Jump to content
Dogomania

Uroczy parówkowaty Wilczek.Uwielbia wszystko i wszystkich!Smutno Mu w kojcu!! :(


Klaudus__

Recommended Posts

Wilczek, co ty musisz teraz znosić...
Przecież , to dla mnie jest w ogóle nie pojęte jak po 2 czy 3 dniach można oddać psa, bo piszczy itp. Każda rodzina adoptując psa powinna wiedzieć, ze na zaaklimatyzowanie się takiego psa potrzeba nawet 2 tyg. jak nie więcej. Ja jestem domem tymczasowym, przyjmowałam różne psy, i te małe i te troszeczkę większe, i te z lękami, i te bez lęków. Pierwsze 4-5 dni nie wygladały nigdy kolorowo. Pies w nocy się kręcił, piszczał, nie potrafił znaleźć swojego miejsca, w ciagu dnia zdażało sie, ze pies chował się za drzwiami, pod krzesłami, bo nie chciał mieć, ze mą do czynienia. Psy nie myślą racjonalnie tak jak ludzie. One nie wiedzą co się dzieje, gdy nagle z miejsca pełnego psów i innych zwierząt nie wiadomo czemu muszą przenieść się do domu, gdzie jest nowe otoczenie, nowi ludzie, nowe zwierzeta, nowe zasady i muszą się do nich dostosować.
Każdy pies jest inny niektóry przyzwyczaja się już pierwszego dnia, a niektóry potrzebuje znacznie wiecej czasu.I trzeba ten czas mu dać...
Ja nie wiem dlaczego ludzie nie potrafią tego zrozumieć...
Biedak, znów wróci do kojca...

Link to comment
Share on other sites

ech, co tu pisać.
ludzie do adopcji psa podchodzą mniej poważnie, niż do kupna telewizora. zanim taki kupi tiwi, to dwa tygodnie na necie siedzi,. fora sprawdza, opinie itd.

a pies? jaki jest, kazdy widzi. za dużo jest, więc można miec pomysła, potakiwać na każda informację, że sie wie, zna i rozumie, bo kto sie chce przyznac, ze się nie zna...

i mózna porządnie nie przemyslec sprawy (a to oznacza punkt po punkcie minusy, obawy i ew problemy rozpatrzyć, a nie tylko pomyśleć sobie - chce pieska) .

moim zdaniem to kwestia wychowania, takiego po łebkach, bez konsekwencji i szkoły. społeczeństwo mamy zachowujące się jak nastolatki, idące w zaparte, patrzące tylko na własny interes, dokładnie w ten sposób, jak się miało przysłowiowe 15 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']paulinken a wysyłałaś do Emiś? może tam, przynajmniej niedaleko, bo koło Katowic
Boże nie mogę w to uwierzyć, co to za babsztyl:shake:[/QUOTE]

Rozmawiałam wczoraj z Emiś - jak na razie ma dwa wolne kojce, ale zarezerwowane do soboty. Wszystko wyjaśni się jutro popołudniu. Problem w tym, że Wilczek nie ma ani złotówki deklaracji.

WILCZEK WRÓCIŁ JUŻ DO PUNKTU:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Rozmawiałam wczoraj z Emiś - jak na razie ma dwa wolne kojce, ale zarezerwowane do soboty. Wszystko wyjaśni się jutro popołudniu. Problem w tym, że Wilczek nie ma ani złotówki deklaracji.

WILCZEK WRÓCIŁ JUŻ DO PUNKTU:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE]
Nie do wiary:shake::shake::shake::-(:-(:-(:-(:-(
Miałam do końca nadzieję,że ta kobieta ma jednak odrobinę serca:-(
Bardzo się pomyliłam, [B]Pani Aniu wstyd mi za Panią[/B]:oops:
Musimy coś zrobić, rozesłać wątek, zebrać deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']może ktoś sie postarać o super fotki? będziemy ogłaszać do skutku
może ktoś ma dojście do Metra?
Wilczek zna się na ludziach, od początku mu się tam nie podobało[/QUOTE]

Mamy kilka dzisiejszych zdjęć. Podaj mail'a to prześlemy, może coś wybierzesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']może ktoś sie postarać o super fotki? będziemy ogłaszać do skutku
może ktoś ma dojście do Metra?
Wilczek zna się na ludziach, od początku mu się tam nie podobało[/QUOTE]
Fakt, mądra psina.

Link to comment
Share on other sites

Fotki muszą być naprawdę dobre inaczej nie ma szans. Jest zbyt szary. Jakby ktoś napisał i zamieścił na wątku sensowny tekst to każdy mógłby z niego korzystać i robić ogłoszenia w miarę swoich możliwości.
Ja mogę zrobić tablicę lub gumtree wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Wilczek, co ty musisz teraz znosić...
Przecież , to dla mnie jest w ogóle nie pojęte jak po 2 czy 3 dniach można oddać psa, bo piszczy itp. Każda rodzina adoptując psa powinna wiedzieć, ze na zaaklimatyzowanie się takiego psa potrzeba nawet 2 tyg. jak nie więcej. Ja jestem domem tymczasowym, przyjmowałam różne psy, i te małe i te troszeczkę większe, i te z lękami, i te bez lęków. Pierwsze 4-5 dni nie wygladały nigdy kolorowo. Pies w nocy się kręcił, piszczał, nie potrafił znaleźć swojego miejsca, w ciagu dnia zdażało sie, ze pies chował się za drzwiami, pod krzesłami, bo nie chciał mieć, ze mą do czynienia. Psy nie myślą racjonalnie tak jak ludzie. One nie wiedzą co się dzieje, gdy nagle z miejsca pełnego psów i innych zwierząt nie wiadomo czemu muszą przenieść się do domu, gdzie jest nowe otoczenie, nowi ludzie, nowe zwierzeta, nowe zasady i muszą się do nich dostosować.
Każdy pies jest inny niektóry przyzwyczaja się już pierwszego dnia, a niektóry potrzebuje znacznie wiecej czasu.I trzeba ten czas mu dać...
Ja nie wiem dlaczego ludzie nie potrafią tego zrozumieć...
Biedak, znów wróci do kojca...[/QUOTE]

Ty wiesz, ja wiem....inni nie chcą ...nawet wiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']On wyglada na małego pieska na zdjęciach. na taką parówę jak jamnik.[/QUOTE]

No tak całkiem mały to on nie jest. JEST DŁUGI JAK BASET I TROCHĘ WYŻSZY. MORDA JAK RENTS - Z OWCZARKA. OGON JAK U LISA. Proporcje dobrze widać na stronie 9-tej. Trzecia fotka.

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze, że w tym psie jest 0 agresji, jest bardzo, bardzo przyjazny (do ludzi i do innych psów), nie hałasuje, nie niszczy domu i lubi dużo przebywać na dworze (spacerki). Na początku ciągnie na smyczy. Po kilku minutach się uspokaja. W samochodzie grzecznie siedzi i bez problemu do niego wskakuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...