Jump to content
Dogomania

Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kkasiiiar']Dotarła deklaracja od [B]evita2000 za styczeń i luty, [/B]dotarło również[B] 15 zł od S.Ż (podaje inicjały)[/B] tym razem kto sie przyzna ?;)[/QUOTE]


Nie miałam konta na dogo, ale się przed chwilą zapisałam, by na bieżąco śledzić wątek małej Farciarki :) S. Ż. to ja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']czyli może coś się przejaśni w naszej wiedzy o łapce Farci:)[/QUOTE]

Bardzo mi zależy, żeby łapkę uratować.
Mam nadzieję, że wet Basi się podejmie, ale gdyby nie, to będę chciała pokazać zdjęcie jeszcze innemu wetowi.
Oczywiście Farcia docelowo trafi do BDT do Basi :loveu:.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Toyota masz pełna skrzynke :) Mam namiar na osobe ktora bedzie jechała 12 stycznia z Torunia do Radomia, z Radomia jest 150 km do Tarnobrzegu byc moze ta osoba moglaby pokonac jeszcze te 150 km
Jak oczyscisz skrzynke podam nr :)[/QUOTE]

Chodzi o pati851: [URL]http://www.dogomania.pl/members/109936-pati851[/URL]

Jutro będę znała koszty tego transportu do Radomia i ewentualnie do Tarnobrzegu. Gdyby transport miał być do Tarnobrzegu, to być może kierowca będzie musiał rozbić to na 2 dni, bo jedzie aż z Gdańska.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ach to chyba o transport Farci chodzi :) Odezwała się do mnie na PW osoba, która planuje podróż na trasie Grudziądź - Warszawa. Czy taka trasa interesuje Farcię?[/QUOTE]


Czy ma już zaplanowany konkretny termin i jaki byłby koszt ?



Czy znacie kogoś kto pojechałby z Warszawy do Tarnobrzegu ?

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Gosiu, a sunieczka ma wątek ?[/QUOTE]

Coś próbowałam wykombinować, ale właściwie nic o niej nie wiem ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/222216-MALUSIEŃKIE-SUNIECZKI-szukają-domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=18533470#post18533470"]MALUSIEŃKIE-SUNIECZKI-szukają-domu!!!!!!!!!!!!!!!!!![/URL]). Tylko missieek zrobiła jej zdjęcie. Czekam na jakieś info of Missieek, ale ona ma swoich kilkadziesiąt psów pod opieką i tylko od czasu do czasu zagląda do tego byłego schroniska w Olkuszu :(

Czy na Dogo jest ktoś z OLKUSZAAAAAAAAAAAAAAAA???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...