Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Widzę, że też kochasz rudzielce, tak jak ja. Mam dwa rude: Karolka ( cudnego trzyłapka i Kacperka), ale kocham też biało - czarnego Filemonka :)

 

Polcia ma bardzo silne zapalenie jelit. Prawdopodobnie wirusowe. Dostała kroplówkę, 3 zastrzyki, antybiotylki do poniedziałku. Ania musi z nią codziennie być w lecznicy. Dostała też prxepis na płyn z mkroelementami do nawadniania i jak Pola będzie to chciała pić to ok, a jak nie to trzeba będzie podawać kroplówkę.

Polcia jest obolała, nie je. Rano nawet siku nie zrobiła tylko leżała. Jutro zadzwonię do Ani po świeże wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Tego rudzielca jak zobaczyłam na zdjęciu, jak popatrzyłam w oczy to jakby mnie ktoś uderzył w żołądek. Wiedziałam od razu ,ze jesteśmy sobie przeznaczeni ;)

Baal był ok. 4 miesięcznym dziczkiem, złapanym na działkach w Mielcu.

Mam też czarnego Wrzaskuna, którego znalazłam z kk jak miał ok.5 tyg. Wykarmiony butelką, dzik nad dziki. Myślałam, że się nie oswoi i będę zmuszona go wypuścić. Ale został :)

 

Oby leki szybko Poleńce pomogły.

Można spróbować wstrzykiwać Polci płyny między zęby a policzek. Osobiście to stosuję z powodzeniem w różnych przypadkach.

Nieustająco trzymam kciuki za zdrowie suńki. 

Link to comment
Share on other sites

Witaj Elisabeta, dawno Cię u Ploci nie było.

 

Na szczęście dzisiaj już z Polcią lepiej. Popiła trochę miksturki z mikroelementami, popiła też wody i troszkę zjadła. Widać, że lepiej się czuje, bo nawet pluszaczkiem się zainteresowała. Jutro znowu wizyta u wetki i kolejny antybiotyk. Polcia była badania doodbytniczo i już nie widać było krwi, więc idzie ku lepszemu.

Faktura za leczenie będzie wystawiona na koniec, więc kosztów jeszcze nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Uff...  To niedziela dobrze się zaczęła... 

Tak trzymaj, Poleńko. :)

 

Eva, ja zaglądam, tylko rzadko się odzywam. Chociaż może lepiej odezwac się tu niż w "niektórych"  miejscach na Dogo. ;)

Wątek Poli to DOBRE MIEJSCE.   :)

To prawda, bo u nas jakoś udaje się zachować spokój. Dlatego ja mało się udzielam, bo szkoda mi zdrowia, którego tak bardzo potrzebuję. Na wielu wątkach dochodzi do pyskówek i kłótni, a mnie taki sposób załatwiania spraw nie interesuje. Uważam, że wszystko można załatwić argumentami, a nie chamskimi odzywkami.

 

Polcia dzisiaj była już na antybiotyku, jutro kolejny. Niestety w hoteliku kolejny piesek zachorował, więc musi to być jakiś zjadliwy wirus.

 

Polcię należy już zabezpieczyć przeciw kleszczom. W ub roku miała obróżkę Forresto i było ok.

Czy myślicie, żeby zrobić powtórkę, czy zmienić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...