Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Mnie praca przerasta. Stos papierów na biurku za chwilę całkiem mnie zakryje. Gdy już widzę, że się zmniejsza, to zaraz pojawia się następny i nie mam czasu, żeby cokolwiek innego ogarnąć. Jeszcze przelew za hotel nie zrobiony, ale Polcia eksmisji nie dostanie. Jutro postaram się nadrobić.

Są nowe wpłaty:

- kaja8888 - 70 zł ( za luty)

- werenn - 10 zł ( za marzec)

- Ajula - 10 zł ( za marzec)

- renatka_s - 30 zł

Dziękuję pięknie :)

Link to comment
Share on other sites

Finanse Polci wyglądają następująco:

W styczniu deklaracje stałe to 290 zł

bazarki w styczniu  377,38 zł

pozostało z 2015 roku 353,93 zł

wydatki na hotelik i jedzenie w styczniu - 392,80 zł ( 310 + 82,80 )

Tak więc na koniec stycznia zostało  628,51 zł

W lutym powiększyły się deklaracje o 10 zł, dzięki Teresaa, która podniosła sumę deklaracji z 30 na 40 zł

Czyli deklaracje za luty to 300 zł

bazarki w lutym 70 zł

plus pozostałość ze stycznia 628,51 zł

minus opłata za hotelik - 290 zł

Na koniec lutego mamy 708,51 zł

Na szczęście jest trochę pieniędzy, bo już najwyższa pora zamówić obrożę przeciw kleszczom i chyba niedługo zbliża się termin szczepień Polci. Muszę zapytać, bo tego pilnuje Ania.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że moim nie mogę kupić takiej obroży i mieć spokój przez kilka miesięcy. Muszę pamiętać i co 3 tygodnie nakrapiać. Najgorsze to pamiętanie a i wydatek większy niż obroża. Niestety, moje sunie mają uczulenie na te obroże.

A kleszcze obrodziły w tym roku wyjątkowo. W Znajdkach zabezpieczona sunia, którą widziałam jeszcze w niedzielę w super kondycji, w poniedziałek w nocy wylądowała z okropną temp i krwiomoczem w lecznicy. Okazało się, że to babeszjoza. Dobrze, że Jola zauważyła i jeszcze w nocy pojechała do lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...