Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='dog193']Karilka, pisz do [B]kondomanki [/B]:)[/QUOTE]
dzięki. :evil_lol:

Karilka, już Cię zapisuje razem z os. towarzyszącą, tylko napisz mi czy Twoja os. towarzysząca ma psa? i jak ma na imie? oraz kiedy mozecie wysłać zaliczkę? ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie że Dolar to kastrat :). Bo pewnie będziemy razem w domku a mój na nie kastrowane i jeszcze dominujące samce rożnie reaguje ale przeważnie nieprzyjaźnie. A jutro chyba Ulv spotkam bo jedzie na dog orient i ja też. To zobaczę jak nasze psiaki na siebie zareagują.

Edited by zootechniczka
Link to comment
Share on other sites

Ja i moja os. towarzysząca piszemy się na domek z Karilką i Dolcem, o ile Karilka zechce nas :)
Skład zlotu bardzo mi się podoba! Już nie mogę się doczekać :D

Edited by Talia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Co tu taka cisza?
Dogomanka, ja z góry przepraszam jak moja sucz znów zrobi królika z Twojego futrzaka.[/QUOTE]
cisza, bo Pani Organizator pracuje i nie ma kiedy wbić na kompa. :evil_lol: a bez Pani Organizator impreza się nie kręci. :evil_lol: spoko, on się nie da, zmężniał teraz i baba już mu nie straszna żadna. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zaraz ogarnę pierwszy post i wywale Łukasza, przepiszę Komara itp itd. ;)

Ja myślę, że dzięki Tobie Komarze wesołość w naszym domku wzrośnie, o ile będziesz nam grał "Pójdę boso" :evil_lol:

Zaliczka już poleciała do ośrodka więc nie panikujcie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Cos mi sie wydaje że bede czesto goscic w domku nr 1 ;-). Jak tylko Kostka podrzuce jakies niance pod opieke :-D[/QUOTE]
Myślę że ja też zwabie się zapachem...
Chociaż nasz domek pewnie znów "mleko" będzie pił :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Cos mi sie wydaje że bede czesto goscic w domku nr 1 ;-). Jak tylko Kostka podrzuce jakies niance pod opieke :-D[/QUOTE]
zapraszamy serdecznie. :D

[quote name='Culineo']domek nr.1 to jest elyta i zawsze tam najweselej i najciekawiej :evil_lol: :D szkoda, że Łukasz nie jedzie, bo jak obejrzałam filmiki z poprzedniego zlotu, to jakoś tak wesoło z nim było zawsze xD[/QUOTE]
ja miałam to samo jak te filmiki obejrzałam. :evil_lol:
"co to kur*a?! aa bojler..." :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']"tam ku*wa za winklem ! "

- "ee zabiłem dwie muchy!"
-"chyba muchę i jej cień" :D[/QUOTE]
winkiel mi się strasznie podobał. :D :D

[quote name='Bewarka']A wstawialiście w ogóle te filmiki? Bo wiem, że miał ktoś wstawiać i ?? :) dalej nie widziałam :placz:[/QUOTE]
nie wstawialiśmy, bo tak jak Anka pisze tam nie ma nic specjalnego, tzn jeśli ktoś nie był w naszym domku to pewnie nic specjalnego nie zobaczy tam. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...