Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

16 godzin temu, EVA2406 napisał:

Dziękuję, że jesteś :)

W poniedziałek zamawiałam jedzonko i do dziś nie przywieźli. Chyba zmienię sklep.

A gdzie Ewa zamawiasz ?

ja zamawiam w zooplusie - i jak zaznaczę opcję płatności w ciągu 14 dni od odbioru to mam u siebie czasem na drugi dzień najpóźniej na trzeci

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Kejciu napisał:

A gdzie Ewa zamawiasz ?

ja zamawiam w zooplusie - i jak zaznaczę opcję płatności w ciągu 14 dni od odbioru to mam u siebie czasem na drugi dzień najpóźniej na trzeci

Tak, przy tej opcji to prawda. Ja też u nich zamawiam.

Dla Poli muszę zamawiać z przedpłatą i to bardzo wydłuża czas realizacji. Zamawiałam 16 i dopiero dzisiaj dostałam info, że wpłata dotarła i przekazują paczkę kurierowi.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, EVA2406 napisał:

Tak. To zależy od rodzaju płatności, ale przy zakupie dla Polci nie mam innej możliwości, tylko przedpłatą i wtedy jest zawsze dłużej.

Ewcia możesz skorzystać z tej opcji opłata 14 dni od otrzymania zamówienia - paczka będzie w ciągu dwóch dni a Ty na spokojnie zrobisz przelew. Poprostu zamawiasz jak zwykle tylko tą opcję zaznaczasz i od razu możesz zrobić przelew tyle że szybciej dostarczą :)

Link to comment
Share on other sites

O 21.05.2016 o 10:52, Kejciu napisał:

Ewcia możesz skorzystać z tej opcji opłata 14 dni od otrzymania zamówienia - paczka będzie w ciągu dwóch dni a Ty na spokojnie zrobisz przelew. Poprostu zamawiasz jak zwykle tylko tą opcję zaznaczasz i od razu możesz zrobić przelew tyle że szybciej dostarczą :)

Nie mogłam tak zrobić, bo dwa dni wcześniej zamówiłam z tą opcją dla moich zwierzów, a drugiej paczki z tą samą opcją nie można zamówić :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

wlasnie tez ze strachu gryzie

Ale gryzie bez ostrzeżenia, bez warknięcia. Gryzie zarówno zwierzaka, który do niej za blisko podejdzie ( nawet małego szczeniaka), jak i człowieka potrafi złapać. Podejrzewam, że ona już tak ma i nic nie da się zrobić.

Ania na szczęście nauczyła się z nią postępować, ale nie zawsze może zapobiec sytuacji konfliktowej.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, teresaa118 napisał:

sa takie psy, ktore nauczyly sie "z cicha pek" atakowac, wszystko, co zywe, zagraza mi, szkoda takich zwierzat

 

To prawda i nasza Polcia taka jest. Dlatego staram się walczyć o to, żeby dożyła swoich lat w miarę spokojnych warunkach. Wiem, że z tym charakterem trudno znaleźć jej domek, a nie chciałabym, żeby musiała wracać z nieudanej adopcji, bo to byłby dla niej kolejny szok i mogłoby być jeszcze gorzej. Pola zawsze była ze swoim panem. Po jego śmierci wylądowała na ulicy, potem obce ręce ją zabrały i trafiła do hoteliku. Widać te przeżycia były dla niej za trudne.

To tak jak z ludźmi. Jedni potrafią przystosować się do nowych warunków, a inni zamykają się w sobie, nie chcą utrzymywać kontaktów ze światem i są do końca życia nieszczęśliwi.

Dla mnie, w tej sytuacji, najważniejsze jest, że Pola jest bezpieczna, najedzona i ma ręce do głaskania. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...