Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Wesołych,spokojnych oraz rodzinnych świąt :)

Phase i Żabciu,

Ciepłe i serdeczne życzenia,
aby światło choinki
– symbolu radości z narodzenia Jezusa,
oświetlało zawsze Wasze życie
i pozwalało odnaleźć właściwą drogę...

slicznie dziekuje :loveu: :loveu:

 

Oj fajne niektóre te obróżki mają :hmmm:

U nas w tym roku znowu wielka choinka, ubrana w 20 bombek :shake: Wygląda to koszmarnie, wolałabym takie światełka właśnie...

Ooo no to super prezent, jest się z czego cieszyć!

Noooo, chciałam kupic mikolajowa, ale niestety mój budżet był strasznie maly, ale jak zobaczyłam zabki to musiałam je mieć. :D

no co, po prostu skromnie. :D

oj bardzo bardzo :loveu:

 

 

 

Przyszlam szybciutko się pochwalić ze zostałam ciocia slicznego Marcinka :loveu:  Będzie z ciocia chodzil na mecze :D

_DSC5568_zps84dc93e7.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 tytułów to dużo,Ja mam 10 z księgowości i z 7 horrorów przeczytanych i nic,za dużo przy kąpie i tv siedze

 

Sama nie wiem jak ja to zrobiłam, że tyle przeczytałam - bo też wiecznie mi czasu brakuje.

 

Czytając Twoje miłe słowa co do moich zdjęć to dla mnie bardzo dużo! Naprawę jest mi miło to czytać i wszelkie uwagi również przyjmę. :)

Oooo w ogóle nie pomyślałam by policzyć w ciągu roku ile książek przeczytałam, ale w sumie sama jestem ciekawa i w przyszłym roku to zrobię. :) A jaki gatunek książek lubisz?

 

 

 

Uwag co do zdjęć nieposiadam, poza tymi że mi się bardzo podobają.

 

Ja tak z ciekawości policzyłam te książki, akurat tak po kolei stoją na półce - jakoś tak w tym roku zaczęłam nadrabiać zaległości z kilku lat. Książki lubię różnego gatunku, choć głównie czytam sf i fantasy (tak wiem dziwne trochę - ponoć nie wyglądam na taką - hahahaha), ale i lubię dobry kryminał w stylu Agathy Christie, książki przygodowe, podróżnicze - to z tych lżejszych do poduszki, a z cięższego kalibru - to astronomia, biologia (szeroki zakres).

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem jak ja to zrobiłam, że tyle przeczytałam - bo też wiecznie mi czasu brakuje.

 

 

Uwag co do zdjęć nieposiadam, poza tymi że mi się bardzo podobają.

 

Ja tak z ciekawości policzyłam te książki, akurat tak po kolei stoją na półce - jakoś tak w tym roku zaczęłam nadrabiać zaległości z kilku lat. Książki lubię różnego gatunku, choć głównie czytam sf i fantasy (tak wiem dziwne trochę - ponoć nie wyglądam na taką - hahahaha), ale i lubię dobry kryminał w stylu Agathy Christie, książki przygodowe, podróżnicze - to z tych lżejszych do poduszki, a z cięższego kalibru - to astronomia, biologia (szeroki zakres).

 

Pzdr

Moja mama lubi kryminaly, ostatnio wypozyczyam jej serie autorki Lizy Marklund. Ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz przeczytalam cos co nie ma zwiazku z wampirami. :D Maja mnie za rabnieta :P

To juz wiadomo skad tyle zwierzakow u Ciebie w galerii. hehe. Chociaz przyznac musze, ze sama chcialabym miec taka wiedze w obeznaniu gatunkow przyrody. ;)

Gdzie znikaja emotikony? :(

 

Jakie piękne prezenty Żabcia dostała... ale ta imienna obroża wymiata :loveu:

dzieki :D  skromniutko bo my bardziej w tym roku w kierunku zdrowka, wiec smaczkow malo. 

Link to comment
Share on other sites

 

śliczna Żabcia i śliczny maluszek  :)

 

śliczniusi  :loveu:  :loveu:  :loveu:

 

 

 

Ale cudna żabkowa obróżka

dziekujemy  slicznie :loveu: :loveu:

 

Dzidzia ma śliczne imię  :)
 

A prezenty suuuper:)

Siostra ma Małgosia wiec braciszek tez na M, Marcinek. :loveu:

 

Link to comment
Share on other sites

_DSC6963_zps0129c42c.jpg

 

 

_DSC6964_zps856e3ced.jpg

 

Wesele  bylo swietne!! Aparat wzielam ze soba, porobilam mnostwo zdjec.

Wybawilam sie bardzo. :)

A przed nami Sylwester... Szczerze to nic mi sie nie chce, ale mamy niby gdzies jechac z Markiem. 

Ja przeziebiona, wiec siedze w domu i sie kuruje... 

Link to comment
Share on other sites

Łooo śnieg macie :D u mnie dalej tylko mróz...
Żabcia dla żabci :) ostatnio sie dowiedziałam że żaby przynoszą szczęście ;)

jak sie obudzilam i spojrzalam ze jest sloneczko to juz dzien byl lepszy, a jak wyjrzalam za okno i zobaczylam biel to juz w ogole bylam w 7 niebie. :D

pies stworzony dla mnie :D ja ogolnie zab a tym bardziej ropuch niecierpie obrzydzaja mnie strasznie, nie moge na nie patrzec bo az mnie ciarki przechodza bleeeeeeeeeeeeeeee.

ale taka zabke jaka mam moge zniesc :D

 

fotki piękne :) Żabek nie wpadła w zaspy ? ;)

dziekuje pieknie :) 2 razy padla morda na snieg, spojrzala na mnie jakby to byla wina swiata i dalej hasala :D

Link to comment
Share on other sites

 

Nie jestem nic więcej w stanie powiedzieć niż: super fotki  :D

dziekuje Tysiaczku :loveu:

 

 

 

 

Postanowilam jutro posiedziec w koncu nad ksiazkami, czas najwyzszy, patrzac ile mnie czeka zaliczen po powrocie na zajecia..

Mam nadzieje ze jutro jednak snieg nas nie opusci a sloneczko tym bardziej  i ze jednak dluzej bede mogla pobawic sie aparatem w wolnej chwili od nauki oczywiscie :grins:

Moje postanowienie noworoczne - mniej jesc, mniej pic i po prostu wziac sie za siebie..... Ciekawe co z tego wyjdzie.....

kicham. kicham. kicham.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...