Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Inny rejon Polski, a bardzo podobna pogoda jak u mnie :P

Nie no wiesz, bardziej się czuje w mechanice niż w jeździe.

Biegi koszmar, ale zawsze mogę się przerzucić na automat :D

Ja stwierdziłam że bardziej za naukę się wezmę ale piwka nie odpuszczę :D a tym bardziej winka.

Jak teraz mi się trafił chłopak z miłością do psów i muzyki tak teraz się muszę wziąć za siebie.

Może wrócę do biegania.

Link to comment
Share on other sites

Inny rejon Polski, a bardzo podobna pogoda jak u mnie :P

Nie no wiesz, bardziej się czuje w mechanice niż w jeździe.

Biegi koszmar, ale zawsze mogę się przerzucić na automat :D

Ja stwierdziłam że bardziej za naukę się wezmę ale piwka nie odpuszczę :D a tym bardziej winka.

Jak teraz mi się trafił chłopak z miłością do psów i muzyki tak teraz się muszę wziąć za siebie.

Może wrócę do biegania.

hahahhaa jaka wygodna :D

wczoraj nie wytrzymalam i sie delektowalam somersby :P

Ja z Markiem postanowilam biegac, ale te nasze bieganie zaczynalo i sie koncczylo na tym, ze szlismy do sklepu po wodke i saczylismy drinki xD ale teraz juz na serio postanowienia mamy, weekend "sie zbliza", wiec tym razem naprawde sie za siebie wezmiemy. Ja to strasznie bym chciala psa do biegania, ale coz... troche sobie poczekam.

 

Co do tego obżerania się, to łącze się w bólu :< Najwyższa pora spalić świątecznie i sylwestrowe objadanie ;)

Mnie tak wszystko kusi :( J auwielbiam jesc, a slodycze to juz w ogole.... Ooo tak te swiateczne zarelko, totalnie nie mialam hamulcow co do obzerania sie.

Link to comment
Share on other sites

Jedno z lepszych piw, ktore mi sie nie znudzą...
Chcesz to ci kurierem Barka będę wysyłać na weekend, Ty poćwiczysz, Barka wybiegasz a ja odpoczne od niego :P
Ja zawsze jak zaczynam biegać to wraca to wspomnienie o Kropci i od razu odechciewa sie mi wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

e tam... ostre kolory ;) jest idealnie włącznie z modelką :)

Na komputerze zdjecia w ogole inaczej wygladaja niz na laptopie ;/

 

Jedno z lepszych piw, ktore mi sie nie znudzą...
Chcesz to ci kurierem Barka będę wysyłać na weekend, Ty poćwiczysz, Barka wybiegasz a ja odpoczne od niego :P
Ja zawsze jak zaczynam biegać to wraca to wspomnienie o Kropci i od razu odechciewa sie mi wszystkiego...

Ja na smakowe musze miec ochote, ale akurat somerbsy lubie i jablko i jezynke.

haha :D nono przesylke troche by kosztowala :D

A z Barko nie chcesz biegac?

 

Wybaczam te śliczne zdjęcia i uroczą modelkę. ;) Zwłaszcza na ostatnim super minkę ma. :)

 

Czyżbym nie ja jedna miała słabość do słodyczy?...

dziekuje :))))

wczoraj wtrynilam kilka tabliczek pyszenj milki, z orzechem i karmelem. Tylko mnie potem wysypalo bo mam na czekolade uczelenie, ale ta rozkosz w ustach :D

 

 

Dzisiaj pierwsze zaliczenie za mną, poszło dobrze a przynajmniej mam taką nadzieję, :)

Link to comment
Share on other sites

dziekuje :))))

wczoraj wtrynilam kilka tabliczek pyszenj milki, z orzechem i karmelem. Tylko mnie potem wysypalo bo mam na czekolade uczelenie, ale ta rozkosz w ustach :D

 

 

Dzisiaj pierwsze zaliczenie za mną, poszło dobrze a przynajmniej mam taką nadzieję, :)

Miałam koleżankę kiedyś uczuloną na truskawki. Uwielbiała je. Jak tylko się pojawiały żarła kilogramami i sama wyglądała jak truskawka. Ale nie mogła się oprzeć. :)

 

Rozumiem, że sesja się zaczęła... Powodzonka.

 

Z tej panny Twojej to elegantka. :) I nie buntuje się na wdzianka?

 

Wschód to taki magiczny moment. Ile razy poprawiało mi nastrój (bo kto lubi rano wstawać?) pięknie wschodzące słońce... Przypomniałaś mi tymi zdjęciami, że sama pstrykałam fotki o świcie na Mazurach latem. Obudziłam się o świcie i zamiast spać dalej, to polazłam z aparatem na brzeg nie wiem po co. ;) Muszę je odszukać.

Link to comment
Share on other sites

Moja mama lubi kryminaly, ostatnio wypozyczyam jej serie autorki Lizy Marklund. Ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz przeczytalam cos co nie ma zwiazku z wampirami. :D Maja mnie za rabnieta :P

To juz wiadomo skad tyle zwierzakow u Ciebie w galerii. hehe. Chociaz przyznac musze, ze sama chcialabym miec taka wiedze w obeznaniu gatunkow przyrody. ;)

 

 

Ja o wampirach przeczytałam tylko jedną książkę "Wywiad z wampirem" - ale to nie moje klimaty :)

 

U mnie z tymi zwierzakami i ciekawością świata to tak od dziecka - zresztą to rodzinne chyba. :)

 

 

Ha ha ha, ale pędzi

 

 

 

 

Nie wiem czy takie sa zdjecia, czy ja mam tak ustawionego laptopa ale mam wrazenie ze te fotki sa bardzo mocne kolorystycznie, wiec prosze mi wybaczyc jesli za ostre kolory sa.

 

Ja widzę normalne kolory.

 

Fotki Żaby superaśne :)

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...