Jump to content
Dogomania

rents

Members
 • Content Count

  778
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About rents

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

859 profile views
 1. Biedny Psiak. Poślemy 100 zeta . . . na co tam trzeba. Tylko na jakie konto ?
 2. Nie ma takiej możliwości, by Feri wróciła do schroniska, bo tam będzie się męczyć jeszcze bardziej.   Niestety na tą chwilę nie wiemy gdzie ją dać, a o tym co dalej, będziemy musieli zdecydować już jutro (wszystko zależy od tego, jak Feri zareaguje na najsilniejszy z możliwych sterydów, jaki został jej dzisiaj podany).   Patrzę na nią i widzę, że ona nie chce jeszcze się poddawać, jednak musi się w tej sytuacji znaleźć dom, dla którego będzie oczkiem w głowie (są przeciwwskazania, aby pozostawała sama w domu, nawet na kilka godzin, a ja niestety nie mogę z nią być przez cały czas).   Dodatkowym problemem jest wypróżnianie Feri. Niestety, ale nie odczuwa potrzeby załatwiania się, przez co musieliśmy dzisiaj ją cewnikować...   Co do wieku... możliwe, że ma 8 lat, ale była bardzo źle prowadzona przez całe życie. Z drugiej strony może mieć nawet 12 lat :(
 3. To ja się dorzucam (z AtaO) do puszki Rudaska. 100 PLN na R. i 100 PLN na "prąd Rudaska" :) . . .
 4. [quote name='Olena84']Biedak kochany. A co leży po lewej stronie w 30 sekundzie, myślałam że to pies w krzakach;/[/QUOTE] Bez obaw - to tylko jedna z "zabawek" Grafiego, które dostał jakiś czas temu ;)
 5. Pewnie, że rachunek (o ile w ogóle) . . . nie jest przecież pod opieką Fundacji . . . ale z drugiej strony miejmy do siebie odrobinę zaufania, więc chyba wystarczy samo powiadomienie co do potrzebnej kwoty. To ile Bariczkowi teraz brakuje pieniędzy ?
 6. rents

  Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]

  Ikuś za Tęczowym Mostem . . .
 7. Sachemku . . . często myślę o Tobie. Śpij Spokojnie pod brzózkami . . .:-(
 8. No i Szaguś "wrócił" do pierwotnych właścicieli . . . . Nie wiem czy był szczęśliwy z tego powodu ale NA PEWNO BĘDZIE BARDZO BARDZO TĘSKNIŁ ZA DT !!!! Miał najlepszy domek tymczasowy jaki sobie można wyobrazić . . . . Wielkie Dzięki Dziewczyny !!!
 9. rents

  Jednooki Samuel...w ds :)

  Teoretycznie można by je pousuwać ale weci stwierdzili, że to za stary psiak, żeby z różnych części wyciągać to "dziadostwo". Niech z tym żyje.
 10. rents

  Jednooki Samuel...w ds :)

  Gdyby ktoś miał wątpliwości dlaczego naśrutowany Samuś - otóż w tym małym ciałku jest 7 myśliwskich śrutów - w tym jeden w głowie . . .
 11. Ciekawe czy ma jeszcze wiarę w człowieka . . .
 12. I ten jego płacz . . . doskonale słychać to na filmiku . . .
×