Jump to content
Dogomania

Ineczka MA DOM !!! Zamieszkala RADOMIU :)


lula85

Recommended Posts

No to ja się cofnę kilka dni w przeszłość, jeśli pozwolicie ;)
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8507/75288514.jpg[/IMG]
Idą. Ludzie idą! Czyżby do nas szli???

[IMG]http://img51.imageshack.us/img51/877/38243268.jpg[/IMG]
DO NAS!!! Na pewno do nas!!! Ale troszkę się jednak boimy. Dobrze wiemy - nie wszyscy ludzie są dobrzy...

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1336/20349499.jpg[/IMG]
Nie szarpią. Nie bija. Nie krzyczą. Chyba jednak dobrzy ludzie po nas przyszli?

[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9494/87638829.jpg[/IMG]
Dokąd jedziemy???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='willma']oj śliczne, myślę że ona da sobie radę w każdych okolicznościach a on biedny Miecio, taki słabiutki... psychicznie zrujnowany... :([/QUOTE]
Ona jeszcze zawojuje niejedne salony ...Co do Miecia to nie wiadomo od jak dawna był w schronisku,możliwe, że spędził w nim całe dotychczasowe życie...Jest wątły i słabiutki i potrzeba mu czasu,dużo czasu,żeby uwierzył,że teraz będzie już tylko lepiej i lepiej... Wierzę, że przy tej czułości i dobroci którą teraz otrzymuje-wyjdzie ze swojej psiej skorupki i pokaże nam jak bardzo jest szczęśliwy.Ja w głębi duszy czuję, że gdyby Miecio mógł mówić to powiedziałby do nas...NO NARESZCIE TROCHĘ SIĘ NA WAS NACZEKAŁEM ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula85']Ona jeszcze zawojuje niejedne salony ...Co do Miecia to nie wiadomo od jak dawna był w schronisku,możliwe, że spędził w nim całe dotychczasowe życie...Jest wątły i słabiutki i potrzeba mu czasu,dużo czasu,żeby uwierzył,że teraz będzie już tylko lepiej i lepiej... Wierzę, że przy tej czułości i dobroci którą teraz otrzymuje-wyjdzie ze swojej psiej skorupki i pokaże nam jak bardzo jest szczęśliwy.Ja w głębi duszy czuję, że gdyby Miecio mógł mówić to powiedziałby do nas...NO NARESZCIE TROCHĘ SIĘ NA WAS NACZEKAŁEM ;)[/QUOTE]

popieram, a Miecio na 100% by tak powiedział, damy mu troszkę czasu i na pewno się otworzy już się o to postaramy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='willma']popieram, a Miecio na 100% by tak powiedział, damy mu troszkę czasu i na pewno się otworzy już się o to postaramy :)[/QUOTE]
Ojj postaramy sie postaramy :) :) :)

DOBRANOC księżniczko ! Śpij słodko :)

Edited by lula85
Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki nasz Mieciunio był wczoraj bardzo dzielny jechał do P.doktor spokojnie siedział przy mnie w aucie,które ledwo ruszyło!!wszedł bez problemu do budynku,popatrzył na P.doktor tak jak by chciał powiedzieć.. badaj mnie,ja już ledwo żyję..aż mnie za gardło ściska jak o tym piszę!!P.doktor go osłuchała i powiedziała,że serduszko mu bije nie równo i musiał zostać,wczoraj miał badania czyli pełną biochemię i morfologię ja zaraz po 8.00 będę dzwoniła do lecznicy i zobaczymy jakie będą wyniki i poproszę o USG jamy brzusznej.Mieciu trzymaj się biedulko,jesteśmy z Tobą!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Niestety nie mogę wspomóc Inusi finansowo, chociaż bardzo bym chciała...Ale trzymam kciuki i będę zaglądać...[/QUOTE]
Dziękujemy :) Inusia gdyby wiedziała ile osób o niej myśli i o nią dba...Pękłaby chyba ze szczęścia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']tak patrze na jej nowe zdjęcia i obie myślę jak psiak może się zmienić w nowym, bezpiecznym i kochającym domu... niesamowite to jest![/QUOTE]
Kiedy widzialam ja w schronisku taka smutna i zabiedzona ,zamknieta gdzies na koncu swiata a teraz widze usmiechnieta i szczesliwa, to jest to jak spelnienie marzen ! Te jej oczy...KOCHAM JA ! Śpij słodko maleńka :) Ciocie myślą o Tobie cały czas :)

Edited by lula85
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...