Jump to content
Dogomania

Nie pozwól bym odszedł bez domu...odszedł za TM otoczony miłością...


rita60

Recommended Posts

:) Jest dobrze Ciociu Boni, kręgosłup zawsze u jamnisiów to słaby punkt, ale dobrze, że serducho ok i że można usunąć guzek :) Kacperek jest w najlepszym Domu i ma najlepszego Ludzia :) Wszystko będzie, musi być dobrze :) Dozbieramy kasy na operację, uruchomiłam bazarek, z którego połowa dochodów będzie dla Kacperka :) i Ciotka Wisełka też prowadzi bazarek z połową dochodów na Kacperka.

Dziękuję, że go przygarnęłaś <3

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

keakea za nic mi nie dziękuj, przecież to zupełnie normalne że go wzięłam. To wspaniały pies, daje wiele radości i to ja wam dziękuję że zgodziliście się aby przyjechał taki kawał drogi. Jest u mnie kilka dni i wszyscy go kochamy. Ryczę po tych badaniach bo wiem jak cierpią psy z chorobami kręgosłupa. Boksery też to mają.

Link to comment
Share on other sites

Ło Mateńko jak cudnie odpoczywa....jest do zacałowania.Dzielny Maluch-nie to co Sopelek-nie do utrzymania u weterynarza...

No ja też wiem co to bóle kręgosłupa...kości....i przeszłam to z Hektorkiem niestety....

Będzie dobrze Słonko-kochamy Cię

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie miesiąca! Super! no.. no .. ale sam Kacperek to chłopak miesiąca:multi: zaimponował mi już w kąpieli... stoi taki grzeczniusi , ja bym nie wiedziała... myć czy całować?;):eviltong::lol: ale u weta ? ..pełna współpraca - bravo Kacperku :klacz:
Boni.. przestań się bać o niego.. będzie dobrze.. Ciesz się każdą chwilą z Kacperkiem... :iloveyou:
widać... Kacperek też należy do tych wyjątkowych , jak powiedziała Isadora < dajesz mu miejsce w sercu a on zabiera.. całą komorę>
no i dobrze.. tak ma być!

Link to comment
Share on other sites

Boni, właściwie to chyba zacznę od tego, że JESTEŚ WIELKA!!!
Z każdego Twojego zdania, słowa o Kacperku bije tak wiele miłości i troski o Niego... to takie piękne...
Ja ufam, że po usunięciu guzka znad oczka i usunięciu kamienia z ząbeczków komfort życia Kacperka się poprawi, a już to, że trafił do tak WSPANIAŁEGO DOMU, na pewno zrobi najwięcej dobrego w Jego nowym życiu!!!
Moja Sarunia(*) też miała problemy z kręgosłupem, ale przy lekach i oszczędzaniu żyła niemal normalnie... musieliśmy tylko błyskawicznie reagować na najmniejsze sygnały...
Będziemy wszyscy z Wami całym sercem i zawsze w potrzebie pomożemy!!!
Całuski dla Kacperka i reszty gromadki!!!

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Kacperka.

[SIZE=1]Cioteczki, może wiecie do kogo można się udać w poszukiwaniu dt? Najlepiej bdt :/ Ten psiak na już potrzebuje dt, stracił dotychczasowy dt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223087-Staruszek-Ko%C5%82tun-Wraca-z-DT!Pilnie-potrzebna-pomoc-w-szukaniu-czegokolwiek-dla-Niego[/url]![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sarunia-Niunia błagam przestań... Piszesz tak jak mój lekarz mówi, który ostatnio stwierdził, że tu i tam jest za dużo... No wiecie... Lepiej powiedz jak to za dużo zgubić i proszę przestańcie, bo mnie peszycie i będę musiała się rumienić. Jeszcze z tego wszystkiego zacznę puchnąć i rosnać. Przecież wszystkie jestesmy na Dogo w tym samym celu.
Przynaję jednak, że są tu ludzie, którzy dźwigają więcej niz mozna podnieść. Zajrzyjcie na ten wątek:
[url= http://www.dogomania.pl/forum/threads/223522-Schorowany-Staruszek-Zoran-bez-szans-na-dom-(-(]Klik[/url]

Odebrałam wyniki krwi Kacperka. Wszystko ok. Weterynarz zlecił podawanie przez 10 dni ANIMELOKSANU - substancją czynną jest meloksykam.
Lek ten niekorzystnie może wpływać na wątrobę, więc przechodzimy na karmę dla "wątrobowców". Tak na wszelki wypadek.
Kacperek nie grymasi, zjada wszystko co jest w misce, nie powinno być problemów. Dodatko wapń + witaminy.
Wstępnie umówiłam zabiegi dla Kacperka na pierwszy tydzień czerwca. Prostaty na razie nie ruszamy, wet chce najpierw zmiany poobserwować. Może okazać się, że nic z tym nie trzeba robić.

Kacperek pozdrawia:
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2821/1001669k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Sarunia-Niunia błagam przestań... Piszesz tak jak mój lekarz mówi, który ostatnio stwierdził, że tu i tam jest za dużo... No wiecie... Lepiej powiedz jak to za dużo zgubić i proszę przestańcie, bo mnie peszycie i będę musiała się rumienić. Jeszcze z tego wszystkiego zacznę puchnąć i rosnać. Przecież wszystkie jestesmy na Dogo w tym samym celu.
Przynaję jednak, że są tu ludzie, którzy dźwigają więcej niz mozna podnieść. Zajrzyjcie na ten wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223522-Schorowany-Staruszek-Zoran-bez-szans-na-dom-(-("]Klik[/URL]

Odebrałam wyniki krwi Kacperka. Wszystko ok. Weterynarz zlecił podawanie przez 10 dni ANIMELOKSANU - substancją czynną jest meloksykam.
Lek ten niekorzystnie może wpływać na wątrobę, więc przechodzimy na karmę dla "wątrobowców". Tak na wszelki wypadek.
Kacperek nie grymasi, zjada wszystko co jest w misce, nie powinno być problemów. Dodatko wapń + witaminy.
Wstępnie umówiłam zabiegi dla Kacperka na pierwszy tydzień czerwca. Prostaty na razie nie ruszamy, wet chce najpierw zmiany poobserwować. Może okazać się, że nic z tym nie trzeba robić.

Kacperek pozdrawia:
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2821/1001669k.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ale Kacperek profesjonalnie wygląda :)

Ciociu Boni, a tylko hepakarmę? Jakiegoś Esseliva albo Hepatiale do tego nie? Pytam z ciekawości, bo nasz Rulon od grudnia na karmie dla wątrobowców, do tego Hepatiale i probiotyk. Będziem się kontrolować za miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img585.imageshack.us/img585/1716/1001663b.jpg[/url]
[url]http://img706.imageshack.us/img706/2821/1001669k.jpg[/url]
I powiedzcie Cioteczki, czy Kacperek nie jest pięknym, przystojnym dojrzałym mężczyzną?
Boni, cóż ja mogę, skoro dla mnie jesteś Osobą o ogromnie wielkim serduchu? No po prostu czasem muszę to z siebie wyrzucić;)....

Link to comment
Share on other sites

Witam.nie myslcie sobie ,ze was nie obserwuje...heheh.sledze wszystkie cioteczki,te wielkie serca i te malusie.oby wszyscy dostawali w zamian tele ,co daja.wiem,ze dawanie sprawia wiecej przyjemnosci........Do puki bedzie istnial ten watek i tacy ludzie,swiat bedzie lepszy.Pozdrawiam wielkie serca:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia'][URL]http://img585.imageshack.us/img585/1716/1001663b.jpg[/URL]
[URL]http://img706.imageshack.us/img706/2821/1001669k.jpg[/URL]
I powiedzcie Cioteczki, czy Kacperek nie jest pięknym, przystojnym dojrzałym mężczyzną?
Boni, cóż ja mogę, skoro dla mnie jesteś Osobą o ogromnie wielkim serduchu? No po prostu czasem muszę to z siebie wyrzucić;)....[/QUOTE]
i ja też podpisuję się pod tym dwoma rękoma .. co prawda!.. to nie grzech !... sama sobie na takie słowa zasłużyłaś Boni.. no przecież nie było by dogo.. żeby nie tacy ludzie jak Ty ,jak nie wierzysz to zapytaj Kacperka ;):eviltong::multi::lol:
Zorana odwiedziłyśmy.. mam nadzieję ,że chociaż troszeczkę nasze odwiedziny ,pomogą chłopakowi...

Link to comment
Share on other sites

Kacperka bardzo lubię i jego opiekunkę też, ale bardzo proszę - pokochajcie Marlejka. Siedzi nie wiadomo za co w psim więzieniu, a wiek już nie ten i zdrówko nie takie by znosić schroniskowe warunki. Jak mi nie pomożecie w szukaniu domu dla tego wyjątkowego psa, to umrze. UMRZE!!! słyszycie? :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

keakea Kacperek będzie jadł hepakarmę tylko w czasie przyjmowania leków. Lekkostrawna dieta pomoże uniknać skutków ubocznych lekarstw. Wyniki wątrobowe są ok :)
Kacperek coraz bardziej nabiera pewności siebie. Toleruje Boni, ale z Argosem ciągle wojuja. Pracujemy nad tym i mam nadzieję, że zrobię kiedyś fotkę tercecikowi :P
Cieszę się, że odwiedziłyście Zorana. Rady, słowa wsparcia i podzielenie się własnym doświadczeniem dodają siły, aby pomagać dalej.

Tradycyjnie pozdrowienia od Kacperka.

rita60 na konto wpłyneło 315 zł za diagnostykę Kacperka. Dziękuję

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5311/1001670f.jpg[/IMG]

Edited by Boni-Bobo
Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Kacperka bardzo lubię i jego opiekunkę też, ale bardzo proszę - pokochajcie Marlejka. Siedzi nie wiadomo za co w psim więzieniu, a wiek już nie ten i zdrówko nie takie by znosić schroniskowe warunki. Jak mi nie pomożecie w szukaniu domu dla tego wyjątkowego psa, to umrze. UMRZE!!! słyszycie? :placz::placz::placz:[/QUOTE]

[B]Luka linku nie podałaś[/B]

[quote name='Sarunia-Niunia']Kacperku buziolki ode mnie na kilka następnych dni, bo z powodu wyjazdu mnie nie będzie...[/QUOTE]

[B]a gdzież to gnasz? Fajnie masz.[/B]
--------------------------------------------------------

A teraz przekopiuję maila jakiego otrzymałam....

[QUOTE]Droga Doroto,,jesli mogłabym cos podpowiedziec w sprawie Kacperka i jego osłabienia kregosłupa,,mój Maks miał porażenie i był leczony dosyc dlugo,,wiem,ze pomogły mu na pewno leki homepatyczne kupine w aptece ,zalecił mu je profesor z Kliniki w Lublinie,,,to nazwa pierwszego z nich


RV 25 TRAUMATO krople 30ml


Przy zranieniach i skaleczeniach różnego rodzaju. Do "ściągnięcia" puchliny, złagodzenia bólów i regeneracji uszkodzonych tkanek. Przed i po chirurgicznych zabiegach. Krwawienia, krwiaki, ciała obce w stopie, urazy/odgniecenia od siodła, środek pomocniczy przy złamaniach, szok i paraliż. Ostre i chroniczne kontuzje sportowe. Paraliż u jamników i dysplazja stawu biodrowego u psów. Zespół Wobbler'a, podotrochlosis, logawizna, tendinitis i ochwat u koni. Lek wspomagający przy tężcu; do zapobiegania tężcowi w przypadku zranień. Okaleczenia strzyków, rogów i racic u krów; stany po ciężkim porodzie i cesarskim cieciu. Tarsitis u tuczników; agresywność u prosiąt i warchlaków. Wyskubywanie/zjadanie piór, skaleczenia i tarsitis (martwica uciskowa) u drobiu. Okaleczenia i stany przemęczenia u gołębi pocztowych.

dostępny w formie kropli na zamówienie, według receptury DR. RECKEWEG

drugim jest zastrzyk podawany przez 5 dni ,,potem co drugi dzień
Traumeel S 5 ampułek po 2,2ml


Preparat należy stosować w przypadku urazów ( sportowych i powypadkowych) takich jak: skręcenia, zwichnięcia, krwiaki, złamania, wstrząśnienie mózgu itp. Lek może być też stosowany w przypadkach pourazowych lub pooperacyjnych obrzęków i wysięków oraz w procesach zapalnych i zwyrodnieniowych dotyczących różnych organów i tkanek, w tym wątroby oraz narządów ruchu. Korzystne efekty stosowania Traumeel obserwowano w przypdakch astmy oskrzelowej, zapalenia wyrostka rylcowatego, zapalenia kaletek maziowych, zapalenia okołostawowego stawu ramienno-łopatklowego, stanów zwyrodnieniowych stawu biodrowego, kolanowego i małych stawów, chorób tkanek przyzębia, paradontozy, ropni kieszonek dziąsłowych.

Lek wydaje się tylko z przepisu lekarzaa

można kupic bezpośrednio w aptece homeopatycznej bez recepty,,ja to kupowałam przez internet w aptece studenckiej w krakowie ,dzwoni sie i wyśla za pobraniem..jesli moga pomóc Kacprowi to chetnie pomoge w zakupię..teraz wyjezdzam we srode do wiednia,ale jak wróce w czerwcu na pewno podesle jakies pieniązki:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...