Jump to content
Dogomania

Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MartynaP']do Wrocławia może mógłby podrzucic ja mój maz,czesto tam jezdzi jak ma trase z pracy pojechałabym ewentualnie z nim zeby sunia sie zajac[/QUOTE]

Dzięki serdeczne za propozycję i zainteresowanie!!! Z tego co wiem dziewczyny są w trakcie rozmów na temat transportu, zobaczymy co im się uda załatwić. Jeśli nic chętnie skorzystamy z Twojej propozycji

Link to comment
Share on other sites

Lalunia już nie jest tak bardzo zestresowana, jak wczoraj. Noc przespała spokojnie, na kocyku. Rano wyszła na spacerek, po powrocie podeszła do mnie, a potem nawet do Kajtusia i merdała tym swoim uroczym kikutkiem. Zjadła sporo karmy i kiełbaskę koktajlową. Pochodziła po pokoju, obwąchała wszystkie kąty, a potem położyła się na fotelu. Teraz leży na posłaniu Kajtusia i jak usłyszy jakieś odgłosy na klatce schodowej to podszczekuje. Kochana sunia. Mnie serce pęka na myśl o tym, że pojedzie znów w nowe miejsce i, że na pewno znalezienie jej dobrego domku nie będzie proste, ale lepsze to niż tułaczka i śmierć. Ona sobie tak grzecznie leży, jest smutna bo pewnie tęskni za "domem", nie wie, że tam jej nikt nie chce, że stała się dla swojej ukochanej pani problemem, który trzeba zlikwidować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']cioteczki jesteście wspaniałe.Próbowałam wczoraj coś wskurać z szukaniem transportu ale lipa.Dobrze że macie wszystko pod kontrolą.A sunia tylko lepiej już teraz będzie miała.Zbierajmy deklaracje za hotelik.[/QUOTE]

O tak, deklaracje na hotelik mile widziane i w ogóle wszelka pomoc, tak jak wspomniałam wcześniej. Dziękuję wszystkim za obecność na wątku!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dogrywamy transport z ciocią togą ....wspaniała ciocia zgodziła się zabrać jutro po godzinie 8 Laluche z Katowic.
Deklaracje są potrzebne na cito bo jak na razie sunieczka nie ma nic zupełnie :(
Rozesłałam wszędzie wątek z prośbą o pomoc.
Cioteczki kto może na szybko wystawić bazarek dla Laluni ? Bardzo prosimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dogrywamy transport z ciocią togą ....wspaniała ciocia zgodziła się zabrać jutro po godzinie 8 Laluche z Katowic.
Deklaracje są potrzebne na cito bo jak na razie sunieczka nie ma nic zupełnie :(
Rozesłałam wszędzie wątek z prośbą o pomoc.
Cioteczki kto może na szybko wystawić bazarek dla Laluni ? Bardzo prosimy.[/QUOTE]
suuuuper
zobaczymy panieneczke:)

Link to comment
Share on other sites

10 zł ode mnie stałej dla Laluni .......cioteczki jeśli możecie dołożyć się chociaż po 5 zł będziemy bardzo wdzięczne.
Gisellcia i Michell są przekochane - miesięczny koszt hoteliku to 220 zł naprawdę super warunki i bardzo dobra cena a dla suni nowe życie .....
Do szczęście będzie już brakowało tylko kochającego człowieka i stałego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']10 zł ode mnie stałej dla Laluni .......cioteczki jeśli możecie dołożyć się chociaż po 5 zł będziemy bardzo wdzięczne.
Gisellcia i Michell są przekochane - miesięczny koszt hoteliku to 220 zł naprawdę super warunki i bardzo dobra cena a dla suni nowe życie .....
Do szczęście będzie już brakowało tylko kochającego człowieka i stałego domku.[/QUOTE]

Dajcie proszę namiary na ten hotelik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dajcie proszę namiary na ten hotelik :)[/QUOTE]
Proszę ciocia :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/URL]
Miałyśmy w hoteliku u Michell Brunka z sosnowieckiej ulicy :) szczęśliwy psiak odżył w hoteliku nabrał sił i grzeje już dupkę w stałym domku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Proszę ciocia :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/URL]
Miałyśmy w hoteliku u Michell Brunka z sosnowieckiej ulicy :) szczęśliwy psiak odżył w hoteliku nabrał sił i grzeje już dupkę w stałym domku :)[/QUOTE]

Dzięki! :) Eee... a gdzie on mniej więcej jest? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

oj lalunia....zamiast pracowac to ja na dogo......ale co ja poradze na milosc do psow;)............ciesze sie,na to co czytam!!jedziesz chyba tak?nie moge wertowac wszystkiego....bede pozniej a raczej jutro,piatala miesiecznie tez dorzuce-jestem juz pusta jak beben:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']to dobra cena jak na hotelik :)

a dlaczego wyrodna wlascicielka chciala sunié uspic? mam nadziejéze nie sprawi sobie nowego szczeniaka. Moze warto postraszyc já jak sunia wyjedzie, ze niech nie bierze innego psa, bo já podasz na policjé za porzucenie Laluni.[/QUOTE]

Dziewczyna jest w ciąży ....powiedziała że suni NIE chce .... spodziewa się drugiego dziecka.
I jeśli jej Aga nie zabierze z ulicy sunie pójdzie uśpić .......tyle wiem.
Sunia z tego co się dowiedziałyśmy na ulicy mieszkała już kilka miesięcy. Dokarmiali ją mieszkańcy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...