Jump to content
Dogomania

Saba zostanie u swoich właścicieli, my będziemy pomagać i sprawdzać


ocelot

Recommended Posts

Dziewczyny, nie wiem czy Saba była szczepiona. Zapytam jutro.
Co do potrzeb Saby, to muszę jutro koniecznie zawieźć im trochę karmy, bo nie mają kompletnie kasy.Wczoraj chcieli pozyczyc ode mnie 50 zł...
Ocelocie, czy mogę podjechać do schronu jutro około 18ej, czy najpierw zadzownić do p. Prezes?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='goshia30']Dziewczyny, nie wiem czy Saba była szczepiona. Zapytam jutro.
Co do potrzeb Saby, to muszę jutro koniecznie zawieźć im trochę karmy, bo nie mają kompletnie kasy.Wczoraj chcieli pozyczyc ode mnie 50 zł...
Ocelocie, czy mogę podjechać do schronu jutro około 18ej, czy najpierw zadzownić do p. Prezes?[/QUOTE]
Myślę, że możesz. Ale zadzwoń wcześniej lepiej. Powiedz jej ze to ta suczka co jej mówiłam ze Stolarskiej, zna sprawę

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za wskok, ale nie jest dla mnie jasne co sie stało z zębami?
Czy powybijano jej, czy straciła na skutek niedożywienia?
Bo na pewno nie ze starości.
Kto będzie monitorował stan Saby, gdy Gosia wyprowadzi sie z Tomaszowa?
I to, jak zrozumiałam, juz niedługo.
Co sie dzieje ze szczurami?
Ajlii opiekuje sie szczurami. Ma coś w rodzaju szczurocińca.
Hamaczki im szyje, bajery różne zapewnia.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, spokojnie. Szukam już mieszkania w Łodzi, ale planuję wyprowadzić się w wakację. Mój synek idzie od 1.09. do szkoły w Łodzi, więc muszę sie do września wyprowadzić. Byłam dzisiaj u Saby i przyznam, ze nie wyglądała za dobrze. Mam wrazenie, zę schudła... :( Choc miskę miała pełną i ja również przywiozłam jej karmę, to nie chciała jeść :(:( Pani X powiedziała, że wie, że Saba się u nich meczy i że jej nie chce, ale Pan X nie chce jej oddac. Miałam wziąć Sabe dzisiaj do siebie, ale jedno z dzieci ( średni synek) powiedziało do mnie: "Ciociu, kocham Cie, zabierz mnie stąd..." Najmłodszy ma 2 miesiace, a najstarszy siedzi cały czas u swojej babci. Tak więc, wzięłam go do siebie i będzie u mnie również jutro, wezmę też Sabę. Biorę ją równiez na weekend. Podobno zaczeła sie drapać. W weekend obejrzy ją mój wet. Moze znacie kogoś, kto wynajmie mieszkanie m-3 w Łodzi. Moze być nieurządzone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Inguś jesteś kochana:) Gosiu daj znać co z sunią, wetem i tymi zębami?????? Faktycznie, co z sunią gdy się wyprowadzisz?:( Nie zostawimy jej tam!!!!![/QUOTE]
Kiedy zapytałam sie o zęby, powiedzieli, ze takie miała jak wzięli ja ze schroniska, ale nie wiem czy wierzyc im... Podobno miała te zęby wypiłowane.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gosiu za info. Zabierz dzieciaczka i Sabę, kochana jesteś, trochę odpoczną u Ciebie:) Będę miała na uwadze to mieszkanie w Łodzi. Niepokoi mnie stan Saby, zły znak utrata apetytu. Gosiu jeśli tylko dasz radę, zabierz ją błagam do weta!!!!!! Ocelot wspominała o 80zł, które ma Sabcia, na badania starczy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goshia30']Dzisiaj rano, jak odprowadzilam Patryka do domu, zauważyłam, ze Saba tak jakby pojękuje. Może ona jej w ogóle nie wyprowadza? Nie jestem pewna, ale chyba coś jest nie tak :( Dzisiaj ja dobrze obejrzę.[/QUOTE]

O matko nie !
To ją boli coś i to bardzo !
Gosiu nie czekaj i nie martw się o kasę - dorzucam !
Biegiem do weta biegiem !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...