Jump to content
Dogomania

3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !


eliza_sk

Recommended Posts

Wizyta odbyła sie. Nawet przeciagła. Tak sie miło rozmawiało . Jednym zdaniem. ŻYCZE WSZYSTKIM PIESKOM TAKIEGO DOMU.

Koszyczek pieska (*) nadal na swoim miejscu .Miseczka także ,tylko pieska nie ma. Oboje państwo zwierzolubni. Zdarzało sie nawet ,ze pan wychodził z jednym psem ,a wracał z dwoma. Bo jakiś nieszczesnik był głodny,wychudzony. Zaopiekowali sie i i szukali domów. Nawet z dobrym skutkiem.

Pani szukała w naszym schronisku ,ale akurat nie było szczeniaków . Od wczoraj jest 5. Jagusia podbiła im serce i już o niczym innym nie mysla ,tylko o niej.Duzo jeżdzą w góry ,bo tam gdzies mają rodzine. Jagusia będzie podróżować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 971
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jagusia gratulujemy !!!! ślicznotko
i zazdrościmy, bo u nas jakoś cisza :( i co raz trudniej nam sie bedzie z czasem pożegnać ze sobą
ale Joko na pewno za moment równie wspaniałych opiekunów na stałe znajdzie którzy ją pokochają i za żadne skarby nie oddadzą, mi jest strasznie przykro że w tej roli będę ale cóż... siła wyższa
tylko gdzie ten domek?

DoPi dziękujemy ślicznie!!!
również za to że zawsze możemy liczyć na Ciebie i Łukasza, szkoda tylko ze tak krótko się widziałyśmy ale nadrobimy jeszcze :)
pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Taaaak, dziś miałam ofertę nie do odrzucenia. Najpierw dzwonił zięć w imieniu teściowej, odesłałam na bambus po tym jak usłyszałam, że chce jej zrobić niespodziankę ... na końcu języka miałam, że teściowej w niespodziance to arszenik lepiej ... Więc zadzwoniła owa teściowa lat 67, po jej wykładzie nt. sterylek i tego, że raczej jest przeciwna, bo różne razy różnie znoszą ten zabieg i że jej sunia jak urodziła ... usłyszałam, że "pani to chyba nie chce wydać tego psa", więc powiedziałam, że owszem chcę i to bardzo, ale do najlepszego z możliwych domu, a pani tych cech nie wykazuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk'] ....więc powiedziałam, że owszem chcę i to bardzo, ale do najlepszego z możliwych domu, a pani tych cech nie wykazuje ...[/QUOTE]

[IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/rotfl.gif[/IMG] [IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/cool.gif[/IMG] [IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/laughing.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuję Elizko za wrzucenie zdjęć tych z głową i nogami :razz: sama sobie jedź z tym cudnym aparatem i rób małej zdjęcia, zobaczymy co ustrzelisz:cool3:, ( to tak sobie żartuje i nie napadam) bardzo się cieszę, że Jagula jedzie do domku. :multi:kiedy wyjazd??
i czy dobrze się już czuje??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi'] bardzo się cieszę, że Jagula jedzie do domku. :multi:kiedy wyjazd??
i czy dobrze się już czuje??[/QUOTE]


Yyyyyy pojechała ? Evelka, czy oddałaś Jagę ? Miała dziś jechać.
Ale piękne fotki Dorotko zrobiłaś, wywaliłam tylko te zdjęcia z psem, które nie zawierały psa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do p.Asi. Jagusia jest super dziewczynką.;) Spała całą noc w koszyczku.;)Tylko dwa razy zrobiła siku ,ale na polku załatwia sie bezbłednie. :lol:Dostaje za to smaczki. Trafia sama do swojej klatki . Apetyt dopisuje.:lol: Zadomowiła sie od razu. Dzis miała test 20 -to min. :cool3:Państwo wyszli na cmentarz. Jagusia została sama i nic nie nabroiła. :-o Witała państwa medając ogonkiem:):multi:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że wczoraj już się nie odezwałam, ale nie miałam jak.
W każdym razie jak już wiecie -> Jagulec już w SWOIM domu:)
Choć nie powiem, że ciężko mi się było rozstawać z tą trikolorową pięknotą...:roll: Ale jak poznaliśmy p.Asię i p.Sławka to już nie mieliśmy wątpliwości, że Jaga na pewno będzie tam z Nimi bardzo szczęśliwa! Trafiła naprawdę rewelacyjnie!:multi:
Wstępnie umawialiśmy się już na rewizyty, więc na pewno będziemy w kontakcie:)

Eliza - współpraca z Tobą to sama przyjemność:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Mall, Eliza nie będzie miała nic przeciwko pozostawieniu Joko u Was na stałe.
Myśl szybko, bo jak się domek znajdzie dla malutkiej, to już będzie za późno ;)[/QUOTE]

dobra dobra już prosze bez takich...proszę szukać Joko domu i to szybko bo ja zaraz do pracy bede jezdzic i wtedy całymi dniami nas w domu nie ma a przez okno
Joko wychodzić raczej nie będzie wiec, prosze nawet nie myślec o tym że mogłaby u mnie zostać.
bardzo prosze o zdwojone siły w poszukiwaniu bo naprawde czas sie kończy mojego otwartego domu dla zwierzaków...(niestety zima to jedyny na to moment)...jak sie dorobie i domek z polem sobie sprawie to wtedy gromadę mieć będę napewno!!
takze proszę mi przykrości nie robić takimi słowami
pozdrawiam... i ogłoszenia roznoszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...