Jump to content
Dogomania

Uroczy parówkowaty Wilczek.Uwielbia wszystko i wszystkich!Smutno Mu w kojcu!! :(


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='paulinken']Nie mam słów na tą kobietę.


Ciocie, u mnie jest jeszcze ponad 400zł po Lence. Gdyby jakiś DT/hotelik się znalazł, to możemy to przeznaczyć na Wilczka. I zbierać deklaracje.[/QUOTE]
Trzeba pilnie szukać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Nie mam słów na tą kobietę.


Ciocie, u mnie jest jeszcze ponad 400zł po Lence. Gdyby jakiś DT/hotelik się znalazł, to możemy to przeznaczyć na Wilczka. I zbierać deklaracje.[/QUOTE]

Kurcze - to juz jest jakaś kwota. Tylko dokąd z nim, tak na szybko, przecież za parę godzin psiak musi być odebrany. Hoteliki ? Który ?

Link to comment
Share on other sites

lepiej skupic się na ogłoszeniach, a nie na hoteliku. taka kasa przyda sie psom bez szans, chorym itd.
wilczek jest w dobrej kondycji.

a pani kłamała. na stówę! nic nie wie o psach.
mam nadzieję, ze trafiła juz na czarne kwiatki.
ciekawa jestem, czy ona zostawia jakieś ślady swoim życiem? nie? no to juz mamy jasność. wiemy, że pani nie musi sprzatać, bo nie brudzi, więc i inni nie powinni.
zła jestem.
technik wet? mam nadzieję, ze nie chodzi o zwierzeta towarzyszące, bo ona jest noga z etologii i behawioru!!

totalna noga!

po raz kolejny ściemniacz wolotariacki, co jest z tymi ludźmi. tzreba ich zawsze wypytywac o ten wolontariat, bo chyba polega on na tym, ze karmę się zawiozło raz do schronu.

MAM NADZIEJĘ, ZE TO CZYTA.
PROSZĘ KUPIĆ SOBIE MISIA PLUSZOWEGO. EMPATII PANI WYSTARCZY TYLKO NA PRZEDMIOTY, NP ŚCIANY.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']Transport był gratis.[/QUOTE]
Gratis bo nie chcecie Państwo zwrotu swoich kosztów.... przecież auto nie jeździ na powietrze:shake:
[FONT=arial black][I]Ja wiem ,że szlachetni Ludzie wieźli Wilczka na własny koszt, wieźli do dobrego życia...[/I]......[/FONT]......:-(
Skoro jednak był to daremny trud i daremny wydatek to ta Pani powinna zwrócić poniesione koszta.......
Domyślam się,że nawet nie spytała:shake: No cóż, niech sobie inni płacą jak chcą pomagać:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Kto będzie odbierał Wilczka?
Chodzi mi o to że jeżeli ma być ogłaszany w gazecie to konieczne jest super zdjęcie, ponieważ w gazecie można zamieścić tylko jedno. Widoczna cała sylwetka najlepiej bokiem aby widoczna była wielkość oraz ładna kitka. Głową zwrócony w stronę obiektywu. Zrobione na jakimś jasnym tle. Bardzo ładne zdjęcia były zrobione w tym niby domku. Odpowiednie oświetlenie dopiero ukazało jak piękne ma umaszczenie. Może osoba odbierająca natrzaskałaby fotek.

Link to comment
Share on other sites

Niestety my będziemy Go dzisiaj odbierać. Postaramy się zrobić jakieś fotki, ale czy będą odpowiednie to nie gwarantuje.
Przy dzisiejszej zmiennej pogodzie i jeszcze w godzinach popołudniowych z jasnym tłem może być ciężko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']Ja będę odbierał ( z Atao ) - spróbuje tylko dziś pogoda niespecjalna . . . .Jego trudno uchwycić - chłopak bardzo ruchliwy.[/QUOTE]
No przecież taki staruszek i brudas i śmierdziuszek........!!!!!!!!!!!!
Pozdrówcie "serdecznie"... Panią Anię, mam nadzieję ,że odkazi i wyperfumuje dom po Wilczku......................:(
Święta idą - okna powinny być czyściutkie , firanki białe, podłogi pachnące, a pies............. pies niech gnije w schronisku:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No przecież taki staruszek i brudas i śmierdziuszek........!!!!!!!!!!!!
Pozdrówcie "serdecznie"... Panią Anię, mam nadzieję ,że odkazi i wyperfumuje dom po Wilczku......................:(
Święta idą - okna powinny być czyściutkie , firanki białe, podłogi pachnące, a pies............. pies niech gnije w schronisku:([/QUOTE]

Z ręką na sercu mogę napisać, że "sterylnej" czystości to tam nie zauważyłam. Okna wody już dawno nie widziały.
A teraz wszystko na biednego Wilczka...

Link to comment
Share on other sites

Ach Wilczek chyba jako jedyny będzie tak pachniał w schronie,bo podobno został wykąpany.
Sorry,ale nie mogę-jaką trzeba być ******,żeby najpierw dawać psu namiastkę domu,a potem wrzucić go spowrotem do schronu!Gratuluję wielkości mózgu Pani Aniu.Bardzo żałuję,że nie mamy czym po Wilczka podjechać z Klaudią,zostało by Pani wszystko wytłumaczone-postaramy się aby nigdy znikąd nie dostała psa do adopcji.

Gratuluję jeszcze tej przeogromnej wiedzy weterynaryjnej skoro wiek Wilczka został przez Panią określony na ponad 10 lat.To chyba w te dwa dni strasznie się postarzał-o jakieś 7 lat minimum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Z ręką na sercu mogę napisać, że "sterylnej" czystości to tam nie zauważyłam. Okna wody już dawno nie widziały.
A teraz wszystko na biednego Wilczka...[/QUOTE]
A ja właśnie myję okna i moje trzy śmierdziuszki:) bardzo mi "pomagają":eviltong: Nie wyobrażam sobie lustra bez odbitych mokrych nosków....
Żal mi ludzi, którzy nie umieją kochać bezwarunkowo..... Pani Aniu dzieci brudzą bardziej niż psy i jeszcze mają wymagania, nie polecam:angryy:

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Nawet przy rezygnacji z psa można podejść uczciwie i pozwolić, żeby pies czekał u osoby rezygnującej do czasu znalezienia domu. Albo jakiś realny termin odebrania można ustalić, żeby zdążyć go ogłosić. Powrót do schroniska to koszmar. Nie da się ustalić takiej opcji dla dobra psa? Może okaże się na tyle odpowiedzialna, że poniesie konsekwencje nieprzemyślanej decyzji, będąc dt dla Wilczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...