Jump to content
Dogomania

Stary słaby Miecio umarł :(.POMÓŻ spłacić DŁUG ponad 500zł !!!


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Miecio umiera...
Ma niewydolność nerek...
Został mu tydzień życia , może dwa...
Będziemy konsultować jego wyniki badań z kilkoma lekarzami...
Zabieramy go też do Warszawy, do domku, aby ostatnie chwile życia spędził spokojnie leżąc sobie w ciepłym łóżeczku...

Nie jestem w stanie napisać nic więcej...Nie mogę przestać płakać..........................................................
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']a psów sié nie dializuje?[/QUOTE]
Dzisiaj jego wyniki badan beda konsultowane z kilkoma lekarzami.Zobaczymy co powiedza...
Pani dr z klinki w ktorej jest Miecio powiedziala,ze jedynym wyjsciem na ta chwile jest albo kroplowka pod ktora bedzie do konca zycia albo trzeba mu pozwolic odejsc...
Ma uszkodzone 75% nerek ...;((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jolanto, ale jak ? Może znasz jakieś sposoby ? leczenie ?
Cokolwiek co może mogłby pomóc jakoś Mieciowi :( ?[/QUOTE]

Codziennie byliśmy z Nią na kroplówkach choć wet dawał nieiwelkie szanse,braliśmy urlop z pracy by ciągle z Nią być.Rozpacz nas ogarniała jak nikła w oczach ale otoczyliśmy ją miłością i spokojem czyli na zmianę ktoś ciągle z Nią był ,leżeliśmy obok Niej na zmianę z mężem,przytulaliśmy Ją i głaskali no i pomogło.Po ponad tygodniu dziabnęła weta jak zmieniał weflon a wyniki się poprawiły.Nie była już młoda a do tego ciężko chora na serce :-( miała raka i słabiutkie serduszko które nie wytrzymalo kolejnej opracji...
Nie wiem czy taka metoda jest możliwa w przypadku Miecia ,bo wymaga to sporo poświęcenia i czasu co w naszym przypadku było możliwe poza tym nasza Funia od chwili poprawy wyników i apetytu nie mogła jeść podrobów ,najwyżej niewielką ilość raz w miesiącu.

Edited by Jolanta08
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula85'][B]Miecio umiera...[/B]
[B]Ma niewydolność nerek...[/B]
[B]Został mu tydzień życia , może dwa...[/B]
[B]Będziemy konsultować jego wyniki badań z kilkoma lekarzami...[/B]
[B]Zabieramy go też do Warszawy, do domku, aby ostatnie chwile życia spędził spokojnie leżąc sobie w ciepłym łóżeczku...[/B]

[B]Nie jestem w stanie napisać nic więcej...Nie mogę przestać płakać..........................................................[/B]
[/QUOTE]

bardzo mi przykro......:placz:
pozwolić Mu odejść - to znaczy, że Miecio cierpi? boli go?

Link to comment
Share on other sites

Kroplówki usuwają toksyny z organizmu i najlepiej gdyby były podawane dożylnie.Ważne by Miecio coś zjadł choć troszkę,najlepiej to co lubi najbardziej ,ale to są tylko moje sugestie a ostateczna decyzja należy do weta a ja nim nie jestem ;)
Podeślę chłopakowi jakiś grosik bo leczenie kosztuje.
Mieciu trzymaj się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Czyli kroplówki i miłość.
I nadzieja że się uda.
Dziękuję.
I prosze bądźcie z nami, bądzcie z Mieciem.[/QUOTE]

o, mój Boże....
jestem cały czas i całym sercem !
poproszę nr konta, choć troszeńkę prześlę


od pierwszej chwili, jako Miecia zobaczyłam, wciąż o nim myślałam..... bardzo chciałam go wziąć do siebie, na zawsze...... i przepraszam, że jeszcze bardziej bałam się, by znów nie żegnać ukochanego psiaka...

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

Wlasnie rozmawialam z P.Doktor.
Miecio caly czas spi... Lezy pod kroplowka,nie je,nie pije, wczoraj zwymiotowal i mial biegunke... ;(
Nie mam slow...Stan Miecia jest bardzo ciezki... ;(((((
Dzisiaj beda jeszcze konsultacje w sprawie jego stanu zdrowia...Mozna go na sile podtrzymywac przy zyciu,dawac leki,trzymac pod kroplowka, przy czym niebawem pojawia sie liczne objawy,rowniez neurologiczne, i zapewne Miecio bedzie wtedy cierpial...
Na ta chwile p.doktor nie umiala powiedziec czy Miecio cierpi... :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia miała niewydolnośc' nerek, mocznicę. Dostawała encorton, furosemid i do jedzenia dosypywany proszek IPAKITINE.Była wzięta ze schroniska w złym stanie. Wyszła z choroby i zdrowo żyje. Nie wiem, czy to mogłoby pomóc Mieciowi? :niewiem: Ipakitine bardzo pomaga w niewydolności nerek. Mieciuś, trzymaj się, oby zdrówko Ci się polepszyło :glaszcze: :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Moja sunia miała niewydolnośc' nerek, mocznicę. Dostawała encorton, furosemid i do jedzenia dosypywany proszek IPAKITINE.Była wzięta ze schroniska w złym stanie. Wyszła z choroby i zdrowo żyje. Nie wiem, czy to mogłoby pomóc Mieciowi? :niewiem: Ipakitine bardzo pomaga w niewydolności nerek. Mieciuś, trzymaj się, oby zdrówko Ci się polepszyło :glaszcze: :calus:[/QUOTE]
Dziekuje...Zapytam dzis o te leki mojego lekarza.Miecio rowniez dostaje Furosemid.Niestety od kilku dni nie je nie pije, tylko spi i spi ....Wlasnie jest u niego Sylwia...Wymizia go od nas i wycaluje... :(

Link to comment
Share on other sites

Każdy przypadek jest inny,moja sunia nie jadła dość długo,nie pamiętam jak długo,ale miksowałam Jej jedzonko i po troszczeczku wlewałam łyżeczką do pyszczka a sucha karma na nerki nie wchodziła w rachubę bo po prostu żadnej nie lubiła i nie jadła więc miała dietę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']Czy wiadomo coś więcej o Mieciu?[/QUOTE]
Nic tak naprawde...
Bylam na 1 konsultacji, Miecio ma przekroczony kilkakrotnie poziom mocznika,wszystkie leki o ktorych mowila sybisia moze i by zadzialaly gdyby stan byl lepszy, niestety to juz ostatnia jego prosta... ;(
Jutro bede konsultowala wyniki z jeszcze jednym lekarzem,rano zadzwonie do kliniki zapytam sie jak minela mu noc...
Sylwia byla u niego popoludniu,lezal bidulek i spal...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...