Jump to content
Dogomania

Saba zostanie u swoich właścicieli, my będziemy pomagać i sprawdzać


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='goshia30']Dziewczyny:) Rozmawiałam z Panią X. Chyba trochę zrozumieli, że o Sabę trzeba zadbać. Podobno jeżdżą z nią na zastrzyki co poniedziałek, a mi pozwolili wziąć Sabę na długi spacer, więc poprosiłam ich żeby Saba została u mnie z soboty na niedzielę i zgodzili się bez problemu :):) Czy wiadomo co z karmą dla Saby? Ja oczywiście również sie dorzucam, 30 zł. Może uda sie coś kupić do soboty? Jak nie, to może ja kupię i przedstawię wam rachunek? Jestem bardzo ciekawa jak Saba wygląda, podobno dużo lepiej. Umieszczę zdjęcia w niedzielę.[/QUOTE]
Huraaa, huraaaa, brawo Gosiu:) Błagam, nacykaj sunieczce fotek. Będzie na spacerze, podje u Ciebie, odpocznie, dobrze:) Oby to była prawda, że leczą sunieczkę!!! A czy można to sprawdzić u weta? Wiesz do kogo jeżdżą? Szkoda, że nie chcą Ci sunieczki oddać...DT wreszcie jakoweś namierzymy!

Link to comment
Share on other sites

Już pojutrze ją zabieram :) Myślę, że nie była bita codziennie, ale skoro Pani X i swoim dzieciom nie odpuszczała to zapewne i psu się nieraz oberwało... Ocelot, mam nadzieję, ze wpadniesz do mnie w sobotę :) Mogę po Ciebie podjechać jeśli tylko sobie życzysz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goshia30']Już pojutrze ją zabieram :) Myślę, że nie była bita codziennie, ale skoro Pani X i swoim dzieciom nie odpuszczała to zapewne i psu się nieraz oberwało... [/QUOTE]

Oliwa sprawiedliwa i nią ktoś dobrze potrząśnie, jak można bić dzieci, dla tej baby nie ma żadnych świętości, ludzie są okropni coraz bardziej się w tym utwierdzam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...