Jump to content
Dogomania

Nie pozwól bym odszedł bez domu...odszedł za TM otoczony miłością...


rita60

Recommended Posts

[quote name='Kasia77']Jak będzie więcej informacji, przydałby mu sie własny wątek,bo bez wątku szybko "zginie" po drodze,
na wydarzeniach sie nie znam, ale im więcej ogłoszeń , tym lepiej.Oby Henio zdążył doczekać lepszego życia:(

Kacper - trzymam kciuki chłopczyku, wiesz o tym ... ;)[/QUOTE]

Nie damy zginąć Heńkowi!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Boni-Bobo']Moim zdaniem Kacperek pierwszego dnia zwyczajnie ''przetrenował się''.W kojcu miał tylko kilka metrów ,a tu nagle tyle przestrzeni, tuptania ,ciekawostek i dwa czarne koty ,które koniecznie chciał dorwać. Przez cały dzień w ruchu ,nie było nawet czasu na drzemkę. Przypomniała się staruszkowi młodość, złapał wiatr w uszy. Trudno się dziwić, że następnego dnia wiek zaskrzeczał i dał o sobie znać;) Dodatkowo upał, zmiana klimatu, wody, jedzenia. Dajmy mu czas na aklimatyzację, żeby poczuł się u siebie:lol: A wszystkie choroby sioooooo z tego wątku:angryy:[/QUOTE]

:D Święte słowa, Boni :D

Kacper, chłopie, zrelaksuj się, zdążysz wszystko ogarnąć, ale najpierw złap krzepy i zafrienduj się z kumplami zza płotka w drzwiach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Nie damy zginąć Heńkowi!!![/QUOTE]

niewiele o nim wiadomo,prócz tego, że [COLOR=#000000]stan zdrowia średni,ma dni,kiedy leży i nie chce wstawać,ale i są takie, że się ożywia i na spacerek idzie chętnie. Mieszka w pokoju z kilkoma innymi staruszkami.

Dodatkowe informacje z SOS jamnikom - [/COLOR][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/689[/URL] :[COLOR=#000000]

[/COLOR][LEFT][COLOR=#5E341C][FONT=verdana]"Heniuś to starszy, bardzo spokojny jamniczek. Trafił do schroniska z ulicy Pustynnej w Łodzi. Psiak jest bardzo łagodny, grzeczny i przyjacielski wobec otoczenia"[/FONT][/COLOR][/LEFT]
[COLOR=#000000]
[/COLOR][LEFT][COLOR=#5E341C][FONT=verdana]Ktoś chciałby założyć Heniutkowi wątek?
[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

3maj się Kacperku, dużo zdrówka!!![/QUOTE]

Przyda się staruszkowi takie życzenie:lol: Upały są dla niego męczące. Co tu udawać dla mnie też - spróbuję podpiąć się pod Kacperkowe życzenia:lol: Jutro mamy zaklepaną wizytę w klinice - zrobimy jamorkowi kompleksowe badania.

Link to comment
Share on other sites

przyłączam się do życzeń... Zdrówka i jak najwięcej zdrówka :)
od czwartku będzie lżej....Jasia też nie chce spacerować jak są upały ,widać ,że ją to męczy..
no to trzymamy kciuki , żeby badania .. poszły jak najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był dzień wielkiej kąpieli. Bardzo to lubię :multi:

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6436/1001643s.jpg[/IMG]

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2551/1001647w.jpg[/IMG]

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9518/1001653n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W taki upał i duchotę pewnie mu to sprawiło nielichą przyjemność :)

Chciałam tylko powiedzieć, że uruchomiłam bazarek, połowa dochodów będzie na weta dla Kacperka, link w mojej sygnaturce, zapraszajcie krewnych i znajomych na oglądanie i kupowanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Dzielny chłopaczek...dla mnie kąpiel mojego psa,to bitwa morska:evil_lol:[/QUOTE]

Witam, przepraszam , że tak ale inaczej nie potrafie, nie obsługuje biegle dogomanii , potrzebuje kontakt z Rita60, bardzo prosze o wiadomośc na priv :)

Pozdrawiam ela :)

Link to comment
Share on other sites

Kacperek jest po badaniach – nareszcie mógł dorwać się do miski. Teraz odpoczywa.
Był bardzo dzielny, nie protestował, pozwolił na wszystkie zabiegi. Trzymałam go cały czas na rękach.
Maluch waży 9,10 kg. Zrobiliśmy RTG, USG, mocz, krew. Te ostatnie wyniki będą jutro i wtedy wet zapisze leki. Kręgosłup Malucha jest w bardzo złym stanie – ma liczne zwapnienia krążków. Weterynarz dziwił się, że on jeszcze chodzi. Serducho bije jak dzwon. Brzuch jest w porządku, widać tylko nieduży przerost prostaty i w niej 2 cysty.
Guz nad okiem jest niezłośliwy – zalecił go usunąć. Powieka wróci wtedy na miejsce, nie będzie naciskać na oko, ustąpi łzawienie i ropa. Oko „odżyje” i poprawi się widzenie.
Zlecił też usuniecie grubej warstwy kamienia nazębnego.
Za dzisiejszą diagnostykę zapłaciłam 315zł.
Koszt usunięcia kamienia i guza przy jednej narkozie to 250zł.
Kacperek nie będzie już biegał z wiatrem w zawody, nie dogoni kota, nie wejdzie po schodach. W czasie, gdy będzie w ogrodzie, koty zostaną zamknięte. Jemu jeszcze w duszy gra gonitwa i zabawa, tylko że łapki już nie poniosą. Musimy na niego uważać i pilnować go. Kacperek jest bardzo mądry i już nauczył się czekać przy schodach, aż przyjdą i poniosą. Jest tak bardzo grzeczny i kochany.
Bardzo boje się o niego.

[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9520/1001666e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...