Jump to content
Dogomania

pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...


sleepingbyday

Recommended Posts

[IMG]http://vader.joemonster.org/upload/qgu/512_1097577a0e8f31doriginal2.jpg[/IMG]

Kilkanaście lat temu John Unger i jego ówczesna narzeczona przygarnęli psa o imieniu Schoep. Kiedy para się rozstała, John znalazł się na skraju załamania i już miał skończyć ze sobą, gdy Schoepowi udało się ściągnąć swojego właściciela znad tej przepaści. Jak tego dokonał niestety nie wiemy, ale John wiedział, że zawdzięcza swojemu psu życie.
W 2012 roku Schoep poważnie zachorował na zapalenie stawów, które szybko ogarniało całe ciało psa. Zwierzakowi nie zostało wiele czasu, chociaż Unger robił, co tylko mógł, by uratować mu życie. Wieczorami wchodził z nim do jeziora Superior, żeby pies mógł chociaż przez chwile pospać bez bólu. Zdjęcie z jednego takiego zabiegu trafiło do sieci, gdzie stało się hitem. Internauci z całego świata zasypali klinikę weterynaryjną dotacjami, dzięki czemu Schoep otrzymał specjalny lek. To pozwoliło zatrzymać śmierć na jeszcze kilka miesięcy, tak cennych dla pary przyjaciół.

Ja lubię takie ckliwe historie....:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'][IMG]http://img2.repostuj.pl/20130918212206uid2368.jpg[/IMG][/QUOTE]


Mój ulubiony fragment z "Chihuahua z Beverly Hill's":

"-zimno ci?
-nie
-to czemu się trzęsiesz?
-bo jestem chihuahua!!!"

Ale nienawiść? No dobra, samczyk chi to macho, przekonany o swoich możliwościach zarówno bojowych ("ty, malamut, uważaj, bo ci wp....!!!!") jak i seksulanych ("mówisz że nie dam rady pokryć owczarzycy?"), ale zaraz nienawiść...?

;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze z Kaczora Donalda chyba pamiętam coś takiego:

Z pamiętnika Jacka Śliwy - tresura psa
1 dzień: pies nasikał na dywan, włożyłem mu w to łeb i wyrzuciłem przez okno
2 dzień: pies nasikał na dywan, włożyłem mu w to łeb i wyrzuciłem przez okno
3 dzień: pies nasikał na dywan, włożył w to łeb i wyskoczył przez okno

^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluminem']Ja jeszcze z Kaczora Donalda chyba pamiętam coś takiego:

Z pamiętnika Jacka Śliwy - tresura psa
1 dzień: pies nasikał na dywan, włożyłem mu w to łeb i wyrzuciłem przez okno
2 dzień: pies nasikał na dywan, włożyłem mu w to łeb i wyrzuciłem przez okno
3 dzień: pies nasikał na dywan, włożył w to łeb i wyskoczył przez okno

^^[/QUOTE]

Był to stary dowcip, jeszcze z tomików o Masztalskim ;)

Link to comment
Share on other sites

Skopiowałam z sygnaturki... ;)
[quote name='Litterka']Czasem mam polskie znaki, ale czesto nie - przepraszam wrazliwych![/QUOTE]

Żeby Literka nie miała polskich literek, o zgrozo! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


[B][COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR][/B]

Śmiać się czy płakać...?

[IMG]http://funnyasduck.net/wp-content/uploads/2012/10/funny-scared-dog-zombie-chicken-pics.jpg[/IMG] :shake:

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...