Jump to content
Dogomania

Łatek. KOD 0 11 00 11 94.W DT! Łatek za TM


Marinka

Recommended Posts

[quote name='Becia Lublin']niestety Łatek w dalszym ciągu w schronisku :( nikt nie odebrał go przed 17
zostałam poproszona przez Funię o wyciągnięcie psa ze schroniska niestety dowiedziałam sie o tym o godz. 16 25 i nie mogłam odwołać ważnego spotkania służbowego, gdybym wiedziała o tym godzinę wcześniej Łatek byłby już wyciągnięty ze schronu i czekał na transport u mnie[/QUOTE]
Czy ja dobrze rozumiem? Łatek nie przyjedzie, bo nie ma go kto wyciągnąć ze schronu?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havanka']Czy ja dobrze rozumiem? Łatek nie przyjedzie, bo nie ma go kto wyciągnąć ze schronu?:crazyeye:[/QUOTE]

dokładnie tak :( :( :(

próbowałam telefonicznie załatwić adopcję tj. wypisanie umowy na Ulv w godzinach pracy biura, a odbiór później - po przyjeździe Ulv do Lublina - niestety pani z biura stanowczo odmówiła :(

Link to comment
Share on other sites

Jest mi bardzo przykro...po raz pierwszy byłam bezradna jak dziecko...zawiodłam na całej linii...
W schronisku i tak nie wydaliby mi Łatka - jestem tam na cenzurowanym...w dodatku problemy w pracy...

Ech...szkoda gadać!

Jednak nie pozwólmy by Łatek utknął w schronisku na resztę swojego życia...jego nie ma nawet w zakładce "do adopcji".
Może ktoś słyszał o jakimś domu tymczasowym z opłatą za karmę i weta...najlepiej w okolicy Lublina

Link to comment
Share on other sites

[url]http://allegro.pl/piekny-obraz-dla-latka-charytatywna-i2431970643.html[/url]

podarowany przez czerdę obraz został wystawiony na aukcji - dochód dla Łatka oczywiście, trzeba go jak najszybciej zabrać do kliniki na badania - on ma 11 lat a w schronisku od dwóch lat siedzi..... czas dla niego płynie chyba szybciej, niż dla nas :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23'][URL]http://allegro.pl/piekny-obraz-dla-latka-charytatywna-i2431970643.html[/URL]

podarowany przez czerdę obraz został wystawiony na aukcji - dochód dla Łatka oczywiście, trzeba go jak najszybciej zabrać do kliniki na badania - on ma 11 lat a w schronisku od dwóch lat siedzi..... czas dla niego płynie chyba szybciej, niż dla nas :([/QUOTE]
Marysiu, już jedna osoba zalicytowała !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']podejmijcie jakąś decyzje w sprawie Łatka czas biegnie, szkoda psiny !!!!![/QUOTE]

dokładnie tak samo myślę!
z braku decyzji chyba ja ją tu podejmę - jesli możesz - adoptuj Łatka i umieść na 2-3 dni w klinice na badania ( chyba, że masz weta, który go przyjmie i zdiagnozuje)
szukamy transportu tu do mnie, do czasu transportu może jakiś DT na parę dni by się znalazł ( może dziewczyna, u której był Puszek?)
trudno na razie określić stan zdrowia Łatusia, czy taka podróż na drugi koniec Polski nie jest dla niego zagrożeniem, dlatego trzeba, żeby go z tego schronu zabrać i zdiagnozować ten niepokojący kaszel

Link to comment
Share on other sites

Beciu, teraz w Tobie cała nadzieja ...

[B]Z bazarku na Łatka i Ksenię, po odjęciu kosztów wysyłki, uzbierało sie 65 zł. Połowa z tej kwoty przypada na Łatka, czyli 32,50 zł.

Przelałam 50 zł na konto SHA, a 15 zł Mari23 wpłaciła bezpośrednio na konto Stowarzyszenia. Razem - 65 zł.

Prywatnie ode mnie dołożyłam 10 zł na Łatusia.[/B]

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka'][B]Czy SHA ma konto IBAN lub SWIFT?[/B]

Na fb na wydarzeniu Łatusia jest prośba o podanie go[/QUOTE]

ma, ale zawieruszyłam ten numer, jutro rano zapytam w banku i podam

[quote name='from_wonderland']Jeszcze mój bazarek na Łatka, wciąz w rozliczeniu :shake:[/QUOTE]

wielkie, ogromne dzięki za pomoc!!!!
każdy grosik na wagę zdrowia Łatusiowego jest!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']doba hotelowa w klinice wynosi 30 zł + badania + ewentualne leczenie ... ale co później z Łatusiem ? przecież nie może wrócić do schronu ... jeśli uda się go gdzieś umieścić jutro już mogę po niego jechać[/QUOTE]

Doba w Klinice to 25 złotych ( no chyba, że szpitalna - wówczas jakieś 35 złotych) + kąpiel to 15 zł + badania (prześwietlenie 45 złotych), morfologia 15 złotych.

No właśnie, co potem...wieczorem zadzwonię do Olki u której był Puszek...trzymajcie kciuki, aby miała miejsce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Doba w Klinice to 25 złotych ( no chyba, że szpitalna - wówczas jakieś 35 złotych) + kąpiel to 15 zł + badania (prześwietlenie 45 złotych), morfologia 15 złotych.

No właśnie, co potem...wieczorem zadzwonię do Olki u której był Puszek...trzymajcie kciuki, aby miała miejsce[/QUOTE]

ale w której klinice ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Na Stefczyka[/QUOTE]
a ile Łatek waży?
25 zł to jest cena za psa do 10 kg

dzwoniłam na Stefczyka i uzyskałam takie inf:
zwykła morfologia 16 zł
morfologia i biochemia 61 zł
kąpiel psa długowłosego ok 80 zł
prześwietlenie 45 zł

Marinko jeśli masz tam znajomości i niższe ceny to może Ty go tam zawieziesz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']a ile Łatek waży?
25 zł to jest cena za psa do 10 kg

dzwoniłam na Stefczyka i uzyskałam takie inf:
zwykła morfologia 16 zł
morfologia i biochemia 61 zł
kąpiel psa długowłosego ok 80 zł
prześwietlenie 45 zł

Marinko jeśli masz tam znajomości i niższe ceny to może Ty go tam zawieziesz ?[/QUOTE]

z wagą Łatka to ciężko trafić - nie widziałam go, ale wiem od Marinki, że jest troszkę większy od Puszka, Puszek teraz waży 10,8kg, ale on grubasek jest, Łatuś w schronisku może tłuściochem nie jest - myślę, że koło 10 kg waży, tylko czy trochę więcej, czy trochę mniej - różnica ważna, a trudna do przewidzenia

[quote name='Havanka']Powstał bazarek na Łatusia i Rastiego:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228552-***Z-filcu-szyi-ozdobniki-i-co%C5%9B-jeszcze-do-30-06-godz-20-00-na-%C5%81atka-i-Rastiego-%21?p=19268712#post19268712"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228552-***Z-filcu-szyi-ozdobniki-i-coś-jeszcze-do-30-06-godz-20-00-na-Łatka-i-Rastiego-!?p=19268712#post19268712[/URL][/QUOTE]


bazarek - cudo!!! Havanka ma złote, pracowite rączki, a jej wyroby..... zobaczcie sami!
aż żałuję, że nie noszę biżuterii....

Link to comment
Share on other sites

Przyznam, że sie wściekłam niemożliwie, że Łatek jeszcze niewyciagnięty...... szoda psa po prostu, on o prostu nie ma czasu na czekanie w nieskończoność.

Ale żeby nie było tak całkiem do bani, to poza Ksenią jeszcze jeden pies skorzystał na mojej "wycieczce" - zobaczcie- niezła historia :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228562-ZWYKŁY-NIEZWYKŁY!-potrącony-Torik-cudem-uniknął-śmierci-i-Olkusza-POMÓŻ[/URL]!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zapytałam naszą kochaną Olkę o tymczasik dla Łatusia - sytuacja wygląda tak:

Od jutra do 10 lipca będzie u niej na tymczasku inny piesek, więc nie ma szans do tego czasu dla Łatusia.
Taka szansa otwiera się po wyjeździe tego psiaka, ale na króciutko bo w dniach 11-12.07., ponieważ 13.07. rano Olka wyjeżdża.
Wraca 22 lub 31.07.
Jeżeli więc udałoby się zorganizować transport Łatusia do hotelu na dzień 12.07. to pobyt Łatusia u Oli jest jak najbardziej aktualny i możliwy.

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Powstał bazarek na Łatusia i Rastiego:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228552-***Z-filcu-szyi-ozdobniki-i-coś-jeszcze-do-30-06-godz-20-00-na-Łatka-i-Rastiego-!?p=19268712#post19268712"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228552-***Z-filcu-szyi-ozdobniki-i-coś-jeszcze-do-30-06-godz-20-00-na-Łatka-i-Rastiego-!?p=19268712#post19268712[/URL][/QUOTE]

jeszcze raz zapraszam na bazarek dla Łatka, a z poprzedniego bazarku Havanki jest dla Łatusia 32,50zł, dodatkowo:
10,- Havanka dla Łatka od siebie (20.06.)
10,- mari23 dla Łatka od Marzenki (20.06.)
10,- Joanna S. z Jordanowa (20.06.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soshka']Ja też przelałam kilka groszy i poprosiłam znajomych, żeby zamiast prezentów imieninowo-urodzinowych dla mnie i męża przelali pieniądze Łatkowi :) Może ktoś coś rzuci.[/QUOTE]

serdeczne dzięki w imieniu Łatka który na swoje "nowe życie" potrzebuje niestety sporo funduszy, ale 2 lata w schronisku to już dość smutków jak na jednego starszego pieska

w oczekiwaniu na wiadomości podam wpłaty dla Łatusia:

20,- Julianna O-S. z Warszawy (21.06.)
150,- Maria J. z Nowego Sącza(21.06.)
20,- Karolina S-D z Krakowa (21.06.)

bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Łatusia!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...