Jump to content
Dogomania

Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziwna sytuacja :(
wątek był założony z powodu sytuacji suni Tosi
to nie znaczy ,że Lidka nie może pisać o innych biedach

dziwne jest też ,że elik pyta się mnie jaką ja tu pełnię rolę -a co elik zrobiła oprócz udostępnienia konta? każda mogła to zrobić ,jak ktoś może wypraszać z wątku nie swojego?

Lidce należy się szacunek a nie atakowanie ,że nie odpowiada grzecznie na pytania
na pytania odpowie na spokojnie bo o dobro Tosi chodzi i o pomoc
Wiecie ile zwierzętami Lidka zajmuje się ? policzcie o ilu wspomniała starczy palców jednej ręki,dwóch,trzech?
Lidka to dobra kobieta w trudnej sytuacji.
I chyba teraz na wątku zostały osoby ,którym zależy na zwierzętach-Yv1958,rue la la
ja na miejscu Lidki bałabym się chyba z domu wychodzić ,nie dorastam jej do pięt
i ile mogę to pomogę
Nerwów Lidce nie brakuje ,może spokojniej trochę ?

Link to comment
Share on other sites

ruda_32 a czy może zamiast bronić Lidki, po prostu jedna i druga strona zakończą dyskusję? Co w tym trudnego, zapytać co u Tosi nie dodając żadnych komentarzy nie na temat i nie poświęcając prawie dwóch stron innym psom i bezcelowym dyskusjom?

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy tu po to żeby pomóc psiakom, rozumiem że ten wątek był założony dla połamanej suni ale na litosć Boską jeśli kobieta ma u siebie gromade psów i znajduje kolejne to chyba jestesmy tu po to żeby pomóc. Być może pani Paulina nie ma czasu albo możliwości założyć wątku zbiorowego. Może ktoś by jej w tym pomógł ??
Jak zwykle na forum jest więcej [B]niedomówień i zbędnych dyskusji[/B] niż to warto a przecież nie o to nam chodzi :)
Czekamy na wieści o suńci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Jesteśmy tu po to żeby pomóc psiakom, rozumiem że ten wątek był założony dla połamanej suni ale na litosć Boską jeśli kobieta ma u siebie gromade psów i znajduje kolejne to chyba jestesmy tu po to żeby pomóc. Być może pani Paulina nie ma czasu albo możliwości założyć wątku zbiorowego. Może ktoś by jej w tym pomógł ??
Jak zwykle na forum jest więcej [B]niedomówień i zbędnych dyskusji[/B] niż to warto a przecież nie o to nam chodzi :)
Czekamy na wieści o suńci :)[/QUOTE]
Dokladnie dziewczyna nie pisze o pogodzie....a widac ze bardzo pomaga.
Wcale Jej sie nie dziwie,ze pisze takie posty czuje sie bezsilna.
Zaraz jamniczke wstawie na watek jamnikow tylko poprosze o wiecej danych.

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze Paulinka nie bedzie miec mi za zle, jezeli napisze, ze Jamnisio ma domek:multi:


[B]Tosia czuje sie dobrze![/B]

Lidka pojechala do weterynarza, z umierajacym kotem./Kicia z bialaczka/.

[B]Moze bedzie juz opis zdjec rtg. Tosi?



[I]Tutaj jest watek psow i kotow Pauliny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209696-Przytulisko-Pauliny-31-zwierzak%C3%B3w-kot%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-./page31"]http://www.dogomania.pl/threads/209696-Przytulisko-Pauliny-31-zwierzak%C3%B3w-kot%C3%B3w-i-ps%C3%B3w-./page31[/URL]
W tytule jest nazwa "Przytulisko".
Przytulisko powinno byc wzieta w cudzyslow. [U]Paulina nie ma zadnego PRZYTULISKA[/U].
Ma male mieszkanie, w ktorym jest czesc zwierzakow i czesc na dzialce.
Aaa.....i dzikie kotry dokarmiane codziennie!







Zapraszam na Allegro cegielkowe dla kotow Pauliny: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2073841620#tabsAnchor[/URL]
[/I][/B]

Edited by Yv1958
Link to comment
Share on other sites

Tak jamniczka ma domek:multi: miałam dla niej trzy miejsca i wydaje mi się ze wybrałam najlepsze , bedzie w bloku na parterze jako jedyne zwierzę jak by co mam z panem kontakt .
Dzwoniła do mnie pani z Bydgoszczy z Animalsu też znalazła małej domek ale mała już poszła tutaj pod okiem , miała pani też trzech chętnych na sunie haski ale sunia mi zwiała i porozwalała wszystko nie widać jej nigdzie wielka szkoda będzie się dalej błąkać chyba że może wróci zobaczymy :shake:
Byłam z kotkiem białaczkowym u weta jest z nim nie najlepiej musiał tam zostać , jutro jadę znów zobaczyć jak badania miał dziś robioną morfologie ma niedokrwistość , lał się mi na rękach :-( zobaczymy.
Dostałam 12 puszek dziękuje tym którzy się na nie złożyli .A puszki dla psa .
Tosia dostała ostatni zastrzyk i sobie leży najadła się i obserwuje koty ........

Link to comment
Share on other sites

Mam odpowiedź od burmistrza dotyczącej bezdomnosci zwierząt ma czas do 31 marca żeby żeby przygotować program opieki nad bezdomnymi zwierzętami .I pisze że do mojej sprawy powróci po podjęciu uchwały w sprawie bezdomności zwierząt .Więc nie da do kwietnia zadnej karmy dla kotów w mieście i osrodku i nie będzie sterylizacji kotów .A w kwietniu to już za późno bo kotki będą po rui i tak to jest .Na to wychodzi że do kwietnia nie będzie miejsca u nas na bezdomne zwierzęta .Deb...... .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Yv1958 pamiętasz co facetowi pomogłam u suni co miała usuwany guz z tylnej łapy , do mnie dziś dzwonił że psina ma guzki na brzuchu :-(.Chyba ją jutro zabiore do weta .....[/QUOTE]

Lidka Ty nawet z domu nie musisz wychodzić ,żeby spadło na Ciebie coś jeszcze :)
biedna psina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']Lidka Ty nawet z domu nie musisz wychodzić ,żeby spadło na Ciebie coś jeszcze :)
biedna psina[/QUOTE]


Dawno Jej mowie, ze ma siedziec w domu!:mad:





[B][I][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=2073841620#tabsAnchor"]http://allegro.pl/show_item.php?item...620#tabsAnchor[/URL][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']:oops::oops::oops: Ale ja muszę się dotlenić .;)[/QUOTE]

Okno se otworz i gleboko oddychaj!:cool3:

I nie patrz w dol, bo jeszcze jakiegos zwierza wypatrzysz!




[URL="http://www.picturesanimations.com/weaving"][IMG]http://www.picturesanimations.com/w/weaving/179.gif[/IMG][/URL]

Edited by Yv1958
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Yv1958 pamiętasz co facetowi pomogłam u suni co miała usuwany guz z tylnej łapy , do mnie dziś dzwonił że psina ma guzki na brzuchu :-(.Chyba ją jutro zabiore do weta .....[/QUOTE]
Paulina, Ty masz tyle swoich przybled dlaczego musisz zabrac jeszcze komus psa do veta? Dlaczego on sam tego nie zrobi? Oszczedzaj dziewczyno sily bo te Twoje futrzaki Ciebie potrzebuja a Ty jeszcze ciagle nowe znajdujesz.
Jesli chodzi o znalezienie domkow to tak jak pisalam, mam z tym problem. Moja rodzina i znajomi maja juz zwierzeta a przy obecnych aferach z wywozeniem zwierzat do Niemiec i braku informacji na ich temat to balabym sie cokolwiek zrobic i tez uwazam, ze ta sprawa smierdzi. Chyba ze bylby to ktos znajomy, gdzie moglabym zwierze widziec codziennie, ale w tej chwili takiej osoby nie mam. Nie masz nikogo w poblizu, kto pomoglby Ci przy tych kotach i psach? Sama codziennie je karmisz?

Link to comment
Share on other sites

Więc co do tamtej psinki to znam tego pana kocha swoje dwa psy , nie pracuje .Nie raz miałam od niego grzyby więc czemu nie to kochana psinka ma ja chyba 7 lat coś tak jakoś zamiast z grzybami wrócił z psem .Tak sama karmie nie raz ktoś coś przyśle dla psów czy kotów , ale ten ośrodek i nasze miasto dodatkowo to jest załamka .Myślałam zeby przestać karmić ale one czekają więc jak nie raz nie mam dużo ale dam co zrobić , niektóre są dzikie niektóre się miziają biedactwa pełno ludzi , bloki i kazdy ma to w nosie nawet miski wyrzucają .Napisałam do burmistrza o karmę i sterylki odpisał mi dziś że do 31marca opracuje jakiś program nad bezdomnymi zwierzakami bo musi itd itd , a nas ma gdzies jak coś starczy to już wiadomo że nie a co zwierzakom mam powiedzieć że dostaną jeść w kwietniu ...Bałwan nasz burmistrz i tyle .Jamniczek ma dom zawsze coś ...Na haskiego były trzy domy ale mi uciekła szkoda bo idą mrozy ale nie byłam w stanie nic więcej zrobić .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Więc co do tamtej psinki to znam tego pana kocha swoje dwa psy , nie pracuje .Nie raz miałam od niego grzyby więc czemu nie to kochana psinka ma ja chyba 7 lat coś tak jakoś zamiast z grzybami wrócił z psem .Tak sama karmie nie raz ktoś coś przyśle dla psów czy kotów , ale ten ośrodek i nasze miasto dodatkowo to jest załamka .Myślałam zeby przestać karmić ale one czekają więc jak nie raz nie mam dużo ale dam co zrobić , niektóre są dzikie niektóre się miziają biedactwa pełno ludzi , bloki i kazdy ma to w nosie nawet miski wyrzucają .Napisałam do burmistrza o karmę i sterylki odpisał mi dziś że do 31marca opracuje jakiś program nad bezdomnymi zwierzakami bo musi itd itd , a nas ma gdzies jak coś starczy to już wiadomo że nie a co zwierzakom mam powiedzieć że dostaną jeść w kwietniu ...Bałwan nasz burmistrz i tyle .Jamniczek ma dom zawsze coś ...Na haskiego były trzy domy ale mi uciekła szkoda bo idą mrozy ale nie byłam w stanie nic więcej zrobić .....[/QUOTE]
Rozmawiam z dziewczyna, ktora pracuje dla mnie. Pochodzi z Poznania. To chyba nie jest daleko, prawda? Za dwa tygodnie bedzie w Polsce i prosilam ja zeby przygotowala jakis porzadny transport do Ciebie. Jedzenie, koce, szampony, odpchlacze dla psow i kotow. Jezeli mozesz to zrob liste co potrzebujesz i ewentualnie nazwy rodzajow karmy jakie te zwierzaki jedza bo doczytalam , ze wiekszosc ma problemy zdrowotne i wymaga specjalnej diety. Jej brat ma firme i nie bedzie problemu z wiekszym samochodem do transportu. Szczegoly dogramy Paulina. Jesli potrzebujesz pieluszki dla psa to mozemy je kupic tutaj i ona je wezmie ze soba. Poprosze o liste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...