Jump to content
Dogomania

Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((


toyota

Recommended Posts

[quote name='enia']jeśli tak jest to dla mnie to wygląda na REGULARNE NACIĄGANIE - no kobiety trzeba sobie język przypomnieć i zalogować się na tych forach w końcu!!!![/QUOTE]

zeruja na naiwnosci ludzkiej te kluby handlu zwierzetami a co najlepsze - wciskaja im ze to organizacje charytatywne :OOOO nic bardziej mylnego. dzieki wpisom Alexa, Leila 52 i kilku zorientowanym osobom tutaj mozna przeczytac prawde o tych "klubach pomocy".

Link to comment
Share on other sites

Od klubu do klubu: zagrajmy w otwarte karty

Szanowny klubie szalonych niedowiarkow
Zawioze wasza psinke i do Warszawy
Rowniez kota, krolika, papuzki, jeza, chomika
Tylko koni, sloni i zyraf nie transportujemy -
samochod gabarytowo za maly

Ktora z was pojedzie? Ktora ma odwage spojrzec mi w oczy?
I przy okazji zrobic dobry uczynek i dostarczyc sunie do Wa-wy
Paluszki i glowki zajac czym innym niz gryzipiorstwo

Czy i tym razem kurazu starczy tylko na stukanie w klawiature?
Zapraszam.

Jeszcze slowko do Alexy:
Dziecinko, to jest forum pobliczne
Probowalam ci to wytlumaczyc juz kiedys
Tylko ze do ciebie nic nie dociera..
Masz w oczach $$, a w glowie szeleszczace zielone,
a juz napewno zolte papiery

Zainteresowanym proponuje pochodzic tropami Alexy po dogomanii,
niedobrze sie robi..
M.

Edited by MalgosMalgos
Link to comment
Share on other sites

Masz bardzo dobry pomysl.Wystarczy pochodzic moimi tropami po dogomani i przekonac sie ile schroniskowych psow zyje bezpiecznie w oplacanych przezemnie hotelikach i ile chorych psow operowalam w Polskich klinikach bez wleczenia tych za granice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gruba Berta']a ja moze powroce do tematu tego watku :mad:
i zapytam sie jak dzisiaj sunia czuje sie ???
mozna byloby tez zastanowic sie nad wyborem imienia dla suni :hmmmm: co wy na to ???[/QUOTE]


Słusznie :).

Nie widzę na razie zmian. Malutka jest bardzo spokojna, utrzymuje czystość, chyba odsypia schronisko.


Niestety DT z Warszawy się nie odzywa, a ja nie mogę jej przecież trzymać ciągle w łazience :(.

Włączenie jej do stada nie jest możliwe, ponieważ już mam konflikty na lini Dunia (która jest u mnie na DT) i suki. Niestety wtedy zaczynają się też gryźć między sobą chłopaki. Niedlugo będzie u mnie tak samo niebezpiecznie jak w schronie. Myślcie ciocie gdzie tu szukać DT lub DS dla niej.

To taki bezproblemowy, pilnujący się człowieka psiaczek, akceptuje dzieci, ale jakoś tak wydaje mi się, że ze względu na jej wiek najlepiej byłoby jej u jakiejś dojrzałej pani na kolankach ;).

Link to comment
Share on other sites

Widziałam sunie wcześniej na fb. Kurcze pomóżmy toyocie. Trzeba suni poszukać jakiegoś dt. nie może siedzieć w łazience. Toyota ma za dużo psiaków,aby narażać starego, schorowanego psiaka. Ma przecież jeszcze swoja rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A jak długo sunia może zostać u Ciebie?
[/QUOTE]

Jakby to ode mnie zależało to mogłaby siedziec do końca zycia :(, ale nie jestem w stanie pogodzić tylu psów w jednym małym mieszkanku. Już mam konflikty, które wprowadza moja tymczasowiczka Dunia. W tej chwili z tą staruszką mam 8 psów i kota.

Jest jeszcze ON- ek, którym się zajmuję, ale umieściłam go w sąsiednim mieszkaniu u kuzyna (kuzyn średnio zadowolony).

Staruszka siedzi więc w łazience :(.

Link to comment
Share on other sites

sunia pewnie dobrze znając troskliwą opiekę toyoty ale za to asia pewnie pada już przy takiej gromadzie :shake: co tu wykombinować....
ja wiem, ze to niewiele ale czy ktoś może by jakiś banerek zrobił, ja nie potrafię a choć wkleję do podpisu żeby trafił wątek do szerszego grona odbiorców...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']toyota, napisz moze więcej o charakterze suni i jej zachowaniu- no jakieś zdjątka z domu...-pewnie nie masz czasu-ale to moze pomóc[/QUOTE]


Na razie nie mam jak zrobić zdjęć z domu, bo mała siedzi w łazience obok toalety, oczywiście na kocyku. W mieszkaniu mam inne zwierzęta, więc nie mam jak jej wypuścić. Na siusiu i kupkę wynoszę ją na rękach.

Poza tym mała jest brudna, poplamiona na niebiesko od jakiegoś środka schroniskowego (czyba na pchły), a łapy ma rude nie wiem od czego. W tym stanie nie może być wykąpana. Także nie prezentuje się wcale :(. O zapachu nie wspomnę.

Jeśli chodzi o charakter, to bardzo grzeczny psiak, utrzymuje czystość, na trawce od razu się załatwia. Jeśli długo nie wyjdzie to zrobi siusiu w domu, ale dostaje teraz sterydy, przez które dużo pije, a ja nie nadążam ze spacerami, bo mam jeszcze też inne psy.

Z charakteru przypomina miłego kotka ;). Uwielbia wgramolić się na kolana i być noszona na rękach, bardzo się pilnuje na spacerach. Dużo śpi. Wydaje mi się, że to taki niekłopotliwy piesek dla samotnej pani. Dzieci też lubi, ale ze względu na jej wiek, zabawy z dziećmi raczej byłyby dla niej zbyt meczące.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Asiu, podeslalas juz Justynie dane Bosmana i Duni do ogloszen?

Jak malutka? dobrzeje?... potrzebujesz czegos dla niej ? ( domku, wiem ze domku potrzeba..ale tego niestety w tej chwili nie mam)

Edited by Kava
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...