Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Koniecznie muszę zdobyć tę książkę! Pomijając jej niewątpliwą wartość wszelką, będzie ogromną skarbnicą myśli do wykorzystania w tekstach do ogłoszeń...[/QUOTE]

Zamówiłam w naszej hurtowni, ale mała szansa, bo nakład na wyczerpaniu ....

Link to comment
Share on other sites

Grochola: [B][FONT=comic sans ms](...) Służę im, bo z pewnością to nie one mi służą. Tego właśnie nauczyli mnie Kuba, Supeł, teraz uczy Ałgan: służebnej roli wobec zwierząt.Kocham moje zwierzaki i wciąż uczę się odpowiedzialności za nie. Dzięki nim wiem też, czym jest bezgraniczne zaufanie. Na kanapie spoczywa żywe tego świadectwo. Widzi pan, jak leżu brzuchem do góry?(...)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://bi.gazeta.pl/im/6/3267/z3267326Q.jpg[/IMG]
Jan Strzałka:)

[I]„Mądra to książka. Jeśli ktoś spodziewa się ple, ple, ple o pupilach (zwanych niekiedy milusińskimi), to się rozczaruje. Rozczaruje się, bo wiele w tej książce o cierpieniu zwierząt, o naszej miłości do nich i ich oddaniu. Poruszające jest to, co mówi Olga Tokarczuk o śmierci zwierząt i ich psyche. Przejmująca jest rozmowa z ks. Twardowskim. A także to, co ma do powiedzenia Tym o swojej zwierzęcej miłości i poświęceniu (choć on sam tak tego nie definiuje).” [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][IMG]http://bi.gazeta.pl/im/6/3267/z3267326Q.jpg[/IMG]
Jan Strzałka:)

[I]„Mądra to książka. Jeśli ktoś spodziewa się ple, ple, ple o pupilach (zwanych niekiedy milusińskimi), to się rozczaruje. Rozczaruje się, bo wiele w tej książce o cierpieniu zwierząt, o naszej miłości do nich i ich oddaniu. Poruszające jest to, co mówi Olga Tokarczuk o śmierci zwierząt i ich psyche. Przejmująca jest rozmowa z ks. Twardowskim. A także to, co ma do powiedzenia Tym o swojej zwierzęcej miłości i poświęceniu (choć on sam tak tego nie definiuje).” [/I][/QUOTE]

Ellig, bardzo dziękuję za wpis - wiesz, że bardzo podbnie wyobrażałam sobie Autora,
a nie przyszło mi do rudego łba wygooglować Go :)
Tak, to bardzo mądra książka, bo z mądrymi Ludźmi stworzona ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Gdyby tak się udało 2 egz...
A jak nie, to dasz pokserować choć fragmenty? ;)
Póki co, kopiuję sobie te, które wklejasz...[/QUOTE]

Prawo autorskie stanowi "coś" a propos kopiowania, a ja bardzo praworządna
jestem w tym temacie:)
Jutro zamawiam, więc zapodam 2 ezg. niczego nie obiecując ....
książka, jak u mnie, tania nie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE} Prawo autorskie stanowi "coś" a propos kopiowania, a ja bardzo praworządna
jestem w tym temacie[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
Jutro zamawiam, więc zapodam 2 ezg. niczego nie obiecując ....
książka, jak u mnie, tania nie jest [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [QUOTE}

Nie miałam na myśli kopiowania w niecnych celach. Mogę pożyczyć i przepisać sobie fragmenty, które przydadzą się do ogłoszeń. A może napiszę do Autora? ;)
Oczywiście najchętniej miałabym taką książkę dla siebie i zaglądała do niej przy pisaniu ogłoszeń, jak zaglądam do Jamnika Bolka Sumińskiej czy innych "pomocy naukowych" :)
W każdym razie dzięki za uwzględnienie mnie w zamówieniu. Niedługo mam imieniny, więc zapodam "sponsorowi", że prezent już ewentualnie ma :)

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nie miałam na myśli kopiowania w niecnych celach. Tylko wtedy, gdyby nie można było kupić... Chciałabym wykorzystywać cytaty w celu szukania domów dla bezdomniaków. A może napiszę do Autora? ;)[/QUOTE]

Weź przestań i nie kombinuj ;)
Wiem, że szczytny cel Ci przyświeca - żartowałam :)
Do Autora zawsze możesz napisać nawet nie tylko w celu cytaty - może warto Taką Osobę zaprzyjaźnić dla dobra Ogonków tu i teraz?

Ps. Ciekawe po co Dżozefinie tyle książek jednego tytułu ?

Edited by Gusiaczek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Na allegro są te książki, własnie pozamawiałam ;)[/QUOTE]

[quote name='Gusiaczek']Wiem, że są, bo też szukałam ;)[/QUOTE]

Ksiązki są w ksiegarniach, nowe :)Nie czytane w Empik-u, i w wieli innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Ellig, bardzo dziękuję za wpis - wiesz, że bardzo podbnie wyobrażałam sobie Autora,
a nie przyszło mi do rudego łba wygooglować Go :)
Tak, to bardzo mądra książka, bo z mądrymi Ludźmi stworzona ....[/QUOTE]
Mialam to szczęscie,ze osobiscie poznalam kiku bohaterów tych "wywiadow" i dlatego czytalam te ksiązke z jeszcze wieksza przyjemnością:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...