Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
O 6.07.2016 o 21:55, Mattilu napisał:

Ovo, co to bylo z pazurem? Opowiadaj nam tu zaraz!

 

15 godzin temu, Mattilu napisał:

Halo, Ovo, wszystko dobrze?

Jestem, jestem ale z rzadka, dziękuję :)

Pazura tym razem wydarłam przy samej podusi i cięcie nieco bolało. Pietra później miałam przed zabawą, bo nigdy nie wiadomo, czy trawa/dołek jakowyś znów nie zaatakuje! Guśka marudzi, że przechodzę metamorfozę wieku średniego - mniej rozbrykana się stałam, przytyłam kapeńkę, ale po prawdzie jaki pan taki ... co nie? :D No, zatem u nas jeszcze w granicach normy bez obciachu  na całą wieś ;) Pozdrawiam serdecznie. Ovo

 

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Gusiaczek napisał:

 

Jestem, jestem ale z rzadka, dziękuję :)

Pazura tym razem wydarłam przy samej podusi i cięcie nieco bolało. Pietra później miałam przed zabawą, bo nigdy nie wiadomo, czy trawa/dołek jakowyś znów nie zaatakuje! Guśka marudzi, że przechodzę metamorfozę wieku średniego - mniej rozbrykana się stałam, przytyłam kapeńkę, ale po prawdzie jaki pan taki ... co nie? :D No, zatem u nas jeszcze w granicach normy bez obciachu  na całą wieś ;) Pozdrawiam serdecznie. Ovo

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ovka, ja tez jakby ciut spokojniejsza i powolniejsza, ale raban na cala chalupe dalej potrafie zrobic jak mi chodza: po klatce, za oknem, pod balkonem, za drzwiami, za szyba samochodowa albo wrecz wchodza, do mojego domu!!! Zabawki sa fajne, ale wrona do gonienia lepsza, sprobuj :) A pazury bola bardzo, ale w koncu sie goja, nie boj nic. Przeciez nie bedziemy chodzic w butach jak amerykanskie francuskie pieski...

Link to comment
Share on other sites

O 18.06.2016 o 12:14, Gusiaczek napisał:

Przedstawiam braciszka, który wczoraj zamieszkał z nami, ma na imię Elik :)

DSC04481.JPG

DSC04482.JPG

Pozdrawiamy serdecznie miłego dnia życząc :)

Witaj Ovolinko gif%2Bserduszko%2Bbij%25C4%2585ce.gif Jesteś bardzo miłą i szczęśliwą sunią, a to z tej przyczyny, że zamieszkałaś wśród Ludzi o wielkim  gif%2Bbij%25C4%2585ce%2Bserce.gif

Gusiaczku,  nie przeczytałam jeszcze całego wątku (z braku odpowiedniej ilości wolnego czasu), ale i tak już mogę powiedzieć, że obdarzyłaś tę sunię wielką miłością i ona zapewne to czuje.

Wielce żałuję, że z powodu licznych zmian na dogo, zniknęły zdjęcia Ovolinki w pierwszego okresu jej pobytu u Ciebie.

EDIT

Do lektury wątku Ovolinki oczywiście powrócę.

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Witaj Ovolinko gif%2Bserduszko%2Bbij%25C4%2585ce.gif Jesteś bardzo miłą i szczęśliwą sunią, a to z tej przyczyny, że zamieszkałaś wśród Ludzi o wielkim  gif%2Bbij%25C4%2585ce%2Bserce.gif

Gusiaczku,  nie przeczytałam jeszcze całego wątku (z braku odpowiedniej ilości wolnego czasu), ale i tak już mogę powiedzieć, że obdarzyłaś tę sunię wielką miłością i ona zapewne to czuje.

Wielce żałuję, że z powodu licznych zmian na dogo, zniknęły zdjęcia Ovolinki w pierwszego okresu jej pobytu u Ciebie.

EDIT

Do lektury wątku Ovolinki oczywiście powrócę.

 

Witaj Elik w naszych progach :)

13 godzin temu, inka33 napisał:

No... i wbiłam. :) Na psacerek. I obciach tylko na pół wsi jest, więc spoko. :))) Może Ciapek uleczy z bojopiłcza czy cuś. ;)

daleka bliższa ciotka, choć zadnio traktowana, to nie fochnięta bardzo

Wzadnio to  Cię potraktuję przy najbliższej okazji! :D

Ciapek terapeuta pomógł, jak i zmiana piłeczki ;) natomiast zbyt wcześnie wydarłam z podziękowaniami i zachwytem - na dwa fronty się sprzeciwia, ale postanowiliśmy wziąć na przetrzymanie i posiłek=micha ryżu z odrobiną karmy (będziemy powoli zwiększać) do tego probiotyk. Obaczymy ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
15 godzin temu, anecik napisał:

:)

A ja tak po bazarku do kłębka . Nie wiedziałam że tu taki fajny wątuś.  Więc się milutko przywitam ale poczytam dokładnie później :)

A to niespodzianka! Witaj Anetko :) wątek już mało uczęszczany - tak się dzieje z biegiem czasu, więc tym bardziej cieszą odwiedziny. Serdeczności :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Gusiaczek napisał:

A to niespodzianka! Witaj Anetko :) wątek już mało uczęszczany - tak się dzieje z biegiem czasu, więc tym bardziej cieszą odwiedziny. Serdeczności :)

Ale przynajmniej masz we właściwym temacie "Już w nowym domu" a moja Mimisia nadal w "Psy do adopcji" :D

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Tak, ale to nie ja przenosiłam - w tamtych czasach w ogóle nie kumałam dogo :)

I dzisiaj, po latach obecności tu, też nie wszystko się kuma :)

 

Dziewczynki bardzo Was zapraszam na wątek Pikusia i na bazarek dla niego. Plissss    gif  proszący.gif

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

I dzisiaj, po latach obecności tu, też nie wszystko się kuma :)

 

Dziewczynki bardzo Was zapraszam na wątek Pikusia i na bazarek dla niego. Plissss    gif  proszący.gif

 

Póki ogarniam bazarkowanie to gitara, resztę jakoś przy pomocy innych, kulawo, ale do przodu ;)

Zaraz lecę na wątek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...