukiwana jest osoba do wizyty przedadopcyjnej na Marymoncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Czasami problem polega na tym, ze sie nie bardzo ma czas, a takim pieskiem trzeba sie zajac i potem, wziac do weta, itp. To niestety nie tylko kwestia miejsca, ale czasu.[/QUOTE]
Tak, oczywiście masz całkowitą rację...Tylko jak Justynka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że za 2 godziny sunia znajdzie się na ulicy, to jednak ten dach nad głową wydal mi się najpilniejszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Tak, oczywiście masz całkowitą rację...Tylko jak Justynka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że za 2 godziny sunia znajdzie się na ulicy, to jednak ten dach nad głową wydal mi się najpilniejszy...[/QUOTE]
Tak są, wejdź sobie tu
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=1[/URL]
tam jest podział na województwa
Z mapy pomocy rozmawiałam z Maksiorek, ona nie może ale podsunęła mi żeby założyć watek na forum wystawowym, bo 20-go jest wystawa w Bytomiu i ludzie mogą się przemieszczać , założyłam, a nuż
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227232-szukam-transportu-Katowice-Wrocław-od-19-05-2012?p=19112589#post19112589"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227232-szukam-transportu-Katowice-Wrocław-od-19-05-2012?p=19112589#post19112589[/URL]
dzwonię dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Tak, oczywiście masz całkowitą rację...Tylko jak Justynka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że za 2 godziny sunia znajdzie się na ulicy, to jednak ten dach nad głową wydal mi się najpilniejszy...[/QUOTE]

oczywiscie ze dach nad glowa jest teraz najwazniejszy...ile ona podolac moze sama na ulicy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Martusiu, masz jeszcze te moje rzeczy, które miały być na bazarek dla Daffi i Daisy? Te o których zapomniałam za pierwszym razem i potem Aga woziła je przez jakiś czas w samochodzie?[/QUOTE]
Gabi kochana mam .......jutro wystawię pierwszy bazarek dla suni ..........
Bardzo Wam dziękujemy że jesteście z nami jak zwykle zresztą :*
Sunia będzie ważyła ok 6 kg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...