Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Rozmawiałam z Anią. Pola bez zmian. Ania postanowiła poprawić kondycję swoją i Poli, więc będą razem chodziły na spacery, tym bardziej, że Pola bardzo ładnie chodzi bez smyczy. Tylko musimy Polci za sponsorować jakiś dobry preparat na stawy z glukozaminą. Jakieś propozycje.....?

Jedzonko i smaczki doszły :)

 

Terro, chciałam Twoją metodą wstawić na bazarku plakacik w pdf, który nabyłam dla Łatki. Niestety nie przeszłam przez tinypic. Nie chciał mi się zapisać w tym programie :(

Link to comment
Share on other sites

Znaczy masz w komputerze plakacik w pdf-ie?
Jeśli tak, wydrukuj go, po czym zeskanuj. Skaner daje obrazy w jpg a to Ci tynypic powinno przyjąć.

Fajnie, że Polcia będzie chodziła na spacerki :)
Nie wiem jaki preparat będzie najlepszy dla Poli, nigdy nie musiałam dawać psiakom.

Link to comment
Share on other sites

Elu, kasa już dotarła. Dziękuję :)

 

U Polci bez zmian.

Ania szykuje się do chodzenia na dłuższe spacery z Polą, co ma pomóc im obydwu ;)

Poza tym Pola powinna dostawać jakiś suplement diety na stawy. W ramach  promocji nowo otwartej lecznicy w pobliżu Ani, hotelik dostanie kilka miejsc na bezpłatne rtg. Myślimy i tym aby wytypować też Polę i zrobić jej rtg kręgosłupa. Lepiej zapobiegać niż leczyć, a przy jej tuszy trzeba kontrolować stan kręgosłupa.

Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Ania obserwuje, że Pola rusza się niechętnie, bo ma kłopot prawdopodobnie bolesnością w łapkach. Pamiętam ,że był okres nasilonych bóli i wtedy Polcia dostała jakieś leki i było trochę lepiej, ale teraz znowu widać to bardziej, szczególnie w jednej łapce. A chyba lepiej zapobiegać niż leczyć. Tym bardziej, że rtg będzie za darmo.

Zrobiłam przelew za hotelik i mam przy tym dobrą wiadomość....... za długoletnią wzorową ,współpracę z hotelikiem dostaliśmy rabat i za styczeń zapłaciłam 323, 95 zł

Link to comment
Share on other sites

Poszukiwana jest sunia, podobna trochę do Poli.

http://www.dogomania.com/forum/topic/145466-malutka-ruda-suczka-pilnie-poszukiwana/

Wstawiłabym ją, ale nie ma żadnego zdjęcia na początku a nie mam czasu przeszukiwać wątku.

Czy można umieścić na początku wątku chociaż link do galerii Poli czy coś, bo nawet jak ktoś wejdzie na wątek to nie widzi kogo on dotyczy?

 

 

edit.

Wstawiłam do wątku poszukiwawczego link do ogłoszenia Poli na olx.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Terro.

Po zmianie Dogo wszystko co było na poczatku znikneło. Modzi nie odpowiadają na wiadomości a ja nie umiem tego wszystkiego odzyskać. Tam były zdjęcia z profesjonalnej sesji Polci i inne zdjęcia, teksty do ogłoszeń i całe rozliczenie. Wszystko poznikało :(

 

Edit: Polcia nie jest taka kudłata, nie jest ruda i jest znacznie większa od tamtego pieska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...