Jump to content
Dogomania

Uroczy parówkowaty Wilczek.Uwielbia wszystko i wszystkich!Smutno Mu w kojcu!! :(


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='wojtuś']Mój imienniku,
Kochani,
wysłałem PW do malena78 z zapytaniem o DT, na razie telefon ma poza zasięgiem, będę próbował dalej, a... i na evencie FB też jestem;)[/QUOTE]

Jesteśmy wdzięczni za pomoc, ja sobie nie wyobrażam, co ten biedny Wilczek musi teraz przeżywać...

Link to comment
Share on other sites

Malena bardzo by chciała pomóc, jednak ma swoje 3 pieski, dodatkowy piesek mógłby nie być przyjaźnie przyjęty przez rezydentów. Podziękowałem P.Magdzie.

Napisałem tez prośbę do Psiej Szkoły w Glichowie, to domowy hotelik, nawet odpłatnie gdyby było miejsce- trzeba próbować:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Tofikowa wysłała mi zdjęcia Wilczka do DZ.Klaudus_ powiedz, proszę, który dzień, oprócz piątku i niedzieli, masz wolniejszy? Bo tel, to na Ciebie?Trzeba próbować, bo on jest naprawdę niepowtarzalny.[/QUOTE]

Można podać oba i Klaudus i mój: 798 596 534

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']I w tym problem, nie można podawać publicznie kont prywatnych.
Mam nadzieję, że znajdziemy dla chłopaka BDT, lub za zwrotem karmy i weta...
400 zł plus karma u Emiś mozemy nie udźwignąć, poza tym on powinien teraz być w domowym dt[/QUOTE]

U Emiś to nie 400 zł plus karma tylko 10,00 za dobę + karma!!!

A poza tym na pierwszy m-c już jest kasa - 400,00 po Lence Klaudii i miały być właśnie dla Wilczka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Można podać oba i Klaudus i mój: 798 596 534[/QUOTE]

lepiej jeden, bo wszystko się wlicza i wtedy tekst jeszcze krótszy.Jak mogę na Avilia, to ok.
Ile on w końcu ma lat?Była mowa o 2ch.Nieodpowiedzialna, na szczęście niedoszła właścicielka, twierdziła, że znacznie więcej.Ludzie w blokach mają huski, labradory i inne duże psiaczki...Wiem, bo takie osoby znam, ale bliziutko mamy las, więc to nie problem akurat.

Wilczek, porzucony, od kilku m-cy gaśnie za schroniskowymi kratami.Zdrowy, domowy, przyjazny.tel. 798 596 534 Tofikowa, Twój tekst jest dobry, tylko dopisz jeszcze jakieś....skasowałam, moim zdaniem, zbędne słowa, ale z góry przepraszam za to, dopisz inne tylko...Wiek? Są słowa: młody, dorosły, dojrzały, starszy pan...

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Tylko to jednak kojec...dobry, ale kojec...
Poza tym psy z domowych DT zwykle szybciej znajdują DS[/QUOTE]

No a jak w między czasie pojawią się Mysłowice, to co wtedy?

Trzeba dzisiaj podjąć decyzję i w razie czego zawiadomić Emiś, że rezygnujecie.
Dziewczyna musi wiedzieć na czym stoi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Wydarzenie na fb funkcjonuje od wczoraj, dużo ludzi przyszło, może tam się coś urodzi...[/QUOTE]

Dużo ludzi przyszło no i co z tego.
Tylko komentarze na temat Pani Ani, a nie o to nam przecież chodziło.
Potrzebujemy KASY, a nie pustych słów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Beata uwierz ,że z całego serca chciałabym,żeby do hotelu pojechał.
Jednak nie dam rady Go później sama utrzymywać...[/I][/QUOTE]
Pani Klaudio mamy na 1 miesiąc, to dużo czasu żeby coś znaleźć.[B] Nie zostawimy Pani samej [/B]. Miesiąc to sporo czasu, jeśli teraz można podjąc próbę ratowania , to trzeba to zrobić. Kojec nie jest wymarzonym miejscem ale on tak żyje i w mieszkaniu nie był najszczęśliwszy. Nie rezygnujmy, proszę. Uważm ,że kojec i bezpieczeństwo to niezła alternatywa. Wespół -zespół przez miesiąc damy radę. Zadzwonię do Pani i powiem , jaka jest pesymistyczna wizja jeśli nie znajdziemy niczego przez miesiąc.Nie mogę tego pisać ale uwierzcie mi ,że ten kojec to jest lepsze rozwiązanie niż wywózka do....:-(
[B]Mamy miesiąc na intensywne działanie, zostańcie wszyscy na wątku i bądźmy aktywni, damy radę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Klaudia, nie zostaniesz sama.Wpłacałam na Juranda i najprawdopodobniej chauwa uśmierciła psa, a najpewniej przyczyniła się, do jego śmierci...10 zł ode mnie macie teraz, jeszcze zobaczę, czy dam radę więcej.Miesiąc czasu, to naprawdę dużo, w przypadku Wilczka.Multum ogłoszeń i wierzę, że znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...