Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Uwaga!!!!!  proszę kto może niech jeszcze wyśle mejla to naprawdę tylko ... minuta! a może uratowane , życie?! 

Doświadczenia na zwierzętach! więcej na wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-31

 

Doprawdy nie mogę uwierzyć, że w 21 wieku coś takiego chcą zrobić w kraju ponoć nowoczesnym, ponoć w Unii Europejskiej, w kraju ponoć ceniącym anjwyżej przykazania dekalogu itp.

 

Można przekopiować całą listę adresów do swojego e-maila (wszystkie razem jak leci), treść przekopiuj lub wpisz własną, podpisz się i wysyłasz.

 

Mam większą listę adresatów:

 

[email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]

 

 

Mam jeszcze inny tekst, krótki gdyż obawiam się, że ten dłuższy może przejść bez czytania:

"Szanowna Pani Senator/Szanowny Panie Senatorze,

Jako wyborca, składam niniejszym sprzeciw próbom wprowadzenia zmian w ustawie o ochronie zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych lub edukacyjnych!

Zwracam się do z prośbą o odrzucenie poprawek do ustawy, które obniżą ochronę zwierząt doświadczalnych w Polsce.

Wprowadzenie ich jest nie tylko sprzeczne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/63/UE, sprzeczne z wolą narodu, którą wielokrotnie wyrazili Polacy podpisując petycje w tej sprawie, manifestując swą wolę na ulicach i wypowiadając się w internecie, ale i sprzeczne z obowiązującymi w naszym kraju od wieków zasadami miłosierdzia, zakazu zabijania i zadawania cierpienia. Jestem przeciwna wprowadzaniu tylnymi drzwiami, po cichu, za plecami społeczeństwa, zmian narażających nas Polaków na kpinę (i słuszną) na arenie międzynarodowej i tworzących z Polski kraju zaściankowego z przestarzałymi prawami.

Dokonano już tylu eksperymentów, że czas najwyższy, aby w dobie internetu naukowcy, zamiast zadawać znowu nieuzasadniony ból, usiedli przed komputerem i poszukali prac naukowych, w których identyczne eksperymenty są już opisane. W dobie internetu jest to zabawnie proste, wystarczy tylko chcieć.

Z poważaniem,"

Link to comment
Share on other sites

Ku mojemu przerażeniu stwierdziłam przed chwilą, że po zmianach na dogo, zniknęła większość zdjęć Poli i cały początek wątku, gdzie były najładniejsze zdjęcia, teksty do ogłoszeń, rozliczenia itp ważne informacje.

Mam już dość tego forum !!!!

no właśnie ja zaglądnęłam do Poli, bo poznałam Ją z fb, a tu banerek i idę na 1 wszą stronę, a tam, nic prócz rozliczenia;

ale jak widać, to nie zamierzone;

Link to comment
Share on other sites

no właśnie ja zaglądnęłam do Poli, bo poznałam Ją z fb, a tu banerek i idę na 1 wszą stronę, a tam, nic prócz rozliczenia;

ale jak widać, to nie zamierzone;

Nawet całego rozliczenia nie ma, tego od początku. Najgorsze, że nie ma możliwości odtworzenia tego wszystkiego. Rozliczenie jest bieżące, więc to najmniejszy problem, bo saldo przechodzi, ale brak najładniejszych zdjęć, treści ogłoszeń i wszystkich najważniejszych informacji o Polci.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że wróciłaś do Polci. Dziękuję :)

Mogłaś napisać do mnie, bym podrzuciła link.

Mnie nie przychodzi powiadomienie o nowym wpisie. Z innych wątków przychodzi, a od Polci, nie.

 

Dzisiaj dostałam informację od Ani, że udało się złapać sikuniu od Polci i czekamy na wyniki badania.

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś się zakocha w takiej cudnej dziewczynce :)

 

n2jrxg.jpg

 

warlnd.jpg

 

240ym9z.jpg

 

 

Jest to ok. 3-4 letnia kotka, wysterylizowana. Najprawdopodobniej wychowała się w mieszkaniu ponieważ pcha się do domu i cały czas miauczy, żeby ją wpuścić. Mieszka w ogródku już od paru tygodni i ani razu nie wyszła poza ogrodzenie. Boi się również samochodów.
Bardzo lubi się pieścić, cały czas che być głaskana i biegnie się przywitać ilekroć usłyszy osobę wychodzącą z domu.

Link to comment
Share on other sites

Ale cudna koteczka, oby szybko ktoś ją pokochał ,bo szkoda malutkiej.

Ktoś na forum, nie pamiętam kto, dawno temu jeszcze na starej dogo, pisał jak wstawić dokument pdf.
Ale nie pamiętam jak.
Na chłopski rozum próbowałabym zmienić to pdf na jpg, zapisując jeszcze raz, a jak się nie da to wydrukowałabym i zeskanowała.
Ewo, jak tego nie dasz rady zrobić, wyślij do mnie, pobawię się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...