Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Jak miło, że jednak po chwilowej przerwie  wracamy do Polci.

Bardzo się boję o Polcię, bo straszne kleszcze panują i nawet zabezpieczone psy chorują i umierają. Bardzo przeżyłam śmierć Vegi ze Znajdek, która miała 13 marca robione badania, bo zwymiotowała i Jola pojechała z niż na badania. Wyniki okazały się wszystkie dobre, a 15 choroba dopiero dała o sobie znać i pomimo szybkiego leczenia, podawania leków i nawet dializ nie udało się uruchomić nerek. Vegusia odeszła za TM. Pozostał smutek, żal  i...........kilka tysięcy długu, bo każdy dzień dializy i leków to ponad 800 zł.

Żegnaj Vegusiu [*]

1003579_1063102680427074_270921764468209

Link to comment
Share on other sites

Jutro postaram się zadzwonić do Ani i dowiedzieć się co słychać u naszej Polci. Ciekawe jak im święta minęły. Na szczęście mija zwyczaj strzelania w wielkanocny poranek. U mnie w tym roku nawet jednego strzału nie było. Psy spokojnie spały.

Link to comment
Share on other sites

Mam świeże wieści od Polci.

Otóż Polcia znowu nie elegancko zachowała się w stosunku do małej suni, która nieświadomie zakłóciła Polci sjestę na posłanku koło kominka.

Po drugie: Polcia musi mieć znowu zakraplane uszy, bo do hoteliku przyszedł pies ze świerzbem i wet kazał profilaktycznie zakraplać ( zapomniałam nazwy, coś na k lub c ;) )

Poza tym mam obiecane świeże foty, więc czekamy.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Isadora7 napisał:

Co.s jej się zakręciło mnie tez jeszcze nie wysłała

 

Jednak nie zapomniała. Właśnie dostałam ;)

 

Poza tym są następujące wpłaty:

- Kaja8888 - 70 zł za marzec

- werenn - 10 zł za kwiecień

- omi - 10 zł za kwiecień

- bianka0 - 100 zł - za marzec ,kwiecień i maj - 60 zł + 40 zł tradycyjnie dodatek specjalny :)

- Ajula - 10 zł za kwiecień

- renatka_s - 30 zł za kwiecień

Bardzo dziękuję wszystkim pamiętającym o naszej Poleńce :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...