Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

Jak tam Żabunia się czuje?

U Nas też jest taki spasły bigiel,a nie wiesz Aga czy on nie jest czasem chory czy co?

Żabunia oczywiście leniuchuje jak się tylko da. Jak musiała iść kawałek to patrzyła na nas jak pies który byłby w męczarni. Tak to łapunie baaaardzo dobrze, jak już wspominałam. Ale chyba teraz jak skończy tabletki to wrócimy na Arthrofos. Niby jest dobrze, ale jakoś ufam im bardziej.

Ja robiłam przypadkiem w sumie te zdjęcie. Byłam na brzegu a pani szła z tymi psiakami na molo, także niestety nie wiem, ale rzuciła mi się w oczy jego otyłość. Drugi psiak  w miarę dobrze wyglądał. Może to suka po sterylce nie mam pojęcia... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Ależ tu jest dużo zdjęć i jakich pięknych :loveu:

 

Przerażona jestem ogólnie otyłością u psów i nie piszę tu o psach starszych czy schorowanych. Ale ruch jaki zapewniają właściciele psom i jakie potrawy im serwują to się już nic nie dziwię. Szkoda tylko psiaków...

 

 

Żabcia ma przepiękną, różową smycz! cuuudo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już mówiłam, że róż pasuje do Zaby :D

 

No bigielek nie za fajnie wygląda...

 

A Żabka - no cóż, mam słabość do zdjęć jak się porusza :p

Link to comment
Share on other sites

Żabunia oczywiście leniuchuje jak się tylko da. Jak musiała iść kawałek to patrzyła na nas jak pies który byłby w męczarni. Tak to łapunie baaaardzo dobrze, jak już wspominałam. Ale chyba teraz jak skończy tabletki to wrócimy na Arthrofos. Niby jest dobrze, ale jakoś ufam im bardziej.

Ja robiłam przypadkiem w sumie te zdjęcie. Byłam na brzegu a pani szła z tymi psiakami na molo, także niestety nie wiem, ale rzuciła mi się w oczy jego otyłość. Drugi psiak  w miarę dobrze wyglądał. Może to suka po sterylce nie mam pojęcia... :niewiem:

Aha co do bigla to rozumię,Oscar ma problemy ze sztywnieniem lewej tyniej łapki,podaję mu Orton flex,tran i gicz cielęcą(bo ma dużo chrząstek i ścięgnen),a tran bo potrzeba tłuszczu do regeneracji stawów.Wiem,że zamiast tranu można podać olej lniany.

Link to comment
Share on other sites

Ależ tu jest dużo zdjęć i jakich pięknych :loveu:

 

Przerażona jestem ogólnie otyłością u psów i nie piszę tu o psach starszych czy schorowanych. Ale ruch jaki zapewniają właściciele psom i jakie potrawy im serwują to się już nic nie dziwię. Szkoda tylko psiaków...

 

 

Żabcia ma przepiękną, różową smycz! cuuudo :loveu:

Dziękuję pięknie. :loveu:

I to już coraz częściej można takie psy zobaczyć. To jest smutne. Nie dość, że ludzie niektórzy nie mają zahamowania to szkoda, że psy tracą zdrowiem.

Musze szczerze przyznać, ze w smyczce to tyż sie zakochałam. :D Naprawdę, podoba mi się bardzo, od razu kupiłam do kompletu do szelek. I jeszcze mamy obróżkę :grins: Ale smyczka podbija wszystko. :loveu:

 

Już mówiłam, że róż pasuje do Zaby :D

 

No bigielek nie za fajnie wygląda...

 

A Żabka - no cóż, mam słabość do zdjęć jak się porusza :P

Jeszcze lepiej by wyglądała, jakby miała krótszą sierść, to ten róż byłby widoczniejszy. :) Ale też mi się podoba w tym kolorku.

Trochę dziwne dla mnie , że jeden psiak wygląda w miarę, a drugi taki spasiony...

Chociaż teraz mam czym focić w ruchu. :D

Link to comment
Share on other sites

Aha co do bigla to rozumię,Oscar ma problemy ze sztywnieniem lewej tyniej łapki,podaję mu Orton flex,tran i gicz cielęcą(bo ma dużo chrząstek i ścięgnen),a tran bo potrzeba tłuszczu do regeneracji stawów.Wiem,że zamiast tranu można podać olej lniany.

Jesteś zadowolona z Orton flex?

 

Był u nas Mikołaj. :grins: A jeszcze mam nadzieję, że na święta będzie mnie stać to sprawię Żabulce obróżkę, w której się zakochałam. :D

Dostałam cudowną świeczkę zapachową, która zmienia cały czas barwy. Robi bardzo fajny klimat w pokoju. :loveu:

Uwielbiam takie rzeczy.

 

 

ps: Pozaglądam do Was w weekend lub wcześniej, teraz muszę się uczyć. :( Mam 2 koła w czwartek. I to takie beznadziejne...

 

ajarmicka242_zps585e52d6.jpg

 

ajarmicka249_zps9a68ae53.jpg

 

ajarmicka251_zps7c9a8dd3.jpg

 

ajarmicka256_zpsfecebfad.jpg

 

ajarmicka263_zpsfdf9d23a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fajna ta świeczka ;)

 

 

Ja juz gdzieś pisałam, że marzy mi się suka cała w różu. Przy czym nie znalazłam nic co faktycznie porwałoby mnie. I to są takie luźne plany. Najpierw muszę się odbić po zakupach świątecznych :D

dziekuje :)

Ciapka weź w róż. :grins: :D

Ja jeszcze muszę wymyślić prezent dla taty i wtedy dopiero dla Żabuńki, a juz wiem co jej dac. Coś bardzo bardzo ladnego :D

 

Hello ;)

doberek dziewczyny :)

Witajcie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O rany też chcę taką świeczkę :loveu:

Powodzenia na kołach :thumbs:

A w rossmannie mozna kupic :grins: Polecam :loveu:

Dzieki :loveu: wyniki za tydzien....

 

Śliczna Żabcia jak zawsze

pieknie dziekuje :loveu:

 

 

 

Alez u nas dzisiaj w nocy wiatr wial szalenczy.... I jeszcze lalo ;/ Beznadzieja....

Link to comment
Share on other sites

Aguśśśś Przepraszam za offa ale w słusznej sprawie  :)

 

Drogie Cioteczki mające facebooka czy zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych  :) Z góry dziękuję  :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418798530./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

sorki nie widziałam pytania,dopiero od tego miesiąca używamy Ortonu,jeszcze za krótko  aby się na jego  temat wypowiadać

Jak coś to daj znać, jak będzie widać różnicę. ;)

 

Obroże w truskawki jej kup :lol: my czekamy aż dojdzie :P

Skąd? Teraz zamówiłaś co lepszego. :grins:

 

Ciapkowi wybitnie nie pasuje róż :nonono2:

 

Więc albo Soniula, albo muszę kupić sobie kolejnego pieska, teraz kolej na suczkę :evil_lol:

Choć już czerwień ociepla wizerunek złego poczwara, taki róż musi zrobić szał :grins:

oooooooooooo, mogę zostać matką chrzestną. :grins: :D

Ale w czerwieni Ciapkowi na pewno do pyska. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...