Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Isadorko, dziękuję za Twoje opinie, które są bardzo cenne ze względu na dużą ilość adopcji i ogromne doświadczenie.

Niestety zwroty z adopcji są częste i całe szczęście w nieszczęściu, jak ludzie dzwonią i chcą oddać psa, bo.......tu następują różne tłumaczenia, mniej lub bardziej prawdopodobne. Gorzej jednak jeśli pies trafia do schroniska lub na ulicę i tylko przez przypadek dowiadujemy się, że ludzie go wywalili. 

Właśnie wczoraj dowiedziałam się, że Znajdki muszą odebrać psa ze Śląska po półtora roku od chwili adopcji..... :(

 

Terro, dziękuję za bazarek. Lecę zajrzeć :)

Link to comment
Share on other sites

   

Nie ma za co EVA. To niby dużo, a w rezultacie niewiele.
Może Polcia w końcu doczeka swojego domu, tak jak mój Melvin, po czterech latach.

Melvin czekał 4 lata? To rzeczywiście pocieszyłaś mnie, bo Polcia czeka dopiero dwa lata. Ale dla mnie najważniejsze, że jest bezpieczna i szczęśliwa u Ani i oczywiście, że ma takich Przyjaciół jak Ty, którzy pozwalają jej bezpiecznie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Bazarek dla Poli i Lizy zakończony
Każda suńka dostanie po 41,10 zł.
Ewo, dane do przelewu jak poprzednio?

Tak Teresko, bez zmian.

Dziękuję Kochana :)

 

Wszystkim Przyjaciołom Poleńki życzę zdrowia i samych dobrych dni w Nowym Roku. Życzę, aby wszystkie akcje pomocowe kończyły się tak, jak dzisiejsza akcja w Winnicy/Pułtuska:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=166763&p=10924964#p10924964

i w Jamnicy:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/page-28#entry15986194

Link to comment
Share on other sites

Ku mojemu przerażeniu stwierdziłam przed chwilą, że po zmianach na dogo, zniknęła większość zdjęć Poli i cały początek wątku, gdzie były najładniejsze zdjęcia, teksty do ogłoszeń, rozliczenia itp ważne informacje.

Mam już dość tego forum !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...