Jump to content
Dogomania

Ankieta dotycząca ulubionej rasy:


Monisiaa-Saba

Recommended Posts

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny nie martwcie się ja cały czas dopisuję można głosowac tyle że jakbym później na raz miała zliczyć to byłby problem, a tak przy okazji mamy rozeznanie :) GŁOSUJCIE JESZCZE!!!
[B]Korenia [/B]BEZ TAKICH BO WYCOFAM TWOJE GŁOSY :mad: Może komuś nie podoba się rasa wybrana przez Ciebie?
[B]Agata_B [/B]yorki to śliczne psy :) :loveu: :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']
[B]Korenia [/B]BEZ TAKICH BO WYCOFAM TWOJE GŁOSY :mad: Może komuś nie podoba się rasa wybrana przez Ciebie? [/quote]
Przczytaj wypowiedz tej osoby co napisała, że jojki lubi, a być moze zauwazysz pytanko - "kto sie ze mna zgodzi?" ja napisalam ze nie zgadzam sie :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja kocham:
1[COLOR=Red][B]BOKSERKI:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[SIZE=1]
[/SIZE][/B][SIZE=1][COLOR=Black][SIZE=2]2[COLOR=Red][B]DOGDEBORDEAUX:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR]3[COLOR=Red][B]HUSKY:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[/B][/COLOR]4[COLOR=Red][B]GREYHOUND:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
5[B][COLOR=Red]LABRADOR:loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/B][COLOR=Red]KUNDELKI TEż KOCHAM:lol:
[/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma'][B]Korenia [/B]pytanie było kto się zgadza .... nie zgadzasz się to [B]milcz[/B] :mad: Trochę kultury może co ? Każdemu podoba się co innego [B]dzieki temu ten świat jest ciekawy[/B] :shake: :roll: :shake:[/quote]
:-? :-? :-? Zaprzeczasz sama sobie...

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Korenia']:-? :-? :-? Zaprzeczasz sama sobie...[/quote]

[B]Korenia to co napisałaś że chyba od końca to nie było zbyt miłe :shake: :look3: [/B]
[B]Trochę kultury :shake: :shake: [/B]
[B]jak już nie mogłaś wytrzymać i chciałaś mi zaprzeczyć to mogłaś chociaż (kulturalnie) powiedziec że wolisz inną rasę i za tą nie przepadasz.[/B]
[B]I uszanuj moje zdanie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B'][B]Korenia to co napisałaś że chyba od końca to nie było zbyt miłe :shake: :look3: [/B]
[B]Trochę kultury :shake: :shake: [/B]
[B]jak już nie mogłaś wytrzymać i chciałaś mi zaprzeczyć to mogłaś chociaż (kulturalnie) powiedziec że wolisz inną rasę i za tą nie przepadasz.[/B]
[B]I uszanuj moje zdanie.[/B][/quote]
Ale ja oczywiście szanuje Twoje zdanie :) To była moja mała dygresja :p :diabloti: I akurat braku kultury nie wykazałam...
Aha Palma:
[QUOTE]Może komuś nie podoba się rasa wybrana przez Ciebie? [/QUOTE]
Naprawde ja mam w nosie, że ktoś może nie lubić kundelków - a jest multum takich osób, może pisać, że są głupie, brzydkie itd itp. ja zdania nie zmienię.. to jest Moje zdanie :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Korenia[/B] słyszałaś coś takiego "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" ? No więc nie miej wątów ...... jeszcze słowo <obojętnie od kogo> na ten temat wycofuję jego głosy ..... żeby było sprawiedliwie :eviltong: :lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma'][B]Korenia[/B] słyszałaś coś takiego "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" ? No więc nie miej wątów ...... jeszcze słowo <obojętnie od kogo> na ten temat wycofuję jego głosy ..... żeby było sprawiedliwie :eviltong: :lol: :eviltong:[/quote]
Nie mam wątów :p I możesz mój głos wycofać... ja i tak wiem, że Kundelki są najlepsze!!!! Było tak, jest i będzie!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Korenia']Ale ja oczywiście szanuje Twoje zdanie :) To była moja mała dygresja :p :diabloti: I akurat braku kultury nie wykazałam...
Aha Palma:

Naprawde ja mam w nosie, że ktoś może nie lubić kundelków - a jest multum takich osób, może pisać, że są głupie, brzydkie itd itp. ja zdania nie zmienię.. to jest Moje zdanie :p[/quote]

Ja też lubie kundelki... w życiu miałam same kundelki - nigdy nie miałam rasowca :oops:
Ale kocham Yorki i koniec kropka.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][U][FONT=Arial Black][SIZE=7][B][COLOR=Magenta]Y[/COLOR]o[COLOR=Magenta]r[/COLOR]k[COLOR=Magenta]s[/COLOR]h[COLOR=Magenta]i[/COLOR]r[COLOR=Magenta]E[/COLOR] T[COLOR=Magenta]e[/COLOR]r[COLOR=Magenta]r[/COLOR]i[COLOR=Magenta]e[/COLOR]R[/B][/SIZE][/FONT][/U]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=DarkOrchid]1. Owczarki niemieckie długowłose :loveu::loveu:
2. KUNDELKI :loveu:
3. Dobermany
4. Czechosłowacki Wilczak
5. Border Collie
6. Łajka Jakucka
7. Owczarek belgijski
8. Owczarek Podhalański
9. Siberian Husky!! :loveu:


[/COLOR][/B][COLOR=DarkOrchid][COLOR=Black]Ale się rozpisałam.. :oops: ale widać, jaki gust "psi" mam :razz:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...