Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.

phase

Recommended Posts

Niech taneczny lekki krok, będzie z Tobą cały Nowy Rok.
Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu!
Imprezowego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku.

Kochani, wszystkiego NajlePSIEgo na cały Nowy Rok! Żeby wszystkie Jamnisie i inne Piesie były Kochane, miały swoje domki, ciepłe posłanka i kochających Ludziów Tego Wam i sobie życzymy!!!!!

dziekuje kochane :) :) :loveu:

Jak Twoje zdrówko? Zaleczyłaś się procentami?  :)
To zarażaj Marka psami, zarażaj  :)

A fotek jest u Ciebie tak dużo, że nie jestem w stanie wybrać te, które mi się szczególnie podobają - bo nie oszukam, jak powiem, że podobają mi się wszystkie  :D

Dopiero tak naprawde odzylam w piatek. :P Nie ma sie czym chwalic :D

Ja juz bralam go do schrona, zabieralam psa prawie na caly dzien, swoja Zabe czesto staram sie zabierac ze soba, ale dla niego to po prostu pies. Fakt faktem powiedzial ze bedziemy miel max. 2 psy, wiec to juz cos :D A druga sprawa to kiedys widzial jak chlopczyk bil smycza psa wiec podszedl do niego i niezla wiazanke mu powiedzial. :D Oczywiscie bardzo kulturalnie, zeby dziecko zrozumialo co sie do niego mowi, ale raczej troche mu wbil do glowki. ;)

kochana ty moja :loveu:

W Sylwestra przyszla do nas siostra Marka - Ola, wypilismy jeszcze weselna wodke. :P Uwielbiam jej towarzystwo :D Po 20 poszlam z Markiem do znajomych, rozkręcilam taka imprezke, ze nie chcieli sie z nami potem rozstawac :grins: To byl jeden z najlepszych Sylwestrow! ;) Tylko szkoda ze na drugi dzien z Mareczkiem zdychalismy :D Ale bylo warto. Wieczorem nauczyl mnie z babcia grac w kanaste w karty wiec w piatek pol dnia gralismy :)

Mamy tak ohydna pogode ze rzygać sie chce ;/ blot bloto bloto. Deszcz, wiatr i jeszcze raz bloto.....

Kilka zaleglych zdjec :)

20141003_193107_zpscf832668.jpg

20141003_193115_zps7790f645.jpg

20141003_193118_zps29b4523e.jpg

20141003_193119_zpsc990e2ad.jpg

jak surykatka :D

20141003_193127_zpsa22704b7.jpg

hahaahahhahahaha :D :D szczerze mowiac jak idziemy do znajomych to jako jedyna dziewczyna z chlopakami gram w fife i wcale nie daja mi forow :D Niedlugo stuknie nam 5 lata Marek  dalej nie moze uwierzyc ze trafil na dziewczyne ktora kocha pilke nozna, fife i piwo :grins:

Jeszcze zeby Marek byl taki psiolubny!

Aga ale to bardzo dobrze :P Niech się trzyma bo takich strasznie mało

Mi nigdy nie wierzą że dziewczyna gra w "męskie" gry a co lepsze w mechanice troche siedzi :D

A co do psów... szkoda szkoda. Mi się trafił bardzo psiolubny i nie muszę do niczego zmuszać bo odpowiedź pokrywa się z moją :P

Kurde no... Bardzo szeroki temat do rozmów :D

Zdjęcia świetne,  ślicznie wyglądałaś na weselu :D

Aga ale to bardzo dobrze  :P Niech się trzyma bo takich strasznie mało

Mi nigdy nie wierzą że dziewczyna gra w "męskie" gry a co lepsze w mechanice troche siedzi  :D

A co do psów... szkoda szkoda. Mi się trafił bardzo psiolubny i nie muszę do niczego zmuszać bo odpowiedź pokrywa się z moją  :P

Kurde no... Bardzo szeroki temat do rozmów  :D

Zdjęcia świetne,  ślicznie wyglądałaś na weselu  :D

Czasami jak patrze na te spoleczenstwo mlodziezowe a w szczegolnosci plec zenska to az mi wstyd normalnie..... Na szczescie jest tez ta dobra garstka szalonych fajnych ludziszow :D

oooo samochody to ja tyz lubie, harley to moje i taty marzenie :D z dzieciaka podbieralam bratu samochody zabawki , niestety je psulam :P mam siostre cioteczna (mieszka w Niemczech) ktora ma praktyki w mechnice, zazdroszcze jej!

Mi sie wydaje ze Marek dopiero zacznie tak wielbic psy jak je w domu bedzie mial. A przynajmniej na to licze :D

Ale za to jaki fajny temacik. Dzieki wielkie :loveu:

Mnie kręcą najbardziej Mustangi <3 szaleje za nimi...
W sumie mechanika to super zajęcie, mnie do tego narkręcił kumpel jak siedziałam z nim w garażu i auto robiliśmy- super sprawa tak pomagać.
Zawsze bawi mnie to jak jakieś dziewczyny tylko o sprawach kobicych a ja nawijam o autach z piwem w towarzystwie facetów.
Chociaż nie wiem jak z prawkiem moim, bo jakoś nie bardzo czuje sie na siłach żeby to zrobić.

Widać, że świetnie się bawiliście na imprezach, pozazdrościć :D

dzieki dzieki :D tylko teraz bedzie pustka bo nie pije i nie obzeram sie :O w koncu trzeba jakos dzialac w postanowieniu noworocznym. :D

Mnie kręcą najbardziej Mustangi <3 szaleje za nimi...
W sumie mechanika to super zajęcie, mnie do tego narkręcił kumpel jak siedziałam z nim w garażu i auto robiliśmy- super sprawa tak pomagać.
Zawsze bawi mnie to jak jakieś dziewczyny tylko o sprawach kobicych a ja nawijam o autach z piwem w towarzystwie facetów.
Chociaż nie wiem jak z prawkiem moim, bo jakoś nie bardzo czuje sie na siłach żeby to zrobić.

lambo to jest to :D

ja lubie jezdzic autem, chociaz szybko sie denerwuje :P

no hahahahah. Dzisiaj gralam z Markiem przez neta w fife w jednej druzynie przeciwko naszym kolegom, to dowalilam 3 bramki :D i oczywiscie nie wierza ze to ja.

eee tam na pewno dasz rade, dlaczego sie boisz? ja za pierwszym razem zdalam, z reszta uwazam, ze jak juz sie zaczyna zdawac i sie nie uda to powinno sie kontynuowac i probowac. chociaz moja ciotka chyba 6 razy probowala i odpuscilam, nie wiem jakim cudem jej sie nie udalo.... :P

hejka :)

hejaaa :)

u nas, no coz....

Pancia zamula dupke to i piesek tez sie nudzi wygodnie.

_DSC7070_zpsa845e689.jpg

_DSC7072_zps1e9e73ba.jpg

_DSC7077_zps0107e942.jpg

Ho ho :D 

My też dzisiaj zamulamy-taaaa szkoła jutro ;(

Czemu się boje? Bo wiem że nie podołałabym jako kierowca i ze zmianą biegów.

Jeździć też lubie bo zawsze komentuje co się dzieje na drodze i reszta ma niezły ubaw.

Ahh te gry :D 

na lapku to zazwyczaj gram w Word of Tanks - czołgi,wojsko i piwko! 

I się kończy kobieca natura

Ho ho :D

My też dzisiaj zamulamy-taaaa szkoła jutro ;(

Czemu się boje? Bo wiem że nie podołałabym jako kierowca i ze zmianą biegów.

Jeździć też lubie bo zawsze komentuje co się dzieje na drodze i reszta ma niezły ubaw.

Ahh te gry :D

na lapku to zazwyczaj gram w Word of Tanks - czołgi,wojsko i piwko! 

I się kończy kobieca natura

A u nas jak na zlosc po prostu dzis taaaak pieknie na dworze! Sloneczko, mroz, troche wiatr ale jest slicznie! Tylko nie mam kogo wykorzystac na spacerek, mama z tata na lyzwy ida i do wujka do szpitala a moja Marek chory. Ale chociaz cos popstrykam o ile nie zaparuje mi obiektyw czego najbardziej sie boje i nie wiem jak temu zaradzic ;/

Pamietam jak pierwszy raz po zdaniu siadlam za kolkiem to madra z 4 na 2 przezucilam bieg :D Tata prawie dostal zawalu a ja sie balam ze wybuchnie auto xD  Osobiscie najbardziej balam sie biegow, nigdy nie rozumialam o co w nich chodzi patrzac ze strony pasazera. Ale teraz to prosciutkie wszystko oprocz parkowania :P I widzenia bo jestem dosyc drobna i powinnam jakies siedzisko miec haha :D

Ja nie wiem jak to teraz bedzie wygladal weekend bez piwka czy wodzitsu :D Bo postanowilam duzo nie jesc i nie pic jak prawdziwy polski student!