Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='anka11']a jak ktos bedzie 8 osoba w domku to wtedy tez placi cala sume spiac na swoim materacu? bo troche nie ogarniam...
[/QUOTE]
w sumie o kosztach nie pomyślałam, może te osoby, które będą na swoich materacach niech płacą np tylko 100zł i pieniądze te przeznaczymy na jakiegoś psiaka z dgm? co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

myślę, że spanie na materacu to nie jakiś duży problem, ja nawet lubię takie niecodzienne warunki (byleby była ciepła woda :evil_lol:), więc jakby było za dużo osób w każdym domku to ja mogę na materacu bez problemu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']tylko trzeba jeszcze miec taki materac, ja np. nie mam :lol:


moim zdaniem to glupie :P w sensie oni chyba nie musza tak naprawde nic placic[?][/QUOTE]
no teoretycznie nie, ale w praktyce też dziwnie, że sobie za darmo ktoś tam na zlot pojedzie, tzn jak dla mnie, myślę, że najlepiej po prostu tą kasę na jakąs bidę przeznaczyć i będzie spoko. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale właśnie o to chodzi, że zawsze na śląskich zlotach było tak, że każdy płacił całą sumę, my opłacaliśmy domki i wiadomo, że jak ktoś był "na czarno" to kasa zostawała i szła na PwP - dwa lata temu wszystko daliśmy Ulv (to było chyba za dwie osoby), a rok temu był jakiś podział, też dla Ulv i dla kogoś jeszcze, ale nie pamiętam dla kogo :evil_lol:

Ale wtedy każdy musiał się zgodzić, że nadwyżkę dajemy PwP, kto by się nie zgodził, to dostałby swoją resztę za zlot (tzn dzieliliśmy pozostałą sumę przez wszystkich zlotowiczów i tyle zostawało kasy na każdego zlotowicza do oddania), ale akurat każdy się zgadzał, żeby tą swoją część przeznaczyć na PwP.
Nie wiem, czy zrozumiale napisałam :evil_lol:

Jeśli w tym roku powiedzmy większość nie będzie chciała oddać swojej części nadwyżki na PwP, to myślę, że po prostu będą mniejsze koszty ogólnie za pobyt. Tzn za jeden domek będzie płacić 8 osób, a nie 7 i wtedy wyjdzie taniej. A jeśli płacilibyśmy normalnie, czyli 7 osób za domek (193zł, tak?), to wtedy jakby kasa za zlot od trzech osób jest do dyspozycji. I można zrobić znowu tak, że ten kto chce, to dostałby swoją część (podzielilibyśmy tą kasę na wszystkich zlotowiczów), a resztę możemy oddać PwP.

Podziwiam, jak ktoś zrozumiał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ale właśnie o to chodzi, że zawsze na śląskich zlotach było tak, że każdy płacił całą sumę, my opłacaliśmy domki i wiadomo, że jak ktoś był "na czarno" to kasa zostawał i szła na PwP - dwa lata temu wszystko daliśmy Ulv (to było chyba za dwie osoby), a rok temu był jakiś podział, też dla Ulv i dla kogoś jeszcze, ale nie pamiętam dla kogo :evil_lol:

Ale wtedy każdy musiał się zgodzić, że nadwyżkę dajemy PwP, kto by się nie zgodził, to dostałby swoją resztę za zlot (tzn dzieliliśmy pozostałą sumę przez wszystkich zlotowiczów i tyle zostawało kasy na każdego zlotowicza do oddania), ale akurat każdy się zgadzał, żeby tą swoją część przeznaczyć na PwP.
Nie wiem, czy zrozumiale napisałam :evil_lol:

Jeśli w tym roku powiedzmy większość nie będzie chciała oddać swojej części nadwyżki na PwP, to myślę, że po prostu będą mniejsze koszty ogólnie za pobyt. Tzn za jeden domek będzie płacić 8 osób, a nie 7 i wtedy wyjdzie taniej. A jeśli płacilibyśmy normalnie, czyli 7 osób za domek (193zł, tak?), to wtedy jakby kasa za zlot od trzech osób jest do dyspozycji. I można zrobić znowu tak, że ten kto chce, to dostałby swoją część (podzielilibyśmy tą kasę na wszystkich zlotowiczów), a resztę możemy oddać PwP.

Podziwiam, jak ktoś zrozumiał :evil_lol:[/QUOTE]
mnie się chyba udało zrozumieć. :evil_lol: i ja wlaśnie bym tak zrobiła ale to każdy musi się tutaj wypowiedzieć co myśli na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory ten system się sprawdzał i było z korzyścią dla psów ;) A wiadomo, że nie płaci się tylko za łóżko, ale głównie za wodę, prąd etc, a tego się używa tak samo śpiąc na materacu jak na łóżku. Ewentualnie moglibyście ustalić tam kwotę 20 czy ileś zł mniejszą. Tak wg mnie xd

Natalia, a nie chcesz już w namiocie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Natalia, a nie chcesz już w namiocie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
ja baaaaardzo chcę :D ale w tym roku nei można... :( mi nawet nocna powódź i spanie w głębokiej kałuży, będąc owinięta śpiworem, z którego można było wodę wyciskać nie straszne hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Nie mogę się zdeklarować jeszcze czy na pewno pojadę, więc na razie proszę mnie wypisać. Bo widzę, że potrzebne są miejsca. Jeśli będę zdecydowana i ktoś się przed zlotem wykruszy wtedy się zapiszę. Przepraszam za zamieszanie[/QUOTE]
Już mi Dominika napisała, jakbyś np za kilka dni wiedziala czy mozecie jechać to dajcie znać. Nie masz za co przepraszać. ;)


[quote name='Avaloth']Do tej pory ten system się sprawdzał i było z korzyścią dla psów ;) A wiadomo, że nie płaci się tylko za łóżko, ale głównie za wodę, prąd etc, a tego się używa tak samo śpiąc na materacu jak na łóżku. Ewentualnie moglibyście ustalić tam kwotę 20 czy ileś zł mniejszą. Tak wg mnie xd

Natalia, a nie chcesz już w namiocie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
no dlatego właśnie dałam mniejszą kwotę, chciałam dać połowę, ale zaokrągliłam do 100 zł. :evil_lol:


Póki co sytuacja stała się bardziej klarowna bo wszystkie osoby z rezerwy wskakują na listę. Jeśli jednak C&B, Izabela124. i Iska chciałyby jechać i bedą na 100% wiedziały czy im się to uda niech piszą tu, wtedy będzie można dalej roztrząsać sprawę 8 osoby w domkach.:evil_lol: Póki co w poniedziałek dzwonię do ośrodka żebrać o darmowe dostawki. :razz:


EDIT: [B]Komar, Ulv oraz Ewka[/B] - jesteście na liście głównej już więc proszę o potwierdzenie obecności jak najszybciej bo już trzeba zbierać zaliczkę. ;)

Edited by dogomanka_
Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Powiększam i pogrubiam co by nikt nie przegapił :lol:

Po pierwsze: czy ktoś pomógł by mi się dostać z Katowic do Siewierza? Z powiedzmy 3-4 psami :evilbat:
Po drugie: czy jeśli punkt 1 wypali czy znajdzie się dla mnie jeszcze jakieś miejsce.
Po trzecie: czy jeśli punkt 1 i 2 wypali czy ktoś mnie chce ;)[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam o tej cholernej kaucji. :evil_lol: każdy w dzień przyjazdu musi mieć przygotowane 50zł żebym mogła to zebrać po przyjeździe i zapłacić, pieniądze na koniec zlotu zostaną zwrócone jeśli w domkach nic nie będzie rozwalone więc trzeba na to zwracać uwagę. ;)

Ewka, Komar, zaraz was potwierdzę na pierwszej stronie.

Luzia: Co do pierwszego ci raczej nie pomogę. :evil_lol: co do drugiego w poniedziałek będe wiedzieć czy dostaniemy darmowe dostawki więc wtedy się rozstrzygnie czy będzie jakieś miejsce jeszcze, co do trzeciego: na pewno ktoś cię przygarnie. :evil_lol: ja bym to chętnie zrobiła ale u nas w domku będzie dużo psów i raczej jeszcze 3 lub 4 od Ciebie się nie zmieszczą. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']JA CHCE CIE!

ale ale nie wiem czy pomoge w transporcie, bo i tak pewnie bedziemy[?] jechac z kato pksem, chyba, ze chodzi Ci tylko o pomoc z psami, a nie o srodek transportu ;)[/QUOTE]
Anka, ty sobie mozesz chcieć. :evil_lol: nie no tak serio to poczekam aż Ulv się odezwie czy potwierdza się czy nie i jedynie w okolicach poniedziałku zrobię wstępną rozpiskę domków i wtedy zobaczy się co gdzie i jak. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']to już wiem dlaczego na FB zostało zadane mi pewne pytanie;D[/QUOTE]
:evil_lol:


Ludziska, moja prawa ręka czyli [B]Tepes [/B]za chwilkę powysyła do wszystkich potwierdzonych PW z danymi do wpłaty zaliczki więc ja tylko od siebie dodam, że bardzo proszę o jak najszybszy przelewik, ponieważ jak już pisałam tysiąckrotnie do końca maja muszę ją wysłać do ośrodka. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...