Jump to content
Dogomania

Duffy i Daissy już w swoich domkach :) Powodzenia kochane sunieczki :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

[quote name='jolawigor']Juz to robię.
Mogę też dać trochę karmy dla dorosłego pieska którą dostałam do oddania od znajomych po ich psie i mam płyn do czyszczenia uszu bo omyłkowo kupiłam, a jeszcze miałam poprzedni. Jeśli się przyda to chętnie oddam.[/QUOTE]

Ciocia z całego serca Ci dziękujemy przyjmiemy każdą pomoc dla naszych maleństw ...:*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Emilia2280 wyraziłą zgodę na pokrycie kosztów sterylki przez Fundację KASTOR tej młodszej suni . Bo pisałyscie ,ze sterylke starszej ktos juz załatwia.
Tylko pod warunkiem,ze cena nie bedzie zbyt wygórowana , więc trzeba poszukać tańszego weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Emilia2280 wyraziłą zgodę na pokrycie kosztów sterylki przez Fundację KASTOR tej młodszej suni . Bo pisałyscie ,ze sterylke starszej ktos juz załatwia.
Tylko pod warunkiem,ze cena nie bedzie zbyt wygórowana , więc trzeba poszukać tańszego weta.[/QUOTE]

Cioteczko chciałyśmy na początku wysterylizować starszą Daissy bo tu sterylka jest na cito. Koszt sterylizacji ok 250 zł. Tak nas ostatnio policzyli za sterylkę aborcyjną. Jutro się wszystkiego dowiem. Malutka też pójdzie jutro do weta więc wszystko ustalimy.

Link to comment
Share on other sites

Martunia czyli jutro zabieramy Daffi i jedziemy z nią do weterynarza. Mam nadzieję, że uda Ci się załatwić jak najszybciej termin sterylki dla mamusi;)
Pani Anetka mówiła, że Mamuśka jest bardzo grzeczna, spała z jej synem w pokoju na kilku poduszkach, bo lubi spać wysoko:lol: Gdyby nie to, że pani Anetka szuka pracy i nie stać jej w tej chwili na trzciego zwierzaka w domu to mamusia zostałaby u niej.
Koniecznie musimy sprawdzić te uszka bo trzepie główką.

Link to comment
Share on other sites

Pokerku ktoś je przywiązał do drzewa na terenie upadłej fimy a ludzie z pobliskiego osiedla brali je na jakiś czas a jak się znudziły robili to samo co te dwa babsztyle...

Napisałam do Skarpety Kudłaczy z prośbą o pomoc
Jutro idziemy do weterynarza z Daffi a mamy zero kasy...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Ciocie ja się też oczywiście dołożę. Kto jest skarbnikiem bo nie przeczytałam jeszcze wszystkiego[/QUOTE]

Myślę, że Martunia ;)Tylko nie wiem czy się zgodzi:oops: Mam nadzieję, że mnie jutro nie udusi:evil_lol:
Elunia:loveu::loveu::loveu:

Edited by AgusiaP
Link to comment
Share on other sites

[B]Akrum[/B] zadecydowała, że część jej deklaracji ze "starego" Mikro-Banku ma przejść na Daissy i Daffy.

[B]Poproszę o nr konta na który mogę przesłać 60zł.

----------------------------------------------------------------------

Zapraszam również na wątki:

[COLOR=green]Mikro-Bank-Śląski[/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-mikro-bank-%C5%9Bl%C4%85ski?p=18351852#post18351852"]http://www.dogomania.pl/threads/189227-mikro-bank-%C5%9Bl%C4%85ski?p=18351852#post18351852[/URL]

[COLOR=green]Mikropsy Okręg Śląski[/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220703-Mikropsy-OKR%C4%98G-%C5%9AL%C4%84SKI[/URL]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Akrum zadecydowała, że część jej deklaracji ze "starego" Mikro-Banku ma przejść na Daissy i Daffy.

[B]Poproszę o nr konta na który mogę przesłać 60zł. [/B][/QUOTE]
dzięki Aguś za tak szybką reakcję :)

Cioteczki - ja niestety tylko tak mogę pomóc, od siebie nic więcej dać nie mogę, bo po prostu już nie mam ...
a przynajmniej będziecie mieć na jutrzejszą wizytę u weta lub karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']dzięki Aguś za tak szybką reakcję :)

Cioteczki - ja niestety tylko tak mogę pomóc, od siebie nic więcej dać nie mogę, bo po prostu już nie mam ...
a przynajmniej będziecie mieć na jutrzejszą wizytę u weta lub karmę.[/QUOTE]

Agunia jesteś kochana:loveu::loveu::loveu: Pięknie dziekujemy:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']podeślijcie tylko prędko do Agucha dane do przelewu, by pieniążki jak najszybciej wpłynęły na Wasze konto :)

uwielbiam takie kudłaczki, mam do nich słabość. sama miałam podobną sunie tylko rudą.[/QUOTE]

Martunia zaraz będzie na Dogo i numerek konta prześlemy;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...