Jump to content
Dogomania

Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((


toyota

Recommended Posts

[quote name='maja602']Zaglądam do sunieczki.[/QUOTE]

[quote name='Kava']udalo ci sie dotrzec z mala do weta?
jak tam brzuszek?[/QUOTE]

[quote name='iwonamaj']Czekamy na wieści... Oby dobre były...[/QUOTE]
Ja też czekam na wieści!
No i BDT jest to cudownie!

Link to comment
Share on other sites

Pusia ma cały czas to jajo na brzuszku. Jest tylko trochę mniej sine. Wet zaaplikował jeszcze antybiotyk. Żeby jej już nie męczyć zastrzykami przy których piszczy żałośnie (a do tabletek z kolei ja nie mam cierpliwości), zdecydowałam się na convenię, która uwalnia się przez 14 dni.

Jeśli to nie pomoże, guz musi być usunięty operacyjnie, ponieważ istnieje ryzyko, że pęknie.

Niestety mam problemy z autem i do Bydgoszczy się nie dotoczę. Prawdopodobnie będę musiała oddać auto na weekend do mechanika. Ale trzymaj martik ten DT dla małej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Asiu jak żyjecie z sunią, jak dajesz radę? Bo mam bdt dla suni w Bdg jedynie za zwrotem kosztów utrzymania typu karma oraz leczenie :)[/QUOTE]

[quote name='toyota']Pusia ma cały czas to jajo na brzuszku. Jest tylko trochę mniej sine. Wet zaaplikował jeszcze antybiotyk. Żeby jej już nie męczyć zastrzykami przy których piszczy żałośnie (a do tabletek z kolei ja nie mam cierpliwości), zdecydowałam się na convenię, która uwalnia się przez 14 dni.

Jeśli to nie pomoże, guz musi być usunięty operacyjnie, ponieważ istnieje ryzyko, że pęknie.

Niestety mam problemy z autem i do Bydgoszczy się nie dotoczę. Prawdopodobnie będę musiała oddać auto na weekend do mechanika. Ale trzymaj martik ten DT dla małej.[/QUOTE]

dziewczeta nie wiem co to jest convenia? po za tym co to za jajo? mowil cos wet? woda, czy ropa? czy twardy guz?
robil vet usg? albo chociaz rentgena?

Toyota, podaj namiary , podesle troche grosza na leczenie i benzyne na jazde do Bydgoszczy...

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o ten "guz", który pojawił się po pogryzieniu. Wet próbuje go zlikwidować antybiotykami. Było USG, nie ma tam na szczeście jelit, ale jest ryzyko przetoki i martwicy.
Jak nie zejdzie to trzeba będzie wyciąć.
Convenia to taki antybiotyk, który po jednorazowej iniekcji uwalinia się 2 tygodnie. Fajna sprawa, tyle, że drogi - 56 zł dla psiaka 5,5 kg.


[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5852/dsc15641024x678.jpg[/IMG]

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Asiu no jak uważasz ja myślałam, że im szybciej się ją zabierze od Ciebie to tym lepiej, bo masz już tyle zwierzaków i gdzie tu kolejne upychać :shake: Ja mam sprawne auto bym mogła po Małą przyjechać za zwrot kosztów benzyny, mogę bazarek zrobić na ten transport mam jeszcze trochę fantów zawsze do przodu jakaś kasa, bo żeby ze swoich pokryć to nie mam niestety :oops:
DT proponuje Szczurosława z dogo tzn kiedyś mi pisała, że jeśli będę miała awaryjną sytuację to może przygarnąć niewielkiego psiaka na dt i napisałam pw do niej z linkiem do wątku, Ania się teraz broni i mam mnóstwo pracy z mgr ale jeśli jest ciężka sytuacja to powiedziała że może małą brać za zwrot kosztów karmy i leczenia....ja pracuję w lecznicy więc dalsza opiekę weterynaryjną wiesz, ze by miała.... twój pies z adopcji więc i twoja decyzja co robimy..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Asiu no jak uważasz ja myślałam, że im szybciej się ją zabierze od Ciebie to tym lepiej, bo masz już tyle zwierzaków i gdzie tu kolejne upychać :shake: Ja mam sprawne auto bym mogła po Małą przyjechać za zwrot kosztów benzyny, mogę bazarek zrobić na ten transport mam jeszcze trochę fantów zawsze do przodu jakaś kasa, bo żeby ze swoich pokryć to nie mam niestety :oops:
DT proponuje Szczurosława z dogo tzn kiedyś mi pisała, że jeśli będę miała awaryjną sytuację to może przygarnąć niewielkiego psiaka na dt i napisałam pw do niej z linkiem do wątku, Ania się teraz broni i mam mnóstwo pracy z mgr ale jeśli jest ciężka sytuacja to powiedziała że może małą brać za zwrot kosztów karmy i leczenia....ja pracuję w lecznicy więc dalsza opiekę weterynaryjną wiesz, ze by miała.... twój pies z adopcji więc i twoja decyzja co robimy..................[/QUOTE]

Asiu, co ty na to?
.... propozyja nie do dorzucenia... dwie wspaniale dogomaniaczki wiec bedziemy na biezaco informowane co i jak u malej...
.Mysle , ze tez czas przyszedl aby dac jej jakies imie...

a jak ci sie juz lazienka zwolni, to zrob sobie piekna, goraca kapiel , taka ze swieczkami wokol wanny i pachnacymi olejkami , z dobra ksiazka i winkiem.... zasluzylas na to dziewczyno...zrobilas kawal dobrej roboty - pomoglas malenkiej, dalas jej szanse na przezycie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']Asiu, co ty na to?
.... propozyja nie do dorzucenia... dwie wspaniale dogomaniaczki wiec bedziemy na biezaco informowane co i jak u malej...
.Mysle , ze tez czas przyszedl aby dac jej jakies imie...

a jak ci sie juz lazienka zwolni, to zrob sobie piekna, goraca kapiel , taka ze swieczkami wokol wanny i pachnacymi olejkami , z dobra ksiazka i winkiem.... zasluzylas na to dziewczyno...zrobilas kawal dobrej roboty - pomoglas malenkiej, dalas jej szanse na przezycie;[/QUOTE]
Jestem z wszystkim na TAK :D

I kochana zadzwoń do mnie jak będziesz już mogła rozmawiać, bo próbuję się dodzwonić i nie mogę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Banerek :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223766-Ma%C5%82a-starsza-sunia-po-pogryzieniu-w-schronie-pilnie-potrzebny-DT.?p=18785719#post18785719"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1862/staruszka.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Dziękujemy, już wkleiłam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja tak teraz sobie pomyślałam, że przecież ciocia kkasiiiar przyjeżdża w odwiedziny do mnie do Bdg w sobote za tydzień pksem jedzie właśnie z Grudziądza i jeśli by się udało przetrzymać jeszcze tydz sunię to można by zaoszczędzić na transporcie jeśli jednak sytuacja jest na tyle ciężka że trzeba to zrobić jak najszybciej to mogę w nd pojechać po sunieczkę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']A ja tak teraz sobie pomyślałam, że przecież ciocia kkasiiiar przyjeżdża w odwiedziny do mnie do Bdg w sobote za tydzień pksem jedzie właśnie z Grudziądza i jeśli by się udało przetrzymać jeszcze tydz sunię to można by zaoszczędzić na transporcie jeśli jednak sytuacja jest na tyle ciężka że trzeba to zrobić jak najszybciej to mogę w nd pojechać po sunieczkę ...[/QUOTE]



Nie jest tak źle, mała jest zupełnie bezproblemowa. Ona reaguje na imię Pusia. Myślę, że należała do jakiejś starszej pani. Jest doskonale zsocjalizowana, niczego się nie boi, umie chodzić na smyczy, chyba mieszkała na osiedlu i tak śmiesznie ze mną rozmawia :lol:. Jak zrobi siusiu albo kupkę, to przybiega, zadziera łepek, patrzy mi w oczy i poszczekuje :lol:. Tak samo robi jak chce wyjść na spacer, albo woda się w misce skończy :). Normalnie można boki zrywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']W niedziele 18.03 bedziemy wracac pustym busem po transporcie darow do hajnowskiego Ciapka z Bialowiezy przez Warszawe, Frankfurt nad Odra do miasta Brandenburg.
Prosze o informacje, do jakiego miasta ma dojechac sunia - oferuje transport bezplatny do Brandenburga.
Stamtad musialby BDT odebrac.
Nie lubimy pustych przelotow ;-)
MalgosMalgos Roadrunner

P.S- Popatrzylam na mape - musze zapytac niemieckich partnerow, ale nie przypuszczam, zeby mieli opory, wszyscy strasznie psiolubni -
mozemy wracac przez Wloclawek[/QUOTE]

Wysyłacie sunie do Niemiec :shake: jak będziecie domek sprawdzać .Ja ostatnio przejechałam sie z kotami miało być super a jak sie zapytałam jak kotki dojechały to baba na mnie tak wsiadła i nie wiem nic .Do Niemiec za dużo biorą zwierząt nie można tam podjechać a słową już nie ufam .Nie wiadomo jak zwierze trafi w rzeczywistości :-(może mieć jeszcze gorzej niż tu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...