Jump to content
Dogomania

Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rastuś ma się bardzo dobrze jest zaprzyjaźniony z wszystkimi zwierzakami,koty też mu nie przeszkadzają,nie gania ich.Poznał teren hoteliku i swobodnie porusza się swoimi ścieżkami.Ładnie i chętnie chodzi na smyczy podczas spacerów.Naprawdę super chłopak!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Rastuś ma się bardzo dobrze jest zaprzyjaźniony z wszystkimi zwierzakami,koty też mu nie przeszkadzają,nie gania ich.Poznał teren hoteliku i swobodnie porusza się swoimi ścieżkami.Ładnie i chętnie chodzi na smyczy podczas spacerów.Naprawdę super chłopak![/QUOTE]

Dziękujemy za wiadomości o Rastusiu.Mam jeszcze takie pytanie:czy jest szansa na wstawienie tu jego zdjęć?Czy był choć jeden telefon w sprawie adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Ale śliczny. Podobno świetnym okulistą jest dr Garncarz, ale nie mam pojęcia, ile kosztuje wizyta.[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']80 - 100zł[/QUOTE]

[quote name='paulinken']To jakbyście zbierali na wizytę, to mogę grosik podesłać.[/QUOTE]

Czy bierzecie pod uwagę konsultację u dr Garncarza? Wiadomo, że to się wiąże z dowiezieniem psiaka i ktoś musiałby się tego podjąć. A co ze szczepieniami, kastracją?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Czy bierzecie pod uwagę konsultację u dr Garncarza? Wiadomo, że to się wiąże z dowiezieniem psiaka i ktoś musiałby się tego podjąć. A co ze szczepieniami, kastracją?[/QUOTE]


Nic więcej nie napiszę na razie , ale może będzie domek dla Rastiego , domek który zajmie się leczeniem i konsultacją :)

Szczepienia Rasti ma , a na kastrację funduszy brak .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Nic więcej nie napiszę na razie , ale może będzie domek dla Rastiego , domek który zajmie się leczeniem i konsultacją :)

Szczepienia Rasti ma , a na kastrację funduszy brak .[/QUOTE]

To byłoby najwspanialsze rozwiązanie. Trzymam kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Nic więcej nie napiszę na razie , ale może będzie domek dla Rastiego , domek który zajmie się leczeniem i konsultacją :)

Szczepienia Rasti ma , a na kastrację funduszy brak .[/QUOTE]
Anju,jeżeli Rasti ma trafić do stałego domku...to uzbieranie pieniążków na kastracje,to pikuś...Napisz,proszę coś więcej o tym domku?!

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie
Na konto Rastiego wysłałam kaskę,niestety przez gapiostwo moje nie chcący poszły trzy przelewy a nie jeden...
Jak by była możliwosc odeslania..przepraszam ale chce pogodzic i drobnymi kwotami wspomóc też inne psiaki.
Przepraszam za zamieszanie:(


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227915-LISEK-nie-radzi%C5%82-sobie-w-schronisku-teraz-w-hoteliku?p=19298696#post19298696[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Chyba nic z tego nie będzie :( Domek psa adoptować może dopiero we wrześniu , bo teraz wyjeżdża z wnuczką do sanatorium . Także na razie szukamy domku nadal .[/QUOTE]
trudno ... będziemy szukać nadal! :)
widocznie to jeszcze nie ten domek...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='RudziaPaula']Anju nie odsyłaj mi już tych nadpłaconych pieniędzy przeze mnie,niech będą za 2 miesiące na przód.Chciałabym też od razu napisac że muszę się wycofac ze stałych wpłat.Nie chodzi o 40 zł tylko o fakt.[/QUOTE]


Rudziu o co chodzi ? Już dawno Ci pieniądze odesłałam więc nie bardzo rozumiem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...