Jump to content
Dogomania

Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.


iwoniam

Recommended Posts

Wczoraj wieczorem Liska pojechała do nowego domku.
Oby się wszystko udało.

Będzie mieszkać z cała rodziną, na razie w mieszkaniu ale za 3 miesiące w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Została wstępnie nazwana Toffi. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z nową właścicielką i jest zakochana z naszej Lisce. Pani o poranku biega więc terazObiecała, że niedługo podeśle kilka zdjęć.



[quote name='burawska']Ale fajne zdjęcia. Już wrzuciłam na jej stronę :)

Dzięki[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

super :) a gdzie zamieszkała?

[quote name='burawska']Wczoraj wieczorem Liska pojechała do nowego domku.
Oby się wszystko udało.

Będzie mieszkać z cała rodziną, na razie w mieszkaniu ale za 3 miesiące w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Została wstępnie nazwana Toffi. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z nową właścicielką i jest zakochana z naszej Lisce. Pani o poranku biega więc terazObiecała, że niedługo podeśle kilka zdjęć.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No i pięknie! Burawska, czy mogę mieć prośbę?... Gdyby był nadmiar chętnych na Liskę, daj mi proszę znać, bo mam dość podobną sunię u siebie na DT - 7-miesięczną, wesołą, fajną. Chyba, że w Olkuszu jest jakiś jej klonik - wtedy wiadomo jakie są priorytety! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burawska']Wczoraj wieczorem Liska pojechała do nowego domku.
Oby się wszystko udało.

Będzie mieszkać z cała rodziną, na razie w mieszkaniu ale za 3 miesiące w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Została wstępnie nazwana Toffi. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z nową właścicielką i jest zakochana z naszej Lisce. Pani o poranku biega więc terazObiecała, że niedługo podeśle kilka zdjęć.[/QUOTE]

Liska ,wszystkiego dobrego. Bardzo sie ciesze.

Link to comment
Share on other sites

Tak była jeszcze jedna chętna na Liskę spod Gliwic. Iwonka z Hoteliku może ją namówi na Szczęściarę, a jeśli się nie zdecyduje to mogłabyś jej napisać o tej co ją masz w domu. Kto wie.
Ja robiłam też tak, że szukałam ogłoszeń typu: szukam psa i pisałam do ludzi załączając zdjęcie. Większość jednak chciała małego albo młodszego psiaka.
Ale ludzie odpisują więc może warto próbować. Ja pisałam do tych z ogłoszeń na tablica.pl



[quote name='Nutusia']No i pięknie! Burawska, czy mogę mieć prośbę?... Gdyby był nadmiar chętnych na Liskę, daj mi proszę znać, bo mam dość podobną sunię u siebie na DT - 7-miesięczną, wesołą, fajną. Chyba, że w Olkuszu jest jakiś jej klonik - wtedy wiadomo jakie są priorytety! ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ miałam wykupione kilka ogłoszeń promowanych zamieniam zdjęcia i opis z Liski na Szczęściarę.

Jakby co to tutaj jest też zmodyfikowana strona fb - teraz pod kątem Szczęściary.
Proszę "lajkować"

[url]https://www.facebook.com/pages/Suka-szcz%C4%99sciara-szuka-domu/234675429918983#[/url]



[quote name='burawska']Wczoraj wieczorem Liska pojechała do nowego domku.
Oby się wszystko udało.

Będzie mieszkać z cała rodziną, na razie w mieszkaniu ale za 3 miesiące w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Została wstępnie nazwana Toffi. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z nową właścicielką i jest zakochana z naszej Lisce. Pani o poranku biega więc terazObiecała, że niedługo podeśle kilka zdjęć.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='burawska']Jakoś okolice Krakowa/Nowej Huty Iwonka z hoteliku wie dokładnie gdzie to :)[/QUOTE]

Liska jest w nowej hucie i domek w bloku niedługo zamieni się na jeszcze lepszy (u tych samych państwa) ;))
Kciuki się przydały :)

[quote name='Nutusia']No i pięknie! Burawska, czy mogę mieć prośbę?... Gdyby był nadmiar chętnych na Liskę, daj mi proszę znać, bo mam dość podobną sunię u siebie na DT - 7-miesięczną, wesołą, fajną. Chyba, że w Olkuszu jest jakiś jej klonik - wtedy wiadomo jakie są priorytety! ;)[/QUOTE]

Nutusiu - załączysz jej zdjęcie?

[quote name='burawska']Tak była jeszcze jedna chętna na Liskę spod Gliwic. Iwonka z Hoteliku może ją namówi na Szczęściarę, a jeśli się nie zdecyduje to mogłabyś jej napisać o tej co ją masz w domu. Kto wie.
Ja robiłam też tak, że szukałam ogłoszeń typu: szukam psa i pisałam do ludzi załączając zdjęcie. Większość jednak chciała małego albo młodszego psiaka.
Ale ludzie odpisują więc może warto próbować. Ja pisałam do tych z ogłoszeń na tablica.pl[/QUOTE]

Oby się jej udało, na razie z informacji Iwonki wiem, że pertraktacje trwają :)

[quote name='burawska']Ponieważ miałam wykupione kilka ogłoszeń promowanych zamieniam zdjęcia i opis z Liski na Szczęściarę.

Jakby co to tutaj jest też zmodyfikowana strona fb - teraz pod kątem Szczęściary.
Proszę "lajkować"

[URL]https://www.facebook.com/pages/Suka-szczęsciara-szuka-domu/234675429918983#[/URL][/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za tę podmianę :)
Jakby się udało Szczęściarze, a nadal było by ono aktywne to... to będziemy mieć prośbę o kolejną podmianke ;)
na stronie moich domowych piesków jest też mała gromadka - gdyby ktoś szukał małego psiaka..

Pan od labki nadal na nią zdecydowany. Jak się uda to dziewczynka za kilka dni będzie mieć domek :)
tylko teraz trzeba ją stamtąd zabrać..

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak Liske wczoraj wieczorem zawiozlam do nowego domu(chociaz tyle radosci w tym moim tragicznym dniu:()
Liska mieszka w 3 pokojowym mieszkaniu blisko zalewu, gdzie codzien ze swoja pania ma biegac o 5 rano! :p
Powitala ja cala rodzina: dziewczyna z mezem i corka oraz jej mama. Zanim weszlysmy do mieszkania pani odebrala tel. gdzie ktos pytal o psiaka i pani wychwalala Liske, ze jest taka piekna.
Wczoraj wieczorem zostala juz wykapana, wyczesana, wybiegana i pani byla zachwycona jak swietnie Liska aportuje.
Za 2-3 miesiace panstwo z Liska przeprowadzaja sie do domu ale bardzo blisko obecnego mieszkania wiec Liska i tak o 5 rano bedzie uprawiac biegi:evil_lol:

Co do domku dla Szczesciary. Domek zapowiadal sie rewelacyjny niestety pani cale zycie miala owczarki(ostatni niedawno odszedl ze starosci) jej sasiedzi tez maja owczarki i ona teraz jednak chce juz innego psa.Nawet wstepnie wybrala( tez mocno pokrzywdzony przez czlowieka). Coz musimy szukac dalej

Link to comment
Share on other sites

Jakby można było to proszę o nowe zdjęcia Szczęsciary.
Coś żeby dorzucać a stronę, żeby się działo


[quote name='hotelamok']Tak, tak Liske wczoraj wieczorem zawiozlam do nowego domu(chociaz tyle radosci w tym moim tragicznym dniu:()
Liska mieszka w 3 pokojowym mieszkaniu blisko zalewu, gdzie codzien ze swoja pania ma biegac o 5 rano! :p
Powitala ja cala rodzina: dziewczyna z mezem i corka oraz jej mama. Zanim weszlysmy do mieszkania pani odebrala tel. gdzie ktos pytal o psiaka i pani wychwalala Liske, ze jest taka piekna.
Wczoraj wieczorem zostala juz wykapana, wyczesana, wybiegana i pani byla zachwycona jak swietnie Liska aportuje.
Za 2-3 miesiace panstwo z Liska przeprowadzaja sie do domu ale bardzo blisko obecnego mieszkania wiec Liska i tak o 5 rano bedzie uprawiac biegi:evil_lol:

Co do domku dla Szczesciary. Domek zapowiadal sie rewelacyjny niestety pani cale zycie miala owczarki(ostatni niedawno odszedl ze starosci) jej sasiedzi tez maja owczarki i ona teraz jednak chce juz innego psa.Nawet wstepnie wybrala( tez mocno pokrzywdzony przez czlowieka). Coz musimy szukac dalej[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Iwoniam, [B]Natalia jest obłędna!!![/B]
Żebyście widzieli te paluszki maleńkie, ten słodki uśmieszek, te włoski na pięknej główce, poczuli aksamitną miękkość skórki, usłyszeli dziewczęce, delikatne kwilenie...I to rozkoszne mlaskanie w czasie karmienia....Ona jest do schrupania, resztkami sił się powstrzymałam....
Iwoniam, jesteś drugą "szczęściarą" na tym wątku.
Krakowianko, ile jeszcze będziesz czekała na kruszynkę?

Towar na bazarek pojechał i jakoś tak przestrzennie się zrobiło w domku:)

Trochę przestrzeni również ubyło, ponieważ w kuchni (to było ostatnie wolne pomieszczenie w domu poza łazienką, ale tam miejsca praktycznie na jedne, ludzkie nogi i małego psa do podglądania) zamieszkał u nas od wczoraj nowy lokator. Kociak-chłopak ma ok 4 tyg i niezliczoną ilość wszołów oraz ostrą biegunkę. Ma piękne umaszczenie, którego nie oddadzą zdjęcia, czarnobrązowe z odcieniem starego, czerwonego wina. Matka malucha pojechała na operację do fundacji, prosto z balkonu, na którym zamieszkała z synem. Popękały jej guzy na listwie mlecznej, mocno krwawiła. Wtedy zostałam poproszona o opiekę nad maluchem, któremu domek nie potrafił zapewnić opieki, co widać po jego stanie. W poniedziałek mam dostać telefon do obecnych opiekunów matki, ciekawe jak się czuje. Dopiero jak maluch pozbędzie się insektów i biegunki, zostanie przyłączony do reszty kociej rodzinki u mnie. Jest słodki i radzi sobie dobrze z samodzielnym piciem mleczka z miseczki. Chyba głód go do tego zmusił, bo mama od kilku dni nie karmiła go, cierpiała. Cóż, czasem dobre chęci nie wystarczą. Właśnie przed momentem, śpiąc na moich kolanach wstał i po prostu mnie olał tak, że musiałam się cała przebrać, dokładnie wszystko przemokło!
A kocia mama "Karmi" od wczoraj ma wysoką gorączkę. Prawdopodobnie złapała zapalenie krtani, ale USG macicy też nie wygląda prawidłowo, więc chyba będziemy się szybciej niż przypuszczałam operować. I cały czas jest straszną chudzinką, co spędza mi sen z powiek i daje nam i Wet wiele do myślenia. Od dzisiaj dostaje pastę, ale chyba dopiero koniec karmienia w jej przypadku pomoże. Dzieciaki na razie zdrowe, ale przeciwzapalne i antybiotyki mam w domu na wszelki wypadek. Czasem trzeba działać w ciągu "minuty", które dla takich maluchów są jak godziny. Trzymajcie kciuki proszę.
Nie miałam żadnego telefonu o kocięta z polecenia za kotki z Sanoka. Pokazały się jeszcze?

I my z Kejsi trzymamy kciuki za domki dla reszty podopiecznych Iwoniam. Sporo ich i jakoś tak wszystko przycichło. Szczególnie nie rozumiem tego, że Sarenka nie znalazła jeszcze swojej rodziny. Ona jest piękna. Zresztą, który psiak, na swój sposób, nie jest?
Wspaniale, że Liska dobrze trafiła, że już bezpieczna. Innym też się poszczęści, tylko kiedy? Teraz Amok to chyba najpilniejszy, bo koszty rosną, ale w DT też koszty przecież nie małe.
Malgoska zresztą jak widzę stara się ten dług zmniejszyć wspaniałymi bazarkami, będę rozsyłać w wolnej chwili. Zresztą na ostatnim widziałam ciekawe sztuki, tylko muszę na wzór swoje pomierzyć i popatrzę jeszcze raz.

Iwoniam, zapomniałyśmy o multicytacie;(. Musisz przyjechać jeszcze raz - z Natalką oczywiście! (Specjalnie Ci nie przypomniałam he he he)

Link to comment
Share on other sites

Ikusiu, kotki wróciły, po dokładnym wywiadzie mojej mamy okazało się, że kocur- tatuś jest kotem mojego sąsiada, kotka przybłakała się do niego w zimie, dokarmiał ją, potem gdzieś przepadła i potem odnalazała sie u nas z kociętami. Kocia mama zostanie u sąsiada- zobowiązał się ją wysterylizować jak tylko kotki odejdą. Kociakami zajmuj się moja siostra i odpowiada na ogłoszenia. A ta dziewczyna chętna na kociaka z Krakowa ma się dobrze namyślić i dopiero wtedy dać znać. Lepiej tak niż jakby miała byc zwrotka.
W razie czego mama mojej koleżanki z pracy chciałaby koteczkę- ma rasowego birmana młodziutkiego po kastracji i szuka dla niego towarzystwa do zabawy. Dom sprawdzony, mogę polecić na 1000% kociarze że hej:)

Link to comment
Share on other sites

maleńki kociak szuka dt lub ds, info na PW u Paula_T
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg210/scaled.php?server=210&filename=kociakp.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg694/scaled.php?server=694&filename=kociak2.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg821/scaled.php?server=821&filename=kociak5.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mam sąsiadów o bardzo małym rozumku
maja Yorka w sumie fajny psiak choć jazgotliwy, wyprowadzają go jedynie na balkon :mad:i ponoc to praktyka normalna na takich osiedlach jak moje, to sie nazywa pies balkonowy

dziś jednak przegieli, albo ich w domu nie ma albo specjalnie zamkneli psiaka na noc na balkonie, niby ciepło ale psiak skomli i płacze juz pół godziny aż mnie sie serce kraje, nikt nie odbiera domofonu więc zakładam że wyszli :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...