Jump to content
Dogomania

Uroczy parówkowaty Wilczek.Uwielbia wszystko i wszystkich!Smutno Mu w kojcu!! :(


Klaudus__

Recommended Posts

Hej Cioteczki... Daaawno mnie na dogo nie było, ale Klaudia powinna mnie troszkę kojarzyć...
Podglądam czasem wątki i udostępniam FB jeśli jest ale niestety jestem zapsiona i nie mogę inaczej pomagać :(
Piszę bo jestem z Mikołowa i mam w miarę blisko do Tychów także jeśli nikt się nie odezwie to ewentualnie (o ile będę wiedzieć gdzie jechać) mogę zrobić wizytę. Nie robiłam tego nigdy ale z małym wsparciem i wytycznymi powinnam dać radę :P

Link to comment
Share on other sites

[I]Tatalka - jasne,że Cię kojarzę!
Jakbym mogła inaczej...
W zeszłym roku przywiozłaś psiakom prezenty!
I to nie małe!!
Ale wiesz co?
Utopiłam od tego czasu tel w schroniskowej misce - podeślij mi Twój nr :P
Bo mam dom do sprawdzenia w Mikołowie (jak mi się nie rypnie sprawa)

Co do wizyty - Wojtek z Beatką - jak to zwykle bywa - zostali przeze mnie wykorzystani i wizytę zrobili :)
No... I...
Wilczek jedzie do domu :) :Cool!:
Nie jedzie ktoś jutro na trasie Pszczyna - Tychy??[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']a napiszecie coś więcej o domku i nowej Pani Wilczka?[/QUOTE]

Pani jest po Studium Weterynarii. Była wolontariuszką w schronisku w Częstochowie . Zakochała się w Wilczku od pierwszego wejrzenia. Widać, że kocha zwierzęta. Od dawna marzyła o psie. Przez ostatnie sześć lat miała królika (dostała w prezencie) , który niestety w zeszłym tygodniu odszedł. Bardzo to przeżywa. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Link to comment
Share on other sites

Wilczek to niezwykle piękny psiak, nigdy nie zapomnę jego granatowo -grafitowej sierści, gęstej jak szczotka. W schronie robił nieziemskie wrażenie..., w domku , po kąpieli i szczotkowaniu , przy dobrym jedzonku będzie jeszcze piękniejszy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Wybaczcie upierdliwość ale mam bzika na punkcie pilnowania pieska zaraz po adocpji. Sprawdzone szelki i mocna smycz bezwzględnie potrzebne, poinstruujcie Panią.[/B][/QUOTE]

Pani dostała taką instrukcję, że HEJ. Nawet w pewnej chwili myślała, że chcemy ją do tego pieska
zrazić - a chodziło tylko o to, że tak do końca nie wiemy jaki on jest i że na początku musi się liczyć z trudnościami - że może niszczyć, że właśnie może jej czmychnąć, że może mieć biegunkę, że może jej podlewać mieszkanie, że będzie za nią płakać jak jej dużej nie będzie w domu i wiele wiele innych . . . . .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...