Jump to content
Dogomania

Ogólnopolska Akcja Sterylizacji Zwierząt


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niufek']Ja czytalam na watkach ,ze w Warszawie to np. 450 zl za duza sunie to normalna cena ,wiec 200 zeta chyba jednak nie jest wiele ??[/quote]

[quote name='ARKA']Szczegolnie duzego psa. Jak na W-we szczegolnie, nie jest malo?[/quote]
Wiem że w Wawie jest b. drogo ale w mniejszych miejscowościach to [U]niekiedy na codzień sterylka kosztuje 150zł[/U]
Niufek, 450zł za dużą a ile za [U]malutką[/U]?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Wiem że w Wawie jest b. drogo ale w mniejszych miejscowościach to [U]niekiedy na codzień sterylka kosztuje 150zł[/U]
Niufek, 450zł za dużą a ile za [U]malutką[/U]?[/quote] Za buldożkę potrafią zawołać w Wawie nawet 400 zł. A co do tego że w niektórych miejscowościach zabieg kosztuje na co dzień 150 zł - przeczytaj dokładnie informacje o akcji. Najlepiej ze zrozumieniem :cool3:


Ja dałam wydruk koleżance z Płocka - ma dać swojemu wetowi. Mojej wetce przesłałam maila. Mówiła że jej ceny codzienne są mniej więcej takie, więc prosiłam żeby się zainteresowała "promocyjną" ceną;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='baffi2']Wiem że w Wawie jest b. drogo ale w mniejszych miejscowościach to [U]niekiedy na codzień sterylka kosztuje 150zł[/U]
[/quote]

tzn, w ktorych miejscowosciach np?:shake:

Owszem, zglaszają sie kliniki,ze robia taniej ale zaznaczają, ze mala sunia-wszystko jest w spisach klinik-przy klinice, ktora bierze nizsza cene niz maksymalna...ale to na palcach policzyc...takie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='ARKA']tzn, w ktorych miejscowosciach np?:shake:

Owszem, zglaszają sie kliniki,ze robia taniej ale zaznaczają, ze mala sunia-wszystko jest w spisach klinik-przy klinice, ktora bierze nizsza cene niz maksymalna...ale to na palcach policzyc...takie.:shake:[/quote]
Np. w Węgrowie.
A mi właśnie o małą sunię chodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma_ruda']W Krakowie też tylko jedna lecznica jest na tej liście. Za to jest inna lecznica, która wykonuje zabiegi z rabatem w każdą ostatnią sobotę miesiąca- zniżka 30%. Dopytałam tam o koszt sterylizacji mojej suni i uzyskałam informację, że byłoby to ok. 170 zł.[/quote]

Czy mogę prosić o informację, która to lecznica ??

Link to comment
Share on other sites

Na forum Arki są do pobrania plakaty i ulotki na temat akcji, ale tylko w pdfie. Chętnie wydrukowałabym trochę i rozłożyła u mnie na wsi w sklepach, ale chciałabym je mieć w wordzie, żeby móc wkleić adres gabinetu uczestniczącego w akcji a nie wpisywać go ręcznie. Czy ktoś mógłby to przerobić na worda i zamieścić też tutaj? Nie jestem zarejestrowana na forum Arki, czekam na maila potwierdzającego, ale coś go nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...