Jump to content
Dogomania

Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D


_gos_

Recommended Posts

Ja też oczekuję konkretnego terminu wpłaty za hotelowanie Leo i praktycznie natychmiastowej wpłaty.Nikt nie miał pojęcia,że Pani Grażyna tylko otrzymała wpłatę do połowy marca a gdzie kwiecień,maj ,czerwiec a już zaczyna się lipiec.To jest normalna kradzież tak ciężko zdobytych deklaracji.A gdzie jest dane słowo,że brakujące pieniądze do 450zł będzie pokrywać Ewelina.Gdyby nie to dalej szukalibyśmy deklaracji.
Teraz musimy sprężyć się i szukać brakujących deklaracji stałych.
Kto może zrobić bazarek,ja mam trochę rzeczy,które chętnie przeznaczę na bazarek - ja nie umiem robić bazarków.
Chyba nikogo nie jest uwzględniona wpłata czerwcowa,moja deklaracja poszła 1.06.12.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 865
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja czerwcowa wpłata - 40 zł też nie została uwzgledniona, poproszę o nowy numer konta, a sytuacja, która powstała nie mieści mi się w głowie. Mam nadzieje, że pieniądze zostaną zwrócone i to w trybie natychmiastowym. Wpłacałam je z nadzieją, że trafiają tam gdzie powinny, niestety takie zachowanie jest dla mnie jest jednoznaczne z kradzieżą.

Edited by adrianaa
Link to comment
Share on other sites

Udało mi się w końcu wystawić bazarek biżuteryjno-kosmetyczny:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228910-Pi%C4%99kna-bi%C5%BCuteria-markowe-perfumy-i-kosmetyki-na-kaukaza-Leo-do-12-07?p=19311980#post19311980"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228910-Pi%C4%99kna-bi%C5%BCuteria-markowe-perfumy-i-kosmetyki-na-kaukaza-Leo-do-12-07?p=19311980#post19311980[/URL]

Bardzo proszę o podnoszenie. Później jeszcze zrobię bannerki.

Co do wystawiania - największą pracą jest zrobienie i obrobienie zdjęć i zrobienie opisów. Wystawienie tego bazarku zajęło mi dużo czasu, bo mam ogrom swojej pracy i tak to robiłam na raty...
Z tego co wysłała adrianaaa i z innych zebranych rzeczy chcę jeszcze wystawić dwa bazarki: ciuchowo-butowy i z rzeczami do domu. Jeśli macie takie rzeczy, proszę podeślijcie mi zdjęcia i opisy na [email][email protected][/email]

A jeśli ktoś chciałby się nauczyć robić bazarki, to ja chętnie wyjaśnię, jak to robić. To nie jest wcale trudne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_gos_']Udało mi się w końcu wystawić bazarek biżuteryjno-kosmetyczny:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228910-Piękna-biżuteria-markowe-perfumy-i-kosmetyki-na-kaukaza-Leo-do-12-07?p=19311980#post19311980[/URL]

Bardzo proszę o podnoszenie. Później jeszcze zrobię bannerki.

Co do wystawiania - największą pracą jest zrobienie i obrobienie zdjęć i zrobienie opisów. Wystawienie tego bazarku zajęło mi dużo czasu, bo mam ogrom swojej pracy i tak to robiłam na raty...
Z tego co wysłała adrianaaa i z innych zebranych rzeczy chcę jeszcze wystawić dwa bazarki: ciuchowo-butowy i z rzeczami do domu. Jeśli macie takie rzeczy, proszę podeślijcie mi zdjęcia i opisy na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

A jeśli ktoś chciałby się nauczyć robić bazarki, to ja chętnie wyjaśnię, jak to robić. To nie jest wcale trudne.[/QUOTE]

piekny bazar:)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]To jest zobowiązanie sceptiques co do odpowiedzialnosci finansowej przed hotelem:
[/SIZE][/B]

[quote name='sceptiques']Konto na razie pozostaje niezmienione.
Hotel znajduje się w Sochoniach.[/QUOTE]

[quote name='sceptiques']Ponieważ widzę, że chętnych brak, [B]postanowiłam wziąć na siebie odpowiedzialność przed hotelem.[/B] Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc i nie zostanę z tym sama.

W najbliższych dniach zadzwonię do DT. [B]Trzeba zastanowić się nad transportem[/B].


[B]Na dniach puszczę bazarek, więc jeśli ktoś ma jakieś fanty, proszę o zdjęcia i opisy na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/B][/QUOTE]

[quote name='sceptiques']Pytajcie i dawajcie mi znać. Ja skontaktuję się z DT i ustalę szczegóły. Mam trochę fantów na bazarek. Czekam na ewentualne fanty do jutra wieczora.

W razie pilnych spraw mój numer tel. : [COLOR=black][B]513 763 227

Ponieważ podjęłam się odpowiedzialności za Leo przed hotelem, chciałabym, żeby ogłoszenia o Leo były puszczane z moim numerem telefonu. Poza tym ja podpisuję umowę adopcyjną w przypadku znalezienia domu i mam ostateczny głos w sprawach Leo. Oczywiście, nie zamierzam tego nadużywać i i tak będę brała pod uwagę opinie wszystkich, jednak musi być jedna osoba decyzyjna. Myślę, że rozsądnie będzie, abym była to ja - podpisuję umowę z hotelem, prowadzę konto Leo, a w przypadku braku deklaracji odpowiedzialność finansowa automatycznie spada na mnie.
[/B][/COLOR][/QUOTE]



[SIZE=3][B]Miałam nadzieję, że ten artykuł przyniósł jakieś wpłaty dla Leo. Jest tam podany nr konta u dołu.[/B]

[/SIZE]
[quote name='sceptiques']Leo ma się dobrze. Przyzwyczaja się do kojca, w którym ma sporo miejsca :) Został odrobaczony, na dniach dostanie środek na pchełki. Wkrótce, gdy Leo będzie już zadomowiony, pojedzie do niego weterynarz. Niestety, nowych zdjęć chwilowo brak ze względu na problemy "techniczne".

Natomiast mam dla Was niespodziankę:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-m9jr88o34OA/T1IoF7EWbRI/AAAAAAAAAMc/OZq9iw3yioE/s480/Obraz-001.jpg[/IMG]

Link do powiększonego artykułu: [URL]http://psiesmutki.pl/blog-na-czterech-lapach/leo-w-kurierze-porannym-dodatek--pupile-[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

gos - bardzo Ci dziękuję, że podjęłaś się prowadzenia spraw Leo od lipca. Do rozliczeń dodaj moją wpłatę z 17.06 - 10 zł (za V i VI)

Leo miał prawdziwe szczęście, że trafił na taką osobę jak pani Grażyna. W zaistniałej sytuacji z wielu hoteli pies by już dawno zniknął.. A jej żal było psa, cały czas dba o niego, stara się tak jak potrafi. W rozmowie ze mną skupiła się na tym, jak pomóc psu, jak z nim pracować, co zrobić, by znalazł swój dom. Lubi go, to widać. I Leo ją lubi :)
Myślałam, że uda mi się tam pojechać w ten weekend, ze względu na koszty nie wypaliło. Ale siedzi mi ten pies w głowie i na pewno wkrótce go odwiedzę.

Link to comment
Share on other sites

Z rozliczenia na 30.05. wynika, że po opłaceniu czerwca powinno zostać 58 zł.
Wg info na wątku, wpłaty w czerwcu:
30 - ewita2000 (VI, VII, VIII)
10 - ludwa (VI)
20 - Anula (VI)
40 – adrianaa (VI)
10 – morisowa(V, VI)
10 - toyota
20 - maria55
___
140, łącznie na lipiec powinno być 198 zł


Czyli, żeby sytuacja do końca była rozliczona, to Ewelina powinna opłacić hotelowi zaległości do czerwca włącznie i jeszcze przelać 198 gos do rozliczenia na lipiec. Skoro hotel jest wyrozumiały i godzi się poczekać, to dajmy Ewelinie szansę uporać się z problemami. A na dobry początek Ewelina mogłaby zacząć od rozliczenia z gos tego, co powinno zostać na lipiec.

Edited by morisowa
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mam prawo się tu wypowiadać, bo stałą deklarowiczką nie jestem. Nie mniej jednak na konto Leo przelałam 36 zł + 100zł z bazarku + 110 zł zapłaciły osoby które kupiły rzeczy przekazane przeze mnie na oddzielny bazarek, kolejne 30zł to koszty wysyłki które miały być mi zwrócone, a z których dobrowolnie zrezygnowałam na rzecz psa. Wychodzi z tego suma 276 zł. Rozumiem, że w niczym nie przyczyniły się one do polepszenia bytu pieska, a zostały spożytkowane w nieznany przeze mnie sposób przez obcą dla mnie osobę.

Odechciewa się pomagać. Przykro mi to pisać - żałuję, że weszłam kiedyś na ten wątek i żałuję swojej chęci pomocy - sytuacji psa nijak nie poprawiłam, a straciłam sporo pieniędzy i czasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sceptiques'][B]W tej chwili mogę tylko krótko napisać[/B]: pieniądze, które zostały wpłacone, nie przepadną. [/QUOTE]

Wobec tego : kiedy będziemy mieli przyjemność zapoznać się ze szczegółowymi wyjaśnieniami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sceptiques']W tej chwili mogę tylko krótko napisać: pieniądze, które zostały wpłacone, nie przepadną. Zostaną przeze mnie zwrócone hotelikowi.[/QUOTE]

Tak jak napisałam wcześniej, interesuje mnie konkretny termin. Nie było słowa wyjaśnienia, wszystko wyszło przez przypadek. Tak się nie robi. A skoro ktoś ma czelność tak się zachowywać, to mi się też nie chce być wyrozumiałą.
Podkreślę: wpłacałam pieniądze na potrzeby psa a nie czyjeś prywatne. O tym mowy nie było. Pomagałam psu i oczekuję, że te pieniądze zostaną szybko przelane tam, gdzie były przeznaczone.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][QUOTE][/SIZE][SIZE=3][B]Miałam nadzieję, że ten artykuł przyniósł jakieś wpłaty dla Leo. Jest tam podany nr konta u dołu.[/B][/SIZE][SIZE=3][/QUOTE]
[/SIZE]
Z tego, co wiem, artykuł przyniósł wpłaty. Znajdują się one na koncie fundacji Zwierzę Nie Jest Rzeczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']
Za tydzień powinnam znów być u Leo. W drugiej połowie lipca pewnie też. Wierzę, że już wkrótce Leo będzie cieszyć się spacerami :)[/QUOTE]

Super, że będziesz mogła tam pojechać:-)

Link to comment
Share on other sites

Przykre, że znowu taka nieprzyjemna sprawa. Pieniądze za czerwiec oczywiście wpłacałam - 20 zł stałej deklaracji. Za lipiec wpłacę na konto podane przez Małgorzatę. Mam nadzieję, ze wszystko zostanie wyjaśnione i Leo na tym nie ucierpi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Ja też oczekuję konkretnego terminu wpłaty za hotelowanie Leo i praktycznie natychmiastowej wpłaty.Nikt nie miał pojęcia,że Pani Grażyna tylko otrzymała wpłatę do połowy marca a gdzie kwiecień,maj ,czerwiec a już zaczyna się lipiec.To jest normalna kradzież tak ciężko zdobytych deklaracji.A gdzie jest dane słowo,że brakujące pieniądze do 450zł będzie pokrywać Ewelina.Gdyby nie to dalej szukalibyśmy deklaracji.
Teraz musimy sprężyć się i szukać brakujących deklaracji stałych.
Kto może zrobić bazarek,ja mam trochę rzeczy,które chętnie przeznaczę na bazarek - ja nie umiem robić bazarków.
Chyba nikogo nie jest uwzględniona wpłata czerwcowa,moja deklaracja poszła 1.06.12.[/QUOTE]


ja juz fantów nie mam , ale moge zrobic bazarek z Twoich , chociaz tak pomoge w tej sytuacji ...

Link to comment
Share on other sites

Biafra powiedziała, że były trzy wpłaty, sprawdzi jeszcze kwotę. Pieniądze są u niej, bo jako fundacja nie mogła ich przekazać prywatnej osobie, może tym opłacić rachunek.
Ja swojej deklaracji za czerwiec nie wpłaciłam, więc jest u mnie. Czyli chyba jest tak, jak napisała morisowa (dzięki) w poście #586. Wieczorem postaram się usiąść i zrobić coś z informacjami na pierwszej stronie, żeby były aktualne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Wczoraj poszła moja deklaracja za lipiec na konto _Gos_.
Wobec trudnej sytuacji finansowej dalej podtrzymuję swoją deklarację w kwocie 20zł.Deklaracja miała zakończyć się w lipcu - ostatnia wpłata.[/QUOTE]

Dzięki Anula za przedłużenie. Sytuacja jest przygnębiająca, ale jakoś trzeba to ogarnąć.
Na razie nie zeszła wpłata, pewnie się zaksięguje po 12.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...