Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

Piekne zyczenia dla Ań i Hań:)Gusiaczku.

[h=4]Ludwika Jerzego Kerna:[/h] [TABLE="align: center"]
[TR]
[TD]To imię przybyło z bardzo daleka, A ma smak naszego chleba i mleka. Jak malwa jest lub dziewanna: Anna. Annom na ogół nie dzieje się nic złego, Chyba że która ma pecha I trafi akurat na Henryka VIII-go Liczyć trzeba dokładnie - oto jedyna rada. Co ósmy Henryk Odpada. A poza tym do wzięcia dla Ann Jest panów ogromny klann. Niektórzy nawet wprost o to pytani Mówią, że bez Ani To oni ani, ani. [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Czesc Siostra! Ty tez masz ciocie Anie? Nasze sa suuuper - mamy trzy :)[/QUOTE]

Tak, Anie są Super:)

[quote name='inka33']Pozdrówka, Oveczko! :glaszcze:[/QUOTE]

Siemaneczko Cioteczko :)

[quote name='Ellig']Piekne zyczenia dla Ań i Hań:)Gusiaczku.

[B]Ludwika Jerzego Kerna:[/B]

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD]To imię przybyło z bardzo daleka, A ma smak naszego chleba i mleka. Jak malwa jest lub dziewanna: Anna. Annom na ogół nie dzieje się nic złego, Chyba że która ma pecha I trafi akurat na Henryka VIII-go Liczyć trzeba dokładnie - oto jedyna rada. Co ósmy Henryk Odpada. A poza tym do wzięcia dla Ann Jest panów ogromny klann. Niektórzy nawet wprost o to pytani Mówią, że bez Ani To oni ani, ani.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Uwielbiam LJK :)

Link to comment
Share on other sites

Melduję się z wygnania .... tęskno nam za Bemowem .....
Własne śmieci, cudze dzieci, jakoś leci ......
Gusiak klnie na laptopa (woli starą kobyłę stacjonarną, ot taka niereformowalna jest).
Poza tym mamy pożyczone "coś", co daje dostęp do neta i trza oszczędzać
Zatem walnę się spać na wersalkę, bo mój ukochany fotel został w domku
Trzymaneczko
Ovo walnięta

Link to comment
Share on other sites

Ovolinka pozwolisz:)

Zapraszam serdecznie na bazarek:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245743-B%C4%85d%C5%BA-oryginalna-Bazarek-do-12-sierpnia-do-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...nia-do-godz-20[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Melduję się z wygnania .... tęskno nam za Bemowem .....
Własne śmieci, cudze dzieci, jakoś leci ......
Gusiak klnie na laptopa (woli starą kobyłę stacjonarną, ot taka niereformowalna jest).
Poza tym mamy pożyczone "coś", co daje dostęp do neta i trza oszczędzać
Zatem walnę się spać na wersalkę, bo mój ukochany fotel został w domku
Trzymaneczko
Ovo walnięta[/QUOTE]

Ovcia ty wracaj - tęsknie za TOBOM.
Rambo Żigolak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Ovolinka pozwolisz:)

Zapraszam serdecznie na bazarek:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245743-Bądź-oryginalna-Bazarek-do-12-sierpnia-do-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...nia-do-godz-20[/URL][/QUOTE]

U Ciebie, Cioteczko, jak zawsze guściasto i pięknie :)

[quote name='Isadora7']Ovcia ty wracaj - tęsknie za TOBOM.
Rambo Żigolak[/QUOTE]

Oj, i ja za TOBOM tysz
Pono jutro finał, ale sprzątania (po co?) "od groma" :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ovcia, [URL="http://tiny.pl/hvbdw"][COLOR=#a52a2a][B]p o s z e r z[/B][/COLOR][/URL] sobie w wolnej chwilce, co...? :lol:

I wszystkie swoje Cioteczki zabierz na [URL="http://tiny.pl/hvbdw"][B][COLOR=#a52a2a]p o s z e r z a n i e[/COLOR][/B][/URL]! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mattilu']Ovka, przysypalo Cie czyms w czasie tego remontu?! Czemu zamilklas?:crazyeye:

Hopka zaniepokojona[/QUOTE]

Hopciu, przeszłam przez kolejne tornado w domu :shake: a właściwie ono przeze mnie ....
Cały tydzień nikt nie ma dla mnie czasu, pozbawiono mnie przyczepności do podłoża - teraz nim wystartuję w miejscu przebieram odnóżami, a zabaweczka ucieka :mad:
SiwoGusiakowe dzielne są, ale tak zmęczone, że marzą o powrocie do pracy, by odpocząć.
Baaaaaaaardzo żałuję, że tym razem nie było dane nam się spotkać, ale co się odwlecze ....
Siostra, jeszcze trochę i powrócimy z G. do normalności, bo, np. teraz, szykujemy się
na spacer, po powrocie z którego zabieramy się za sprzątania ciąg dalszy (eeeeeeeee, zaczęło lać, więc jeszcze poczekamy)
Trzymaj się i pomerdja Rodzince od nas:)
Ovo oczekująca na spacer




[quote name='inka33']Ovcia pewnie pochłonięta sprzątaniem...

daleka ciotka uspokajająca[/QUOTE]

Ano .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Remonty sie koncza, zycie psiakow wraca do normalnosci, sciskanko:)[/QUOTE]

Oj, dobrze, że się kończą :)
Ovo w domku bardzo szybko była znów u siebie w przeciwieństwie do czasów wygnania
na Saską Kępę. Natomiast ja nie bardzo mogę się odnaleźć - np. na dogo pogubiłam się w wątkach, Ogonkach .... i nadal niewiele czasu mam, by ponadrabiać zaległości
Wróciłam do pracy i odpoczywam ;)

[quote name='Celina12']Nie cierpię remontów.....a sama stale coś mam....[/QUOTE]

Kiedyś uwielbiałam rewolucje w domu, wszelkie remonty, przemeblowania,
ale .... wyrosłam już z tego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ovo, fajnie sie jezdzi po panelach?! U nas w domu jest taki dlugi korytarz zakonczony sciana z kaloryferem - czasem pogon za zabawka koncze nosem w kaloryferze ;)

Hopka slizgajaca sie[/QUOTE]

Nie zawsze ;) w sumie największą frajdę z moich ślizgów ma stado.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ovo, fajnie sie jezdzi po panelach?! U nas w domu jest taki dlugi korytarz zakonczony sciana z kaloryferem - czasem pogon za zabawka koncze nosem w kaloryferze ;)

Hopka slizgajaca sie[/QUOTE]
Hopeczko, uważaj na swój śliczny nochalek! :nerwy:

daleka ciotka troskliwa

Link to comment
Share on other sites

To się Gusiak zawziął i poszłyśmy na Koło:)
Było superaśnie - ja za piłką, później G. wpatrzona w zieloność na ławeczce siedząca
Wracałyśmy przy działkach i ...... G. przyuważyła AST na łańcuchu (pilnowacz gołębi?)
i się zaczęło ... wydarła się na "pana", wyklęła, że uszy mi odpadły prawieże .....
nie mam siły z tom babom ... :shake: kiedyś dostanie "po ryju", jak wróży Siwy od dawna
A! i jeszcze zawarła bliższą znajomość z Panią pijącą i mieszczącą się
w różnych kątach Bemowa ...
Pani, wg. oceny G., przesympatyczna, kochająca zwierzęcinę wszelaką i żal, że Los wyrzucił Ją na margines Życia. Ot, Gusiak tak ma, że śmierdzące jej nie śmierdzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...