Jump to content
Dogomania

Dwa olkuskie insekty - Muszka i Pchełka - po wielu perypetiach razem na zawsze w cudownym DS


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Dostałam właśnie sms'a od Nutusi :)

[B][I][COLOR=#4b0082]Lala będzie miała niesamowity dom! Możesz przepisać jej ogłoszenia na inną biedę :)

[/COLOR][/I][/B][COLOR=#000000]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao::cunao::laugh2_2::jumpie:[/COLOR][/QUOTE]
Dom z dwojka cudnych dzieciakow, ktore przed adopcja zwierzaka odbyly specjalny kurs na opiekuna psa prowadzony przez licencjowanego zoopsychologa. Oczywiscie kurs ukonczyly z wyroznieniem!Wiedzialy doskonale jak sie zachowywac , co wolno a nie wolno robic z psem, jak go karmic i czym. Lalka pokochala Ich od pierwszego "spojrzenia" i jak wszystko sie dobrze pouklada i potwierdza sie terminy to w srode wieczorem odbedzie sie tym razem wizyta u Panstwa i Lalka zostanie!:)

Dzwonila tez p.Danusia ta , ktora chce dac w przyszlosci dom Muszce i tez chcialaby ,zeby Muszka jak najszybciej u niej zamieszkala. Juz teskni za Muszka.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']


[IMG]http://images10.fotosik.pl/1177/c0bd921d54bbe779gen.jpg[/IMG]


[IMG]http://images10.fotosik.pl/1177/bf2c57d06a16e0eegen.jpg[/IMG]

[/QUOTE]


Kochana Jagusia! To moje słonko wspaniałe:-) Spokój i masa miłości w środku!
Eluś, a gdzie Ty kupiłaś taką piękną kapę? Bardzo mi się podoba i chętnie kupiłabym taką na fotel i kanapę:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dziekuje, ja tez uwazam ,ze damy rade i teraz tylko spokojnie poczekamy i zdecydujemy po Swietach kiedy pierwsza operacja i czy operujemy w klinice na Bielanach.Wazne ,ze na czas operacji i rehabilitacji Muszka ma zapewniony DT a w przyszlosci DS.
Bardzo dziekujemy za dobre slowa i wsparcie na duchu. Bedziemy dzialac:)[/QUOTE]
OK, zorientuję się w mojej "skarbonce", ile mogę dać na Muszkę:)

[quote name='Ziutka']Dostałam właśnie sms'a od Nutusi :)
[B][I][COLOR=#4b0082]Lala będzie miała niesamowity dom! Możesz przepisać jej ogłoszenia na inną biedę :)
[/COLOR][/I][/B][COLOR=#000000]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao::cunao::laugh2_2::jumpie:[/COLOR][/QUOTE]
Jupi!!!!!!!!!

[quote name='Ellig']Ewus to jest patchwork, ktory kiedys sama uszylam w tzw. "ciezkich czasach", kiedy nic porzadnego nie mozna bylo kupic, to byl rok 1981:)[/QUOTE]
I prosze, jaki porządny patchwork zrobiłas:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Dostałam właśnie sms'a od Nutusi :)

[B][I][COLOR=#4b0082]Lala będzie miała niesamowity dom! Możesz przepisać jej ogłoszenia na inną biedę :)

[/COLOR][/I][/B][COLOR=#000000]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao::cunao::laugh2_2::jumpie:[/COLOR][/QUOTE]


:multi::multi::multi::klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dom z dwojka cudnych dzieciakow, ktore przed adopcja zwierzaka odbyly specjalny kurs na opiekuna psa prowadzony przez licencjowanego zoopsychologa. Oczywiscie kurs ukonczyly z wyroznieniem!Wiedzialy doskonale jak sie zachowywac , co wolno a nie wolno robic z psem, jak go karmic i czym. Lalka pokochala Ich od pierwszego "spojrzenia" i jak wszystko sie dobrze pouklada i potwierdza sie terminy to w srode wieczorem odbedzie sie tym razem wizyta u Panstwa i Lalka zostanie!:)

Dzwonila tez p.Danusia ta , ktora chce dac w przyszlosci dom Muszce i tez chcialaby ,zeby Muszka jak najszybciej u niej zamieszkala. Juz teskni za Muszka.:)[/QUOTE]
Jaki super domek dla Lalki :multi:
i z przyszłego domku Muszki też się cieszę :):)
[quote name='edek']:multi::multi::multi::klacz::klacz::klacz:[/QUOTE]
Kochani a pokażecie mi Lalkę;)
nie poznałem jeszcze innych piesków u Nutusi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Też tak myślę, że powoli możesz zacząć pakować - tylko pamiętaj, same suczki :cool3:[/QUOTE]

Pamiętam - suniek u nas dostatek :) Jak myślisz, konsultować z Nutusią, czy postawić ją przed faktem dokonanym, bo nie wiem, jak będzie lepiej? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Pamiętam - suniek u nas dostatek :) Jak myślisz, konsultować z Nutusią, czy postawić ją przed faktem dokonanym, bo nie wiem, jak będzie lepiej? :razz:[/QUOTE]
Hmmm...dobre pytanie :sg168: można poczekać aż się jutro (w sumie już dzisiaj, wypowie na ten temat ) ale myślę, że to nie zmienia faktu, że jak coś trafi pod jej dom to weźmie :evil_lol: :diabloti:

[COLOR=#d3d3d3]i to też nie zmienia faktu, że jutro nas utłucze, jak to sobie poczyta :boom:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Hmmm...dobre pytanie :sg168: można poczekać aż się jutro (w sumie już dzisiaj, wypowie na ten temat ) ale myślę, że to nie zmienia faktu, że jak coś trafi pod jej dom to weźmie :evil_lol: :diabloti:

[COLOR=#d3d3d3]i to też nie zmienia faktu, że jutro nas utłucze, jak to sobie poczyta :boom:[/COLOR][/QUOTE]

To najwyżej zapakuję co mi w ręce wpadnie, po drodze pewnie jeszcze coś znajdę, przerzucę Nutusi przez płot i zwiewam.[COLOR=#d3d3d3] [/COLOR]:bye:[COLOR=#d3d3d3]A potem może mnie tłuc do upadłego, pod warunkiem, że opiekę moim gadzinkom zapewni.[/COLOR]:cool:
[COLOR=#d3d3d3]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']To najwyżej zapakuję co mi w ręce wpadnie, po drodze pewnie jeszcze coś znajdę, przerzucę Nutusi przez płot i zwiewam.:bye:[COLOR=#d3d3d3]A potem może mnie tłuc do upadłego, pod warunkiem, że opiekę moim gadzinkom zapewni.[/COLOR]:cool:
[COLOR=#d3d3d3]
[/COLOR][/QUOTE]
To też jest jakieś wyjście - mnie nie zleje, bo nie ja podrzucę i przerzucę :diabloti:
A do Ciebie za daleko - więc nic Ci nie zrobi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Noooo, niby tak... Ale może mnie na CK wpisać ;) I Ciebie też :evil_lol:[/QUOTE]
Ale najpierw by musiała nam udowodnić, że to MY !!! :grins:
Pisać sobie możemy... a może nas ktoś czyta i zrobi to za nas :evil_lol:
Cooo, jak, kto, gdzie, kiedy ??? Roszpunka ? Ziutka ? A skąd - mamy alibi :ghost_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Ale najpierw by musiała nam udowodnić, że to MY !!! :grins:
Pisać sobie możemy... a może nas ktoś czyta i zrobi to za nas :evil_lol:
Cooo, jak, kto, gdzie, kiedy ??? Roszpunka ? Ziutka ? A skąd - mamy alibi :ghost_2:[/QUOTE]

Bo Nutusia z pewnością zna się na żartach, a my tu przecież tylko... takie tam :diabloti:

Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...